Odunpazarı Ariston Servisi

Odunpazarı Ariston Servisi son derece teknik ve donanımı altyapısıyla birlikte marka kalitesini koruyacak çözümler üretmeye devam ediyor. Özellikle ihtiyaçlarınızı doğru belirleyip doğru adresten karşılama konusunda atacağımız adımlar çok önemli.

Üretim ve hizmet kalitesine en iyi şekilde topluma kanıtlamış olan bir markanın servis kalitesi ile de farkını ortaya koyması çok önemli. Yüksek teknolojisini deneyimli ve profesyonel ekiplerle destekleyen muazzam bir markanın çalışmaları size yardımcı oluyor.

Tüm ülke genelinde yaygın servis ağı ile birlikte oluşması muhtemel problemleri ortadan kaldırmak için bir uzman çalışması gerekiyor. Üretim kapasitesi sürekli yükselen bununla beraber teknoloji vurgusu ile desteklenen ürün ve hizmetler kontrol altında ve garantili seçenekler ile destekleniyor.

Odunpazarı Ariston Klima Servisi

Klimanızla ilgili birçok sıkıntı yaşamaktasınız. Zaman zaman elinizde olan sebepler ile olabilir veya elinizde olmayan sebeplerden dolayı klimanız arızalanmış veya ilk gün ki performansı ile alakasız bir şekilde performans düşüklüğü yaşamaktadır. Bu gibi durumlarda sizde iyi bir yetkili klima servisine ihtiyaç duymak durumunda kalabilirsiniz.

Sizin sorunuzu anlayacak ve hızlı bir biçimde çözecek ve aynı zamanda ekonomik olacak bir servis istemektesiniz. Bu durumda ariston klima servisi sizin imdadınıza yetişmektedir. Uzman personelleri ve eğitimli çalışanları ile yıllardır tek gayesinin müşteri memnuniyeti olan servisimizin işini en hızlı ve en kaliteli bir biçimde yapmaktadır.

Yetkili klima servisimiz, klimanızın her türlü periyodik bakım, onarım ve montaj işlemlerini uzman ekibi ile gerçekleştirmektedir. Klasik servis hizmetlerinden ziyade bizim servisimiz parça değişimi, parça getirtme ve hatta orijinal yedek parça getirtme olarak aklınıza gelebilecek bütün klima hizmetlerini ayağınıza kadar getirmektedir.

Hem ekonomik hem hızlı olan servisimizin onarım işlemlerini yapmakta yükümlü olan eğitimli teknikerlerimiz sorununuzu en kısa sürede tespit edip direk çözümüne yönelik çalışmalar yapıp müşterilerimizi hiç bekletmeden işimizi profesyonelce yapmaktayız.

Montaj işlerinden doğan birçok sıkını vardır. Eğer klima iyi sabitlenmez ise veya iyi sıkılmaz ve bağlantıları doğru yapılmaz ise ileride ciddi problemlere yol açılabilir. Bu problemler ekibimizin farkında olduğu ve dikkat ettiği konulardır.

En iyi şekilde monte işlemlerini yapıp monte edilen bölgeye en az hasar vermek kaydıyla ve estetik görüntüsünü bozmamak gayesiyle bütün işlerimizi yapmaktayız. Müşteri hizmetlerimizi aradığınız takdirde sorununuza en kısa sürede çözüm bulunacak ve arızanız giderilecektir.

Ariston Klima Belirli Arızaları

Aristo Klima Çalışmıyor

 • Fan motoru veya kompresör arızalı olabilir, bu durumda ayrı ayrı kontrol edilir ve arızalı olan hangisi ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Klimanız uzaktan kumandalı ise uzaktan kumandasının alıcı ve vericisi kontrol edilir, ardından bir sorun var ise alıcı ve vericisi yenisi ile değiştirilerek arıza giderilir.
 • Klimanıza yeterli veya hiç elektrik gitmiyor olabilir. Klimanızın şebekesine ve şebekesinin bağlı olduğu prize gerekli kontroller sağlatılır. Problem tespit edilir arızalı olan bir şey varsa yenisi ile değiştirilir arıza giderilmiş olur.
 • Klimanızın çalıştırma anahtarında bir problem olabilir. Bu durumda anahtar kontrol edilir ve arızalı ise yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.

