Mersin Profilo Servisi

Mersin Profilo Servisi, 1976 yılından günümüze kaliteli ürünleri ile insanların en önemli ihtiyaçlarını karşılanmasına yardımcı olan Profilo’nun tüm cihazlarına gerekli bakım ve onarımı yapan şehrin en köklü firmasıdır. Teknolojiye ayak uydurarak ürünlerinde dünya standartlarını uygulayan Profilo bu bağlamda yıllardır tercih sebebi oluyor.

Mersinki Profilo kullanıcılarının en zor anlarında yardımına ise tam donanımlı atölyesi ve gezici servis araçları ile firmamız yetişiyor. Müşteri memnuniyeti odaklı yürüttüğümüz çalışmalar ile sonuç odaklı hizmet sunmaktayız. Yedek parça konusunda oldukça titiz davranan firmamız orijinal Profilo yedek parçası temin etmektedir.

Profilo’nun hem mutfakta hem de banyoda birbirinden kullanışlı cihazları bulunmaktadır. Beyaz eşya tercihini Profilo’dan yana yapan Mersinlılara gece gündüz demeden hizmet vermekteyiz. Profilo’nun en sık kullanılan ürünlerinden bir tanesi de bulaşık makineleridir.

Bulaşık makinelerindeki en büyük problemlerden bir tanesi kireçlenme üzerinedir. Isıtma bileşeni kireçlenmesi dediğimiz duruma karşı kireç önleyici kullanabilirsiniz. Ancak bu konuda daha fazla detaylı bilgi almak isterseniz Mersin Profilo Servisi merkez birimimizden yardım alabilirsiniz.

Profilo’nun her ihtiyaca uygun mutfaklara kullanışlı buzdolabı modelleri bulunmaktadır. Buzdolabılar konusunda benzer arıza kayıtları alabiliyoruz. Buzdolabının sesli çalışması durumu karşımıza sık bir şekilde çıkabiliyor. Eğer buzdolabınızın iç fanı bozulmuş ise ses yapabilir. Ancak buzdolabınızın kapısı açıldığında ses kesiliyorsa problem fan motorunda olabilir, gerekli kontrolleri Mersin Profilo Servisi ekiplerimiz sizin için yapacaktır.

Çamaşır makineleri ise belirli program dahilinde çalışır. Bu programların bir başlama bir de bitiş zamanları vardır. Ancak bazen müşterilerimizden yıkama süresinin programın dışında uzun sürdüğüne dair şikâyetler alabiliyoruz. Çamaşır makinenizin bir kapasitesi vardır.

Bu kapasitenin üzerinde bir yükleme yaparsanız çamaşır makineniz gerektiğinden daha uzun programı çalıştırabilir. Bunu cihazlar genellikle tasarruf açısından yapar. Çamaşırların kirlilik oranı da bunda etkilidir. Mersin Profilo Servisi ekiplerimizden gerekli detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Profilo’nun her ortama uygun şekilde tasarlanmış birbirinden farklı klima modelleri bulunmaktadır. Klimalarda da diğer beyaz eşyalarda olduğu gibi gürültü yapması şikâyeti karşımıza çıkabiliyor. Klimanın ses yapması durumu genellikle sıcak moda geçildiğinde buzların erimesi ile çıkan ses olabilmektedir. Ancak bu gürültü iç üniteden geliyor ise uzman kontrolünde gerekli işlemlerin yapılması gerekir. Tam donanımlı Mersin Profilo Servisi ekiplerimiz klimalarınız için profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Televizyonlar konusunda da oldukça geniş bir seçenek yelpazesi sunan Profilo farklı boyutlarda cihazları ile ev ya da işletmelerde yerini alıyor. Televizyon açılmaya çalışıldığında açılma işlemi uzun sürüyor ise elektrolitik kondasatörler değer kaybediyor demektir. Böyle bir durumda cihazınızı kullanmaya devam etmek yerine mutlaka Mersin Profilo Servisi ekiplerimizden destek isteyiniz. Aksi halde ana kart yanması gibi durumlar dahi ortaya çıkabilir.

Mersin’in tüm ilçe ve semtlerinde günün her saati aktif olarak çalışan birimlerimiz sizlere Profilo marka cihazlarınız konusunda garantili ve ekonomik çözümler sunmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!