Mersin Vestel Servisi

Mersin Vestel Servisi, Mersin’de beyaz eşya denilince akla gelen ilk markalardan birisi olan Vestel ürünlerini kullanan Mersinlilerin her tür teknik destek talebine cevap veren, garantili onarım yapan lider servistir. Vestel beyaz eşya, kombi ve klimaları ile geniş bir kitle tarafından tercih edilen markalardan birisidir. Vestel’in bu tip cihazlarınız bakım ve onarımı ise Mersin’in en köklü Vestel servisi olan Mersin Vestel Servisi tarafından yapılmaktadır.

Vestel’in birbirinden kullanışlı beyaz eşyalarından bir tanesi fırınlardır. Fırınlar rutin bakımları dahilinde pek sorun çıkarmasalar da bazen aksaklıklar çıkabilir. Mesela ocak gözünün alev almaması gibi bir durum söz konusu olabilir.

Fırınınızın ocak gözü alev almıyor ise ürününüz ile gaz ve basınç değerlerinin birbirine uyumlu olup olmadığına bakmalısınız. Ayrıca fırınınızın regülatörü eski ise yine öbyle bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Mersin Vestel Servisi uzman teknisyenlerimizden fırınınız ile ilgili yardım talep edebilirsiniz.

Vestel’in bir diğer kullanışlı beyaz eşyası buzdolaplarıdır. Buzdolabı gaz kaçağı sık bir şekilde karşımıza çıkan sorunlardandır. Buzdolabındaki gaz kaçağı hızlı bir şekilde tespit edilmez ise ortalama 6 aylık bir süre zarfında buzdolabındaki gaz bitecektir.

Gaz kaçağı gibi durumlar buzdolabı ya da dondurucunun iyi soğutmamasının en önemli sebebidir. Mersin Vestel Servisi teknisyenlerimiz kaçağı anında bularak gerekli onarımı gerçekleştirmektedirler. Vestel’in çamaşır makinesi, kurutma makinesi ve Vestel televizyon cihazlarında da gerekli tüm bakım ve onarımlar servisimiz tarafından gerçekleştirilmektedir.

Özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan kombilerde de hiç beklenmeyen arızalarla karşılaşmaktayız. Kombilerin LED ekranlarında ortaya çıkan kalisto ekran hatası kullanıcıları zor duruma sokmaktadır. Ayarlar buradan okunduğu için bu tür ekran arızaları hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Böyle bir durumda kombi kart tamiri yapılması gerekebilir. Mersin Vestel Servisi ekiplerimiz Vestel kombi kart tamiri işlemini sizler için gerçekleştirmektedir.

Vestel klimalar ise sıcak yaz günlerinde sizleri bunaltıcı havadan kurtaran kaliteli cihazlardır. Klimalar bahar öncesi bakım isteyen cihazlardır. Bakımı yapılmadığı takdirde sıcak yaz günlerinde sizlerin canını sıkabilirler. Klima temizliği bu anlamda son derece önemlidir.

Klima temizliği yapılmadığı takdirde bakteri ve mikroplar klimada yuva yapabilir ve sağlığı tehdit edebilirler. Klima filtre temizliği, klima ilaçlı temizlik gibi detayları Mersin Vestel Servisi klima birimimizden öğrenebilirsiniz. Mersin’in en geniş Vestel hizmet ağına sahip servisimiz günün 24 saati ulaşılabilir durumdadır. Telefonla servisimize ulaşabilir ya da online olarak bizlere yazıp destek talebinde bulunabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!