Mersin Protherm Servisi

Mersin Protherm Servisi, Mersin’in geçmişten bugüne Protherm marka kombi ve şofbenlerini onaran, gerekli bakımlarını yapan profesyonel bir ekibi bulunan servistir. Protherm kombi ve şofbenleri tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde de yoğun bir talep görmektedir. Kışları ısınma ihtiyacımızı karşılayan kombiler pek çok arıza sorunu ile bizlere zor saatler yaşatabilirler.

Kombilerde meydana gelebilecek herhangi bir arıza günlük rutin işlerimizi de sekteye uğratacaktır. Sürekli sıcak suya ihtiyaç duyan işletmeler yoğun bir şekilde şofben kullanmaktadır. Protherm ise şofben konusunda rüştünü ispatlamış kaliteli bir markadır. Protherm markasında uzman ekibimizden hem kombi hem de şofben konusunda garantili hizmet alabilirsiniz.

Şofben ve kombilerde bize günlük olarak gelen pek çok şikâyet bulunmaktadır. Bunlardan birisi şofbenin suyu az ısıtma sorunudur. Eğer şofbeniniz suyu az ısıtıyor ise ısıtıcılardan birine gerekli olan enerji gitmiyor demektir. Elektrik devrelerinin kontrol edilmesi gerekir. Ancak bunu elbette bir uzman yapmalıdır. Şofbenin kademe anahtarı cihazın en önemli parçalarından ve suyun ısınması için gerekli kısımlarındandır.

Kademe anahtarının da kontrol edilmesi eğer arızalı ise onarımı ya da değişimi yapılmalıdır. Su basıncı ile çalışan siviçlerden bir tanesi arızalanmış olabilir. Bu durumda su ısıtma işlemi de gerçekleşmiyor demektir. Yine de şofbeninizin neden su ısıtmadığına dair net bilgi gerekli kontroller dahilinde anlaşılacaktır. Bu nedenle Mersin Protherm Servisi olarak Protherm şofbenlerinde uzman ekibimiz gerekli kontrolleri yaparak arıza tanısı koymakta ve en doğru yöntem ile onarımını gerçekleştirmektedir.

Kombilerde ise bize en sık Mersin Protherm servisi gelen arıza onarım taleplerinden bir tanesi kombinin su sızdırmasına yöneliktir. Kombinizde bir su sızdırma sorunu var ise öncelikle tesisat bağlantılarını kontrol etmek gerekecektir. Bağlantı noktalarında herhangi bir gevşeklik ya da arıza olabilir.

Cihazın hava tahliye biriminde bir arıza oluşmuş ise su sızdırma durumu görülebilir. Su akıtma sorunundan radyatörün havası alınmak sureti ile de kurtulmak mümkündür. Bu sayede su basıncı düşecektir. Su sızdırma sorunları profesyonel bir destek gerektirdiğinden sebebi her ne olursa olsun böyle bir durumla karşılaştığınızda Mersin Protherm Servisi teknisyenlerimizden destek isteyebilirsiniz.

Mersin’de haftanın 7 günü 24 saati sizlere Protherm cihazla konusunda gereken desteği veren firmamız garantili işlem yaparak sizleri büyük bir sıkıntıdan temelli kurtarmaktadır. Mersin Protherm Servisi olarak Mersin’in tüm ilçe ve semtlerine hizmet götürmekteyiz. Sadece tek bir telefon ile hangi ilçe ya da semtte olursanız olun anında gezici servis araçlarımız sizlerin yardımına koşmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!