Mersin Ariston Servisi

Mersin Ariston Servisi, Mersin’de Ariston cihazlar adına en hızlı ve garantili servis hizmeti sunuyor. Mersin’de yıllardır Ariston kullanıcılarına gece gündüz demeden hizmet veren servisimiz Ariston cihazlar konusunda uzman sertifikalı bir kadroya sahiptir.

Mersin’in tüm ilçe ve semtlerine gezici servis araçları ile hizmet götüren birimlerimiz yerinde bakım ve onarım ile hiçbir şekilde vakit kaybettirmiyor.

Kombiler yıllık bakımları yapılması gereken cihazlardır. Hem ısıtma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan bu cihazlar için servisimiz yıllık bakım yapmaktadır. Ariston marka kombilerde karşımıza çıkabilecek sorunlardan bir tanesi kombi dış gövde ısınma sorunudur.

Kombinizde bir pompa arızası var ise kombinin dış gövdesi ısınabilir. Bununla beraber eşanjör kireçlenmesi de söz konusu olabilir. Filtre tıkanmalarına karşı da bakımın yapılması gerekir. Mersin Ariston Servisi teknisyenlerimiz gerekli bakımı sağlayacaklardır.

Günün her saati sıcak su sağlayan şofbenlerde de küçük ya da büyük pek çok arıza ile karşılaşabiliyoruz. Örneğin şofben ateşleme yapmaması sorunu karşımıza çıkabiliyor. Ariston marka şofbeniniz ateşleme yapmıyor ise pillerle alakalı bir durum söz konusu olabilir.

Pillerin değişimini servisimiz yapacaktır. Şayet ana brülör yavaş ateşlenmekte ve tutunmada zorluk çekmekte ise yedek parçaya ihtiyaç duyulabilir. Mersin Ariston Servisi teknisyenlerimiz Ariston orijinal yedek parça temini ile sizi bu sıkıntıdan kurtaracaklardır.

Ariston marka klimalar ise pek çok fonksiyona sahip cihazlardır. Ancak Ariston klimanız soğutma ya da ısıtma işlemini yapamıyor ise hava sirkülasyonunu engelleyen bir cismin olup olmadığı kontrol edilmelidir. Ayrıca iç ünite filtreleri kirlenmesi olabilir, temizlenmelidir.

Ariston marka beyaz eşya konusunda iddialı ürünlerden birisi de bulaşık makineleridir. Ariston bulaşık makinesinde programa takılı kalma problemi genellikle cihaza su gelmediğinden olmaktadır. Ariston bulaşık makinesinin kapağının tam kapalı olduğundan da emin olunmalıdır.

Ariston marka kurutma makinelerine dair aldığımız şikâyetlerden birisi programın çok uzun sürmesi şikâyetidir. yönündedir. Kurutma işlemi uzun sürüyor ise makine nem oranını ölçüyordur ve bu orana göre kurutma süresi otomatik ayarlanıyordur.

Ariston kurutma makineniz kurutma süresini uzun tutsa dahi enerjiyi konusunda tasarruf sağlamaktadır. Kurutma makinesi gibi Ariston çamaşır makinesi, Ariston fırın ya da Ariston buzdolabı gibi cihazlarınızda ortaya çıkabilecek sorunlarda da Mersin Ariston Servisi teknisyenlerimize danışabilirsiniz.

20 yılı aşkın süredir Ariston cihazlar konusunda Mersinlılara sınırsız teknik destek sağlayan firmamız Mersin Ariston Servisi telefon ya da online olarak kolay ulaşılabilirliği, kaliteli ve hesaplı hizmetleri ile Mersinte fark yaratmaktadır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!