Odunpazarı Baymak Servisi

Dünya standartlarında üretilen baymak kombileri satış sonrasında da gerçekleştirdiği uzman teknik servis hizmetleri sayesinde her gün daha da yükselişe geçmektedir.

Odunpazarı baymak servisi hizmet konusunda garanti kapsamına giren tüm ürünlerde ücretsiz bakım ve onarım yapmaktadır.

Müşteri hizmetlerimize bırakacağınız arıza bildirimi doğrultusunda sizlere ulaşacak kolan personellerimiz sorunlarınızı çözümlemek için hızlı bir şekilde çalışacaklardır.

Profesyonel hizmet kalitesi anlayışı ile çalışan ve yılların deneyimine sahip tecrübeli teknik servis elemanlarımız sizlerin sorunlarını hızlı bir şekilde çözümleyerek sizi yaşadığınız mağduriyetten kısa sürede kurtarmaktadır.

Garanti kapsamında olmayan ürünleriniz içinde gereken tüm parça değişimlerini orijinal parça değişimleri ile cüzi bir miktar karşılığında tamir ederek yapmaktadır. Eskiden günlerce teknik servisin gelmesini beklediğiniz devler Odunpazarı baymak servisi ile tamamen tarihe karıştı.

Aradığınızda sorunlarınızı bildirdiğiniz anda teknik servis elemanlarımıza ulaştırılan bilgileriniz dahilinde sizlerle iletiş kuran deneyimli personellerimiz aynı gün içerisinde evinize kadar gelerek arızayı yerinde tespit etmektedirler.

Profesyonellik içerisinde çalışan elemanlarımız her zaman sizin için en iyi kalitede hizmeti vermeye devam etmektedirler.aymak markanın, model fark etmeksizin yoğuşmalı kombi, hermetik kombi, duvar tipi yoğuşmalı kombi, eşanjörlü kombi ve eşanjörlü dijital gibi kombilerin bakım, onarım, yedek parça, kurulum, söküm servis hizmetlerini yapmaktayız.

Odunpazarı Baymak kombi servisi kaliteli markanın, kaliteli servisidir. Kombilerinizin kurulumundan sonra her yıl düzenli olarak bakımlarının yapılması gerekir. Bu bakımlar sayesinde kombilerinizden tam verim alır ve kabarık faturaları unutabilirsiniz.

Bakımları gerektiren sebeplerden biride kombilerinizde ileride oluşabilecek arızaların önüne geçmektir. Böylelikle ciddi sonuçlara sebebiyet verecek arızalardan kurtulmuş olursunuz. Yaptığımız servis hizmetlerimiz bir yıl boyunca garanti kapsamı altına girmektedir.

            Odunpazarı Baymak klima servisi

Baymak marka klimalarınızın montaj, demontaj, onarım, yedek parça servis hizmetlerini 7/24 saat sunmaktadır. Kaliteli, garantili, uzman teknik personellerimiz Odunpazarı Baymak klima servisi olarak ile alanımızın aranan ismi olmayı başarmış durumdayız.

Acil hizmetleriniz için gezici aracımızla hızlı hizmet sunmaktayız. Servisimiz klimalarınızın bakımlarını yılda iki defa yapılmasını öneriyor. Klimanızın bakımlarının yapılması sağlığınız açısından önem taşır. Bakımlar sayesinde toz, polen ve bakterilerden arınmış temiz bir hava solumanıza yardımcı olursunuz.

Klimanızın ömrü uzar ve ilerideki arızaların önüne geçmiş olursunuz. Enerji sarfiyatı düşeceğinden klimalardan tam olarak verim alırsınız. Elektrik tesisatında oluşacak oksitlenmelerin önüne geçersiniz.

Ayrıca Odunpazarı Baymak Servisi olarak servisimiz klimalarımızdan daha iyi verim alabilmeniz için mekân incelemesini ücretsiz olarak yaparak, klimalarınızdan tam verim almanıza yardımcı olmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!