Mersin Buderus Servisi

Mersin Buderus Servisi, Buderus marka kombişofben ve kazan kullanan herkes için garantili bakım ve onarım hizmetlerine aralıksız devam ediyor. Kombi, şofben ve kazan sistemleri günümüzün en yaygın kullanılan cihazlarıdır.

Hem pratik kullanımı hem de sağladığı büyük fayda ile bu cihazlar insanların vazgeçilmezi konumundalar. Hem evlerde hem de işletmelerde sıcak su, ısınma gibi ihtiyaçları maksimumda karşılamaktadır. Buderus ise bu tip cihazlar konusunda uzman, lider bir marka statüsündedir

Mersin ilinde Buderus marka cihazların her türlü bakım ve onarım işlemlerini yapan firmamız tüm ilçe ve semtlere bir telefon ile yetişmekte ve gerekli bakım-onarım işlemlerini yapmaktadır.

Kombilerde pek çok arıza kaydı karşımıza çıkabilmektedir. Kombilerde hava akış problemi ise bize gelen arızalardan bir tanesidir. Eğer Buderus kombinizde hava akış sorunu yaşanıyor ise prosestat, fan ya da ana kart arızalanmış demektir. Eğer bacalı kombi kullanılıyor ise baca çekmiyor, tıkalı ya da baca sensöründe arıza oluşmuş olabilir, kontrol edilmelidir. Mersin Buderus Servisi ekiplerimiz kombinizdeki arızayı en hızlı şekilde tespit edip en doğru yöntemle onaracaktır.

Oldukça kullanışlı olan Buderus şofbenler bazı durumlarda beklenmedik arızalar ortaya çıkarabilirler. Şofbenlerde alev algılama hatası karşımıza çıkan sorunlardan bir tanesidir. Alev denetleme devresi ve ateşleme devresi arasında başarısız bir bağlantı bu sorunu ortaya çıkarabilir. Böyle bir durumda öncelikle Buderus marka şofbeninizi resetlemeniz gerekir. Baştan başlatma ile sorun çözülmüyor ise hiç vakit kaybetmeden Mersin Buderus Servisi ekiplerimizle irtibata geçebilirsiniz.

Şofbenlerde bir diğer durum ise sıcaklık belirli bir düzeyin üzerine çıktığında cihaz kendisini otomatik olarak koruma almaktadır. Böyle bir durumda su basıncı kontrol edilmeli ve cihaz baştan başlatılmalıdır. Mersin Buderus Servisi olarak Buderus marka yaşayacağınız bu gibi sorunlarda, aklınıza takılan herhangi bir detayda ekibimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Buderus kazan sistemleri normal şartlarda oldukça verimli bir şekilde çalışırlar. Ancak beklenmeyen bazı kötü sürprizler karşısında gerekli tedbirlerin alınması kaçınılmazdır. Kazanlarda karşımıza çıkan arızalardan bir tanesi limit termostat hatası olmaktadır. Bunun nedeni stoker giriş ya da kazan gövdesindeki aşırı ısınma nedeniyle termostatın atmış olmasıdır. Limit termostatı resetlenmelidir. Ancak cihaz yeniden başladığında sorun devam ederse Mersin Buderus Servisi ekiplerimiz ile iletişime geçmeyi ihmal etmemelisiniz.

Buderus marka cihazlar konusunda uzman kadrosu ile Mersin Buderus Servisi sizlere bir telefon kadar yakındır. Şehrin her yerine dağılmış gezici servis araçlarımızdan sizlere en yakın olanını gönderiyor ve size vakit kaybettirmeden bakım-onarım işlemlerinizi anında gerçekleştiriyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!