Odunpazarı Beko Servisi

Odunpazarı Beko Servisi, şehrimizin en sık tercih edilen beyaz eşya markalarından birisi olan Beko’nun en köklü ve donanımlı servislerinden birisidir.

Beyaz eşyalar kadar klima, şofben ve televizyon çeşitleri ile de ev ve işyerlerinde görmeye alışık olduğumuz Beko cihazların Odunpazarı’da bakımları güvenilir eller tarafından yapılıyor.

Beko markasını tercih eden tüm Odunpazarı sakinleri yıllardır olduğu gibi kalitenin, güveninin ve çözüm odaklı hizmetin desteğini istiyor ve servisimizi tercih ediyor.

Servisimiz neler yapıyor? Beko cihazları konusunda sizlere her türlü danışmanlık, cihaz nakliye, montaj, bakım, temizlik ve orijinal yedek parça hizmetlerini sağlıyor.

Beko marka cihazlar konusunda deneyimli ve sertifikalı personeli ile günün 24 saati size destek sağlıyor. Kurumsal hizmet anlayışı ile firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışıyor ve müşterilerimiz mağdur kalmasın diye ulaşım kolaylığı sağlıyor.

Beko markası altında sizlere yardımcı olduğumuz konular arasında buzdolabı kompresör tamiri, buzdolabı karlanma arızası tamiri gibi buzdolabına yönelik pek çok bakım ve onarım işlemi bulunuyor.

Ayrıca Beko çamaşır makinesi su kaçağı tamiri, bulaşık makinesi iyi yıkamama sorunu çözümü, kurutma makinesi sesli çalışıyor sorunu çözümü derin dondurucu soğutmama sorunu çözümü ve aklınıza gelebilecek daha pek çok Beko beyaz eşya arızası için sizlere gerekli yardımı sağlıyor. Odunpazarı Beko Servisi olarak yılların deneyimi ile sizlere kusursuz bir hizmet sunuyoruz.

Beko’nun sık bir şekilde tercih edilen cihazlarından birisi de televizyonlardır. Beko marka televizyonlarda ortaya çıkabilecek ekran karlanması, sinyal almama, kumanda arızası, kablolu yayın arızası, ekran çatlakları gibi sorunları teknik servisimiz sizler için gerekli bakımlar dahilinde onarıyor, yardımcı oluyor.

Ayrıca televizyon seçimi konusunda personelimiz ihtiyacınıza en uygun televizyon modelini seçmenize destek veriyor.

Beko marka klimalar ise sıcak yaz günlerinde ortamı serinletmesi ile bilinen çok kapsamlı cihazlardır. Beko marka klimalar pek çok modelde ve özellikte insanlara sunuluyor. Beko marka klima seçerken dikkat edilmesi gereken en önemli şey doğru platforma için doğru kapasiteli bir cihaz seçmektir.

Gelişi güzel bir klima seçerseniz hem maddi ham de performans anlamında hüsrana uğrayabilirsiniz. Odunpazarı Beko Servisi olarak split tip klima, duvar tipi klima, çatı tipi klima, salon tipi klima, kaset tipi klima ve diğer tüm klima modelleri konusunda sizleri bilgilendiriyor ve doğru cihazı almanız için yardımcı oluyoruz.

Beko marka şofbenler hem evlerde hem de işletmelerde 24 saat sıcak su sağlama adına oldukça kullanışlı cihazlardır. Şofbenler konusunda da gün içerisinde pek çok arıza kayıtları alabiliyoruz.

Örneğin şofben su ısıtmıyor ne yapabilirim, şofben suyu az ısıtıyor ne yapılmalı ya da şofben su kaçırıyor gibi şikâyetler alabiliyoruz.

Şofbenin ısıtıcıları, kademe anahtarı, termostatı, su basıncı ile çalışan svicleri, akım taşıyan kabloları da dahil olmak üzere tüm elemanları kontrolden geçmelidir.

Odunpazarı Beko Servisi teknisyenlerimiz gerekli kontrolleri yaparak şofbeninizde hangi sorunu yaşıyorsanız kesin çözüm sağlıyorlar.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!