Mersin İmmergas Servisi

Mersin İmmergas Servisi, birbirinden farklı modelleri ile ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı karşılayan İmmergas cihazlarınıza her türlü bakım ve onarımı yapan garantili bir servistir.

Kombiler yoğun bir şekilde kullanılan cihazlar olduğundan yıllık bakıma gereksinim duyarlar. Servis olarak biz standart olarak senede iki defa bakım tavsiye ediyoruz. Bakımı yapılan kombiler hem daha verimli ısıtacak hem de sene içerisinde sizlere kötü bir sürpriz hazırlamayacaktır.

Kombiler modellerine göre tek odalı evlerden büyük işletmelere kadar çok kapsamlı bir şekilde işlev görürler. Bu anlamda kışları ısınma ihtiyacını ve aralıksız sıcak su ihtiyacını karşılarlar.

İmmergas kombi ürünlerinde yaşayabileceğiniz sorunları anında çözebilmek ve sizi zor durumda bırakmamak için şehrin her bölgesinde aktif olarak faaliyetlerimize devam ediyoruz. Bu sebeple ilçeler dahil tüm semtlerden bizlere ulaşabilirsiniz.

Kombilerde günlük olarak bizlere gelen bir takım şikâyetler olabiliyor. Örneğin bazı müşterilerimiz kombilerinin hiç anlam veremedikleri bir şekilde aniden çalışmayı durdurduğun söylüyorlar. Kombiniz çalışmıyorsa ilk olarak bakacağınız yer sigortadır.

Ardından gaz vanası kontrol edilmeli ve kapalıysa açılmalıdır. Kombinizin ufak ekranından ayarlarını takip edebilirsiniz. Cihazınızın ayarları mevsime uygun değilse bunu kılavuzuna bakıp doğru ayarlarla değiştirmeniz gerekir. Ancak ayarlar konusunda aklınız karışıyorsa elbette bizleri arayabilirsiniz. Mersin İmmergas Servisi olarak sizlere telefonla destek hizmeti de sunduğumuzdan kombi ayarlarınızı düzeltmenize yardımcı oluyoruz.

Kombiler konusunda aldığımız bir diğer şikâyet ise sıcak su açıldığında peteklerin aşırı derecede ısınması sorunudur. Öncelikle normal şartlarda su akışında bir dalgalanma olması gerektiğini hatırlatalım. Yani sıcak su akarken bile bir ısınma bir de soğuma görülür. Bu basınç ile alakalıdır ve normal bir durumdur.

Üç yollu vana sayesinde musluğa ve kalorifer tesisatına ayrılması gereken sıcak su ayrılmıyorsa bu gibi aşırı ısınmalar ortaya çıkabilir. Bunun anlamı sıcak su açıldığında normalde kapanması gereken kalorifer tesisat bölümü kapanmıyor ve sıcak suyu tesisata aktarıyor demektir.

Bu da çeşmeden sıcak su akarken aynı anda peteklerin de aşırı derecede ısınmasına neden oluyordur. Böyle bir durumda sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur. Hatların ve üçlü vananın kontrol edilmesi, bir tıkanıklık var ise profesyonel bir şekilde temizlenmesi gerekir.

Bu gibi durumlarda Mersin İmmergas Servisi olarak sizlere gerekli teknik desteği sağlıyoruz. Kombinizin teklemeden aralıksız sıcak su ve ısınma işlevini yerine getirmesi için rutin bakımları bir alışkanlık haline getirmelisiniz.

Mersin İmmergas Servisi olarak sizin belirlediğiniz bir zaman diliminde gerekli bakımları sizin için garantili bir şekilde yapıyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!