Mersin Regal Servisi

Mersin Regal Servisi, Mersinimizde Regal marka beyaz eşya, televizyon, şofben ve klima kullanan insanlara garantili ve ekonomik çözümler sunan şehrin en köklü firmasıdır. Regal markası yıllardır ürettiği kaliteli cihazlarla insanların gündelik yaşamında rahatlığı ve konforu sağlamıştır.

Regal’in son teknolojik cihazları için gerekli bakım ve onarımı bu son teknolojiye hâkim birimler tarafından yapılmalıdır. Her türlü Regal cihazları konusunda gerekli eğitimi almış personelimiz sizlere bu anlamda kusursuz bir hizmet sağlamaktadır.

Çamaşır makineleri banyolarımızda en sık kullandığımız cihazlardır. Çamaşır makinesinin asıl görevi çamaşırları tertemiz yapmaktır. Ancak bazı durumlarda çamaşır makinesi çalışmayabiliyor. Çamaşır makinesinin su almaması ciddi bir arızadır ve gerekli kontrollerin yapılması gerekir.

Su giriş hortumunda tıkanma olabilir ya da bükülmüş olabilir. Cihazınızın kapağı tam kapanmamış ise yine çamaşır makineniz su almayacaktır. Mersin Regal Servisi ekiplerimiz çamaşır makinelerinizde gerekli bakım ve onarımı gerçekleştirmektedir.

Klimalarda yoğun bir şekilde aldığımız arıza kayıtlarından bir tanesi kötü koku yaymasıdır. Klimanız kötü yayıyor ise öncelikle temizlenmelidir. Ancak kötü koku genelde klimanın bulunduğu ortamdan kaynaklandığı için bu konuda gerekli tedbirlerin alınması gerekir.

Mersin Regal Servisi ekiplerimiz sizler için gerekli klima bakım ve onarım işlemlerini yapmaktadır. Ayrıca klima program hatası ya da kumanda arızası gibi konularda da bizleri dilediğiniz an arayabilirsiniz.

Buzdolapları ise her ne kadar gıdaları sakladığımız en önemli koruyucularımız olsalar da soğutma işlemi bazı durumlardan ötürü sekteye uğrayabiliyor. Buzdolabının kompresörü buzdolabının kalbidir ve kompresör arızası, kompresör yanması gibi durumlar karşımıza çıktığında cihaz soğutma işlemini başarılı bir şekilde yapamıyor.

Kompresör yanmasının bir diğer nedeni ise buzluk bölümünün ağzına kadar doldurulmasıdır.  Regal buzdolaplarınızın yılda en az bir defa bakımdan geçirilmesi gerektiği de unutulmamalıdır.

Evin ya da işletmenin sıcak su ihtiyacını yoğun bir şekilde karşılayan cihazlar şofbenlerdir. Şofbenlerin sıcak su verebilmesi için sviclerinde herhangi bir aksamanın olmaması gerekir. Şofbenin bir diğer önemli kısmı termostatıdır. Termostat bakım ve ayarlarının yapılması gerekir. Şofbenleriniz için gerekli tüm bakımı Mersin Regal Servisi ekiplerimiz sizler için yapmaktadır.

Regal bulaşık makinesi ya da Regal kurutma makinesi cihazlarınızda da benzer çalışmama, elektrik gelmeme, parça arızası gibi durumlar ortaya çıkmış ise bizden dilediğiniz an yardım alabilirsiniz. Regal’in birbirinden farklı modelde televizyonlarında ortaya çıkabilecek ekran kararması, çizgiler oluşması, televizyon açılmaması ya da kendiliğinden kapanması gibi konularda bizlere danışabilirsiniz. Mersin Regal Servisi sizler için günün 24 saati gerekli desteği sağlamaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!