Aristo Klima Çalışıyor Ama Isıtma ve Soğutması Düşük veya Hiç Yok

 • Kompresör rölesi arızalı olabilir. Röleye gerekli kontroller sağlatılır. Kontaklar yapışmış veya akım geçmiyor ise röle yenisi ile değiştirilerek arıza giderilmiş olur.
 • Kompresör arızalı olabilmektedir. Kompresörün sargı uçları iyice kontrol edilir. Kompresör arızalı ise yenisi ile değiştirilir ve sisteme gaz verilir. Arıza giderilmiş olur.
 • Kompresörün daimi veya ilk kalkınma kondansatörü arızalı olabilmektedir. Daimi ve kalkınma kondansatörü kontrol edilip arıza tespit edilir ise yenisi ile değiştirilip arıza giderilmiş olur.
 • Kompresör termiği arızalı olabilir. Kompresördeki termik kontrol edilir ve arızalı ise yenisi ile değiştirilir.
 • Hava filtresinin kir ve toz ile kaplanıp kaplanmadığı kontrol edilir. Hava filtresi üzerinde çok toz birikmiş ise klimanızın ısıtma ve soğutma performansı ciddi manada düşebilir. Bunu engellemek için filtrenin sık sık temizlenmesi gerekmektedir.
 • Dış ünite önünde bir cisim veya herhangi bir şey bulunuyorsa buda performansı etkiler. Bu yüzden dış ünitenin kontrolü yapılır. Eğer cisim veya başka bir şey var ise önü açılarak arıza giderilir.
 • Termostat arızalı veya bağlantıları yanlış ve temassızlık yaşanıyor olabilir. Bu durumda arızalı ise termostat yenişi ile değiştirilir eğer bağlantılar yanlış veya temassızlık var ise bunlar düzeltilerek arıza giderilmiş olur.

Böyle ve buna benzer 50 tane problemle karşılaşmaktasınız fakat bunlar sizi korkutmasın Ariston klima servisi bu sorunları en kısa sürede halledip size hizmet vermektedir.

Odunpazarı Ariston Beyaz Eşya Servisi

Beyaz eşyalarımız bize çok yardımı dokunan hayatımızı kolaylaştıran eşyalarımızdandır. Bu yüzden kurallara uygun bir biçimde kullanılmalı ve düzenli bir biçimde bakımlarının yaptırılması gerekmektedir. Bakımları yaptırılmaz ise ileride ciddi problemlere yol açabilen beyaz eşyalarımız bozulduğu takdirde bize günümüzü zehir ederler.

Ariston beyaz eşya servisi bu durumda siz müşterilerimizin imdadına yetişmektedir. Bir beyaz eşya servisinden ne bekliyorsanız karşılayan servisimiz tamamen siz müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmaktadır. Her türlü bakım, onarım, montaj, parça değişimi ve orijinal yedek parça getirtmesi gibi bütün hizmetleri sorunsuz bir biçimde yapmaktadır. Sizde bizi arayarak sorununuzu en kısa sürede çözen müşteri temsilcilerimiz ile konuştuktan sonra sizlere aynı gün içerisinde hizmet vermekteyiz.

Ariston Elektronik Eşya Servisi

Elektronik eşyalarımızın ne kadar hassas ve kırılgan olmalarında herkes galiba hemfikirdir. Elektronik eşya servisleri de bu konuda devreye girmektedir. Yaşayacağınız sıkıntılarda yanınızda olması gereken bir alo dediğinizde sorununuzu çözen bir servise ihtiyaç duymaktasınız.

Ariston elektronik eşya servisi siz müşterilerimizin en iyi şekilde hizmet görmesini sağlamaktadır. Bakım, onarım, montaj ve parça değişimi gibi hizmetleri veren servisimiz uzman kadrosuyla sorunlarınızı en kısa sürede çözmektedir.

Kurumsal hattımızdan bize ulaşırsanız eğitimli çağrı merkezi çalışanlarımız sizi yönlendirecektir ve sorununuzu en kısa sürede çözüp aynı gün içerisinde size hizmeti vermekteyiz. İyi bir hizmet için size sadece bir telefon uzaklıktayız

Gerek iletişim gerekse de ulaşım konusundaki avantajlı seçeneklerle birlikte Odunpazarı Ariston Servisi kısa zamanda sorunlarınıza çözüm oluşturuyor. Güvenli ve kaliteli hizmetin adresinden faydalanmak için tercihleriniz büyük önem taşıyor. Alıştığınız güvenli hizmetin devamı için yardım talep edeceğiniz servis sizi her konuda destekleyip yardımcı oluyor.

Ariston markası dünyanın dört bir tarafına verimli ve yüksek kaliteli konfor çözümleri sunmaktadır. Isıtma ve su ısıtma uzman olan Ariston uluslararası bir firmadır. Müşteri ihtiyaçlarına göstermiş olduğumuz özen sayesinde teknik servislerimiz ile Türkiye’ nin her tarafında hizmet vermekteyiz.

Başarılı işlere imza atarak tüm dikkatleri üzerine toplayan Odunpazarı Ariston Servisi olarak yüzlerce ailenin güvenini kazanıyoruz. Tesisat ve bakımın tüm aşamalarını uygularken daha pratik ve kolay bir şekilde hallediyoruz. Çünkü işin uzmanları profesyonelleri tarafından oluşan bir ekibe sahibiz.

Odunpazarı Ariston Servisi olarak biz Müşterilerimizin evlerinde geçirmiş olduğu zamanlarını daha konforlu ve hayat dolu yapabilmek için çalışıyoruz. Kombi, Beyaz eşya klima termosifon, kazan seçenekleri ile ısıtmada başarımızı kanıtlıyoruz. Her türlü kombi bakım ya da onarım ihtiyaçlarınızda müşteri hizmetlerimizden randevu almanız mümkün olmaktadır. 2 saat aralıklar verilen randevular sayesinde servisimiz en kısa sürede verdiğiniz adrese ulaşmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!