Mersin Beko Servisi

Mersin Beko Servisi, yıllardır dünyanın kullandığı kaliteli ürünleri ile hemen her evde görmeye alışık olduğumuz Beko markasının cihazlarını garantili bir şekilde onarak, sonuç odaklı bir servistir. Beko marka beyaz eşyalar kalitesi ile yıllardır pek çok insanın tercihi olmaktadır.

Tüm ülkemizde olduğu gibi Mersin’de da geniş bir kitleye hitap etmektedir. Mersin’in her ilçe ve semtinde ise Beko marka cihazlarının en geniş servis ağı Mersin Beko Servisinde olup hızlı ve yerinde onarım ile her tür çağrıya cevap vermektedir.

Beyaz eşyaları geniş bir kitle tarafından memnuniyetle kullanılan Beko’nun çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi, buzdolabı gibi birbirinden farklı çeşit ve modelde ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler yıllık olarak Beko markası konusunda uzman eller tarafından kontrolü sağlandığı takdirde uzun vadede sorun çıkartmayan cihazlardır.

Ancak elektrikle alakalı her an istenmeyen bir arıza ortaya çıkabilir ki böyle durumlarda firmamız Mersin Beko Servisi sizlere en hızlı şekilde yetişip gerekli desteği sağlamaktadır.

Beko markasının en sık kullanılan cihazlarından bir tanesi buzdolaplarıdır. Beko buzdolaplarında ise karlanma sorunu ile sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Buzdolabı kapı lastikleri aşınmış ise buzdolabının kapısı tam kapamayacak ve içeri ısı alacaktır.

Bu da karlanmaya neden olmaktadır. Kapı lastikler değişimi yapılarak bu sorundan kurtulmak mümkün olmaktadır. Buzdolabı gaz kaçağı sorunu da karlanmanın bir diğer sebebidir. Gaz kaçağı bulunup hızlı bir şekilde onarılmalıdır.

Beko marka bulaşık makineleri de kaliteli ve uzun vadede memnuniyet yaratan cihazlardandır. Bulaşık makinesi su almıyor gibi bir şikâyetle gün içerisinde karşılaşabiliyoruz. Bulaşık makinesi su giriş valfi arızası ortaya çıkmış olabilir.

Suyu boşaltma ile görevli pompa motoru devre dışı kalması ile de karşılaşılmış olabilir. Pompa motoru kontrolü servisimiz Mersin Beko Servisi uzmanları tarafından yapılacaktır. Aynı şekilde Beko çamaşır makinesi, Beko kurutma makinesi arızaları karşısında da gerekli tedbirleri almaktayız.

Ayrıca Beko şofben ve Beko televizyon gibi Beko’nun kullanışlı diğer cihazlarında da her türlü bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Bahar ve yaz aylarında en sık kullandığımız cihazlardan Beko klimalar bahar ayları gelmeden mutlaka bakımdan geçirilmelidir. Beko klima arızaları kapsamında bizlere gelen kayıtlardan bir tanesi iç ünite çalışmasına rağmen dış üniteden verim alınamaması durumudur.

İç ünite alıcılarından dış üniteye sinyal gitmediği takdirde böyle bir sorunla karşılaşabiliyoruz. Klima ana kartı ya da klima kumandasından emin olmak adına Mersin Beko Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı yaparak arızanın kaynağını bulacak ve doğru yöntemle onarımını gerçekleştireceklerdir.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!