Odunpazarı Arçelik Servisi

Odunpazarı Arçelik Servisi beyaz eşyalar konusunda iddiasını her daim ortaya koyan Arçelik marka cihazların her türlü bakım ve onarım işlemlerini garantili bir şekilde yapan köklü bir firmadır.

Arçelik beyaz eşyalar özellikle teknolojiye ayak uyduran modelleri ile hemen her ev ve işletmede karşımıza çıkabilmektedir. Beyaz eşya elektronik parçaları olan ve bu anlamda yoğun kullanıma bağlı olarak ya da elektriksel bazı durumlardan dolayı arıza çıkarabilecek cihazlardır.

Beyaz eşyalarınızın yıllık bakımlarını yaptırarak hem ömürlerini uzatabilir hem de yıl içerisinde sorun yaşamadan kullanmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Firma olarak Odunpazarı şehrimizde 25 yıllık bir deneyimle müşterilerimize yardımcı olmaktayız.

Her biri alanında uzman teknisyenlerimiz Arçelik marka beyaz eşyalar konusunda uzmandır. Bu sebeple sizlere her daim olduğu gibi Odunpazarı Arçelik Servisi garantisi ile hizmet sunmaktayız.

Çamaşır makineleri Arçelik markasının en kullanışlı beyaz eşyalarından birisidir. Çamaşır makinesi su dolar dolmaz boşaltım yapıyor ise bu bir sorun teşkil edebilir.

Bunun kaynağı su hortumu ile ilgili bir olabilir. Su hortumunun ucunun çok aşağıda olmaması gerekir. Su tahliye hortumunu uygun yüksekliğe çıkarmalısınız. Odunpazarı Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz bu gibi sorunlarda sizlere yardımcı olmaktadır.

Arçelik kurutma makineniz yükleme kapağından su akıtıyor ise öncelikle ükleme kapağının iç yüzeylerini mutlaka iyi bir şekilde temizlemelisiniz. Kapak contası yüzeylerini de dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Ancak su sızdırma devam ediyorsa Odunpazarı Arçelik Servisi kayıt birimimizden arıza kaydı oluşturarak yardımcı ekibimizi bekleyebilirsiniz.

Hem sıcak hem de soğuk hava üfleyebilen Arçelik klimalar farklı modellerde insanlara sunulmaktadır. Ancak bazen iç ünite fanı çalıştıktan kısa bir süre sonra durabiliyor.

İç ünite motoru dur kalk yapıyor ise kartı incelenmelidir. Bunun yanında fan motoru da arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir.  Odunpazarı Arçelik Servisi teknik birimimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerde ise düzenli bakım yapılmadığı takdirde parçalarla alakalı bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Kombinin aşırı ısınması durumu sık karşılaştığımız bir arızadır. Genellikle kalorifer filtresinin tıkanması ile kendisini göstermektedir.

Kalorifer dönüş hattı borusunun temizliği düzenli olarak yapıldığında aşırı ısınma sorunu görülmeyecektir. Arçelik kombi temizlik işlemleri Odunpazarı Arçelik Servisi ekiplerimizin yıllık bakım kapsamında yapılmaktadır.

Buzdolapları Arçelik markasının en sık tercih edilen cihazlarıdır Buzdolaplarında elektrik ya da gaza bağlı olarak bir takım arızalar çıkabiliyor. Buzdolabı su kaçağı da aldığımız şikâyetlerden bir tanesidir. Su kaçağı sıcaklık ayarları ile alakalı bir durum olabiliyor.

Buzdolabınızda su kanalı tıkanmış ise yine su sızdırma sorunu ile karşılaşılabilir. Odunpazarı Arçelik Servisi teknik ekibimiz bu konuda gerekli kontrolleri sağlayacak ve sızdırma durumunu kontrol altına alarak sonuç odaklı çözüm sunacaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!