Odunpazarı Buderus Servisi

Odunpazarı Buderus Servisi olarak kombi, şofben ve kazan sistemleri hizmetleri ile Odunpazarılıların en büyük ihtiyaçlarından birini karşılıyoruz. Buderus markası bu tip cihazlarda lider konumda olanlardan bir tanesidir.

Odunpazarı merkez ve ilçelerde ne denli geniş bir kitle tarafından kullanıldığı düşünülürse her an hazır bir servise ihtiyaç duyulduğu bir gerçektir. Bunu düşünerek yıllardır Odunpazarı şehrimizde Buderus kullanıcılarının yanında olduk, olmaya da devam etmekteyiz.

Kazan sistemlerinde de bir takım arıza kayıtları alabiliyoruz. Örnek vermek gerekirse kazanda yakıt bitti uyarısı çıkmış ise yeni yakıt yüklemesi yapılmalıdır. Ardından yeniden ateşleme yapılacak ve cihaz yeniden başlatılacaktır.

Ancak bu sayede uyarı kalkacaktır. Eğer cihazınızda yakıt bitmeden bu uyarı veriliyor ise besleme süresini azaltmalısınız. Odunpazarı Buderus Servisi uzman kadromuz bu konuda gerekli tedbirleri sizler için alacaktır.

Kış aylarında en çok kullanılan cihazlardan bir tanesi buserus kombiler olmaktadır.  Oldukça kullanışlı olan Buderus marka kombiler her ihtiyaca yönelik kapasitede üretilmektedir.

Odunpazarı Buderus Servisi olarak kombilerinizin yıllık bakımlarını yapmakla beraber kalorifer hat temizliği gibi konularda da yardımcı oluyor ve cihazınızda herhangi bir performans sorunu yaşamamanız için destek veriyoruz.

Kombiler hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan cihazlar olduğundan herhangi bir parça arızasında bu gibi işlemlerden en az birini tam olarak yerine getiremeyebilir. Bu gibi durumlarda hızlı müdahale etmek ve sorunu çözmek gerekecektir.

Kombiniz yeterli derecede sıcak su vermiyor ya da kaloriferi yeteri kadar ısıtmıyorsa mutlaka kalorifer hat temizliği ve vana bakımı yapılmalıdır. Bu konuda Odunpazarı Buderus Servisi ekiplerimiz sizlere profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Kombiler konusunda müşterilerimizin tasarruf sağlayabilmeleri için pek çok önerilerde bulunuyoruz. Örnek vermek gerekirse ısı yalıtımı, kombi kullanıcıların en çok tasarruf sağlayabileceği konulardan birisidir.

Eğer sağlam bir ısı yalıtımı yapılmış ise kombinin ısıttığı hava dışarı çıkmayacak ve bu da ortamda daha fazla ısı ve daha az enerji harcama demek olacaktır. Ayrıca pencerelerinizin ısıcam özellikte olması da tasarruf açısından önemlidir.

Pencereleriniz ısıcam özellikte ise ısı dışarı çıkmaz. Radyatörlerin önünü ve üstünü kapatmamaya özen göstermelisiniz. Kapandığı takdirde kombiniz boşa enerji saf etmiş olacaktır.

Kombinizi kullandığınız ev ya da işyeriniz güneş görmeyen bir cephedeyse cihazı sürekli açıp kapatma yapmayın. Bunun yerine ortalama bir ısıda sabit tutmanız tasarruf açısından önemlidir. Bu gibi konularda daha detaylı bilgi almak isterseniz Odunpazarı Buderus Servisi teknisyenlerimiz sizlere destek olacaktır.

Buderus marka kombi, şofben ve kazan sistemleri kullanıyor iseniz Odunpazarı merkez ve ilçelerde haftanın 7 günü 24 saati destek alabileceğiniz bir servisiniz bulunmaktadır. Bizlere Odunpazarı için tek numaramızdan gün içerisinde rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!