Odunpazarı Alarko Servisi

Odunpazarı Alarko Servisi kurumsal kimliği ve her türlü yetki belgesi ile klimaşofben ve kombi gibi cihazlarınız için garantili ve etkili servis hizmetlerini ekonomik fiyatlarla sunarak Odunpazarı bölgesi halkına eşsiz deneyimler yaşatıyor.

Odunpazarı bölgesinde çeyrek yüzyılı aşkın süredir başarılı çalışmalar yapan firmamız, her bir müşterisi ile tek tek ilgilenerek sorunlarının çözümü için çalışmıştır. Bundan sonraki dönemlerde de hep aynı çizgisini koruyacak olan firmamız ve burada görevli personellerimz, çalışmalarını siz değerli müşterilerini memnun etme amacı ile sürdürmektedir.

Model yelpazesi en geniş marka olan Alarko, her eve, her iş yerine uyacak, makul fiyatlı kombi cihazları ile hayatımıza girmiş, satış rakamlarında üst sıralarda yer almıştır. Odunpazarı Alarko Servisi kullanım için satın alacağınız kombi modellerinin seçimi ve montajı için de yardımcı olmaktadır.

Odunpazarı Alarko Servisi uzman personelleri ile kombi bakım, tamir ve parça değişimi için sizin beklentilerinizi karşılayacak ve memnun bırakacak işlemler yapmaktadır. Her müdahalemiz kesin sonuçlanmakta, değişen malzemeler firma garantimiz altına alınmaktadır.

Sıcak su üretmeyen kombi cihazlarınızın öncelikle sensörlerine bakılmalıdır. Sıcak su sensörleri belli zamanlar içinde deforme olur, hassasiyetini kaybeder ve ısıyı algılayamaz. Dolayısı ile eşanördeki sıcak suyun ayarı olmaz. Aynı şekilde plakalı eşanjörünüz de zaman içinde şebeke suyunun kireçli olması nedeni ile ısı iletkenliğini kaybeder.

Odunpazarı Alarko Servisi tüm bu sorunları, profesyonel yaklaşımlarla çözüme ulaştırmaktadır. Cihazın tüm fonksiyonlarına komut eden ana program kartınızın arıza açması, ciddi sorunlara yol açmakta, sizi yüksek masraflar yapmaya zorlamaktadır.

Alarko olarak biz, minimum kar marjı ile çalışmaktayız. bu sebeple değişimi gereken, deforme olan veya çalışmayan tüm malzemeleri, en uygun fiyatlarla onarmaktayız. Odunpazarı Alarko Servisi isimli işletmemizin ana prensibi budur.

Ayrıca kombi cihazlarınız için alarko servislerinden temin edeceğiniz kaçak akım regülatörleri ile yüksek voltajdan doğan cihaz hasarlarının da önüne geçebilirsiniz. Makul fiyatlarla sahip olacağınız bu ürün sizi ciddi masraflardan kurtaracak, en ihtiyaç duyduğunuz anda kombi kullanımınızın aksamasının da önüne geçecektir. Odunpazarı Alarko Servisi bu ürünün montaını bir kaç dakika içinde yapmaktadır.

Klima konusunda da başarılı işlemler yapan Odunpazarı Alarko Servisi personelleri monta ve demonta gibi ustalık isteyen işlemler için özel ekipleri ile sizlere hizmet vermektedir. Klima montajı hassasiyet ve bilgi birikimi ister. Deneyimsiz kişilere asla montaj yaptırmayınız. Faydadan çok zarar göreceğiniz bu durum, sizlere hiç ummadığınız masraflar da açabilir.

Alarko amblemli klima cihazlarınız için orjinal gaz dolumunu da yapacak olan ustalarımız, en sağlıklı kullanım için, bakım işlemlerinizi de titizlikle yapmaktadır. Odunpazarı Alarko Servisi insan sağlığına asla zarar vermeyen kimyasal temizlik maddeleri ile klima cihazlarınızı mikrop ve bakterilerden uzaklaştırarak huzurlu bir yaz dönemi geçirmenizi sağlar.

Odunpazarı Alarko Servisi çalışma alanına giren bir diğer konu da şofben tamir ve bakımlarıdır. Eğer alarko markalı bir şofben kullanıyorsanız ve sıcak su alımınızda aksaklık yaşıyorsanız hemen bizi arayabilirsiniz.

En kısa sürede adresinize ulaşacak olan Odunpazarı Alarko Servisi çalışanı personellerimiz, şofben cihazınızın tüm kontrollerini yaparak arıza tespitinde bulunacak, akabinde de onayınız olması halinde onarıma geçecektir.

Garantili işlemlerin tek adresi olan Odunpazarı Alarko Servisi severek kullandığınız Alarko markalı kombi klima ve şofben cihazlarınız için seçkin ve memnuniyet garantili işlemler ile sizlere hizmet etmektedir. Hemen arayarak randevu alınız.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!