Mersin Siemens Servisi

Mersin Siemens Servisi, kaliteli cihazları ile geniş kitlelere hitap eden Siemens’in Mersin şehrimizdeki en köklü servisidir. Siemens tüm Türkiye’de olduğu gibi başkentte de yoğun bir şekilde tercih edilen markaların başında geliyor. Kaliteli ürünleri ile uzun vadede insanların ihtiyaçlarını karşılıyor.

Mersin’de Siemens marka cihazların bakım ve onarımını ise Mersin Siemens Servisi başarılı bir şekilde yapıyor.

Siemens’in en sık tercih edilen ve yaz aylarında en sık kullanılan cihazlarından birisi klimalardır. Farklı modellerdeki klimalar soğuk hava ihtiyacını en verimli şekilde gidermektedir. Klimalar uzaktan kumandaları dahilinde soğuk ya da sıcak moda ayarlanabilmektedir.

Klima uzaktan kumanda arızaları ise servisimiz tarafından hızlı bir şekilde onarılıyor. Kumandanın çalışmamasında kumanda sinyal gönderme, alamama mesafe gibi durumlar da önemlidir. Siemens klimalarınız konusunda her türlü teknik desteği sizlere sağlıyoruz.

Siemens’in birbirinden farklı modelde televizyonları ise hemen her platformda kullanılmaktadır. En küçük evlerden en büyük işletmelere farklı boyutlardaki televizyonları insanların ihtiyacını karşılamaktadır. Siemens televizyonlar LED, plazma, LCD gibi farklı boyut ve özellikte olabiliyor.

Hangi modelin alınacağı televizyonun koyulacağı ortama ve ihtiyaca göre seçilecektir. Siemens televizyon seçimi, televizyon bakım ya da onarımı için günün her saati Mersin Siemens Servisi teknisyenlerimizden destek alabilirsiniz.

Siemens’in beyaz eşya kapsamında en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi çamaşır makineleridir. Çamaşır makinelerinde bize gelen en sık şikâyetlerden birisi çamaşır makinesi kazan dönmeme arızası olmaktadır.

Kazan ve motor arasındaki kayış kopmuş ya da arasına bir cisim sıkışmış ise kazan dönmeyebilir, gerekli kontrolü sağlanmalıdır. Kayışın değişmesi gerekiyor ise Mersin Siemens Servisi teknisyenlerimiz orijinal Siemens yedek parça ile kayış değişimini yapacaktır.

Kurutma makineleri, çamaşır yıkadıktan sonra aktif olarak kullanılan cihazlardır. Siemens’in birbirinden farklı modelde kurutma makinesi bulunmaktadır. Kurutma makinesinin esas görevi kurutma yapmaktır. Ancak bunu bazı durumlarda yerine getiremeyebilir.

Kurutma makinesi kurutmuyor denildiğinde müşterilerimize öncelikle ön paneldeki ışıklarına bakmalarını öneririz. Elektrikten kaynaklı ya da prizden kaynaklı bir elektrik sorunu olabilir ki böyle bir durumda cihazın ışıkları yanmayacaktır.

Kurutma makinenizde anahtar şeklinde bir ikaz lambası yanıyor ise çocuk kilidi devrededir ve çocuk kilidini açmanız gerekir. Bunu menü düğmesine 6 saniye basarak çözebilirsiniz. Bu şekilde Siemens marka kurutma makineniz yeniden çalışacaktır.

Siemens bulaşık makinesi, Siemens buzdolabı gibi cihazlarınızda da gerekli tüm teknik desteği Mersin Siemens Servisi olarak vermekteyiz. Siemens marka tüm cihazlarınız için bizleri günün her saati arayabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!