Mersin Bosch Servisi

Mersin Bosch Servisi, Mersinli Bosch kullanıcılarına verdiği sınırsız teknik destek ile yıllardır müşterilerinin en büyük kurtarıcısı olmuştur. Bosch, tıpkı dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi ülkemizde de geniş bir kesim tarafından tercih edilmektedir.

Bosch marka cihazlar rutin bakımları yapıldığı müddetçe ciddi bir sorun çıkarmamakla beraber temizliğinin de düzgün yapılması son derece önemlidir. Bosch cihazlar konusunda uzman desteğini Mersin’de yıllardır olduğu gibi Mersin Bosch Servisi sağlamaktadır.

Bosch’un birbirinden kullanışlı beyaz eşyaları bulunmaktadır. Bosch çamaşır makineleri, kurutma, bulaşık makineleri ve buzdolapları yoğun olarak tercih edilmekte ve kullanılmaktadır. Bosch’un buzdolaplarında gerekli tüm bakımları servisimiz sağlamaktadır.

Buzdolabı sesli çalışması, buzdolabı soğutmaması ya da buzdolabı aydınlatma arızası gibi sorunlara hızlı ve garantili bir şekilde çözüm bulmaktayız.Bosch’un sık tercih edilen cihazlarından bir tanesi de fırınlardır. Fırınların bazı durumlarda ocak arızası verdiği gözlemlenir.

Ocak çalışmıyor ise öncelikle kaynakta bir sorun olmadığı anlaşılmalıdır. Fişin takılı olduğundan ve sigortanın herhangi bir şekilde arızalı olmadığından emin olunmalıdır. Eğer ateşleme esnasında kıvılcım çıkmıyor ise akım yok demektir ve gerekli kontrollerinin yapılması gerekir. Mersin Bosch Servisi olarak tüm Bosch beyaz eşyalarda olduğu gibi Bosch fırın arızalarında da gerekli müdahaleleri gerçekleştiriyoruz.

Sıcak yaz günlerinde sizleri büyük bir bunaltıdan kurtaran klimalar model ve çeşitlerine göre her türlü platforma uygun olarak tasarlanmıştır. Bosch marka klimanızda da bazı arızalar görebilirsiniz. Örneğin klimaya elektrik gitmiyor ise elektrik kablosu, elektrik akımı ya da sigorta ile ilgili bir sorun olmadığından emin olmak gerekiyor.

Bazı durumlarda fazla elektrik yüklemesi ile sigorta atma durumları olabiliyor. İç ünite zamanlayıcı veya çalışma göstergesi çalışmıyorsa sizin yapabileceğiniz bir şey yoktur, Mersin Bosch Servisi olarak birimlerimize ulaşıp destek istemelisiniz.

Günün 24 saati sıcak su veren şofbenler ise kurulumlarında son derece titiz çalışma isteyen cihazlardır. Bosch marka şofben bir tesise kurulacak ise uygun kalınlıkta tesisatın çekilmesi son derece önemlidir. Topraklama tertibatı uzmanlar tarafından yapılmalıdır. Uygun amperajda sigorta, kaçak akım rölesi gibi detaylar unutulmamalıdır. Mersin Bosch Servisi Bosch marka şofbenlerinizde de her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

Bosch marka kombiler kış günlerinde ısı ve sıcak su ihtiyacını maksimumda karşılayan cihazlardır. Ancak bazen tekleme ya da arıza ikazı verebilirler. Örneğim kombi çalıştı ve 10 saniye sonra arızaya geçti ise besleme kablosundan kaynaklı bir sorun olabilir.

Kombiniz fişli bir bağlantıya sahip ise fişi ters çevirip yeniden deneyebilirsiniz. Gaz valfi kaynaklı bir sorun da olabilir ancak öyle bir durumda sizin yapabileceğiniz bir durum yoktur, en hızlı şekilde Mersin Bosch Servisi teknisyenlerimizi arayıp destek istemenizi öneririz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!