Mersin Hotpoint Servisi

Mersin Hotpoint Servisi, beyaz eşya konusunda rüştünü ispatlamış markalardan bir tanesi olan Hotpoint’in en geniş hizmet ağına sahip servisidir. 25 yıldır uzman kadromuzla beyaz eşya konusunda her türlü profesyonel hizmeti sağlamaktayız. Hotpoint’in birbirinden farklı beyaz eşya cihazlarında gerekli bakım, onarım ve yedek parça temini işlemlerini yapmaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çıktığımız bu yolda kurumsal hizmet anlayışımızı hiçbir şekilde elden bırakmıyoruz. Müşterilerimiz Hotpoint marka cihazlar konusunda hiçbir zaman sorun yaşamasın diye gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Şofbenler günlük sıcak su ihtiyacımızı giderdiğimiz oldukça kullanışlı cihazlardır. Ancak şofbenlerden verim alabilmek için bakımlarının tam ve zamanında yaptırılması önemlidir. Şofben belirli bir voltaj akımı dahilinde çalışmaktadır. Şofbenin çalışması için bu voltaj yeterli gelmez ise regülatör kullanılmalıdır. Voltajın dengeli bir şekilde gelmesi için kullanacağınız regülatör montajını Mersin Hotpoint Servisi olarak firmamız yapmaktadır.

Mutfakların demirbaş ürünlerinden bir tanesi buzdolaplarıdır. Buzdolabı konusunda Hotpoint oldukça iddialı ve kalitelidir. Renk, model ve özellik olarak her ihtiyaca karşılık veren bu cihazlar hiç beklenmedik bir anda arıza verdiği anda Hotpoint buzdolabı tamir birimlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Buzdolaplarından aldığımız şikâyetlerden bir tanesi buzdolabı gürültülü çalışması durumudur. Ara kanal rezistans parçası arızası ile ortaya gürültü çıkabilir. Buzdolabınızın fanı da oldukça önemlidir. Fanda birikecek pislikler nedeniyle buzdolabı ses çıkarabilir. Ancak sesin kaynağının net bir şekilde anlaşılabilmesi için Mersin Hotpoint Servisi ekiplerimiz gerekli kontrolleri sağlayacak ve en doğru yöntemle onarımını yapacaktır.

Hotpoint çamaşır makinesi ve Hotpoint kurutma makinelerinde de bir takım teknik aksaklıklar ortaya çıkabiliyor. İyi yıkamama, iyi kurutmama, parça arızası, su almama, boşaltmama, ses çıkarma, sarsıntılı çalışma gibi pek çok olay görülebiliyor.  Önemli olan doğru bir müdahale ile kesin sonuçtur.

Bulaşık makinelerinde ise çok farklı sorunlarla karşılaşabiliyoruz. Bizlere gelen arıza kayıtlarından bir tanesi bulaşık makinem başlamıyor sorunudur. Bulaşık makineniz yıkamaya başlamıyor ise akımdaki fişin sokete bağlı olduğundan emin olmalısınız. Döngü seçilmemiş ise cihaz yine çalışmaya başlamayacaktır. Mersin Hotpoint servisi bahsi geçen arıza durumlarınızda size yardımcı olabilecek tek servis merkezidir.

Cihazlarda ertelenmiş başlangıç programı bulunmaktadır. Eğer bu ayar seçilmiş ise cihazınız o an başlamıyor olabilir, programı iptal etmelisiniz. Bunun için bulaşık makinenizin kılavuzuna bakabilir ve ayarları olması gerektiği gibi değiştirebilirsiniz.

Hotpoint marka tüm beyaz eşyalarınıza Mersin şehrimizin neresinde olursanız olun hızla gelerek profesyonel müdahalede bulunuyoruz. Hotpoint cihazlar konusunda sertifikalı Mersin Hotpoint Servisi personelimiz ile cihazlarınızın sorun çıkarmayacağından emin oluyoruz.  Aklınıza takılan her türlü soru ve teknik destek talebiniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!