Mersin Arçelik Servisi

Mersin Arçelik Servisi, ülkemizin en köklü beyaz eşya markalarından birisi olan Arçelik’in her tür cihazına alanında uzman teknisyenleri ile gerekli bakım ve onarım servis hizmetini sağlamaktadır. Arçelik cihazlar gündelik yaşamı kolaylaştırmakta ve konforu maksimumda sağlamaktadır.

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte dünden bugüne Arçelik markası ürünleri de sürekli kendisini yenilemiştir. Servis olarak Mersin ilinde tüm Arçelik kullanıcılarının imdadına yıllardır hızlı bir şekilde yetişmekteyiz.

Arçelik’in hem mutfak hem de banyolarda sık bir şekilde kullanılan ürünleri çok farklı modellerde insanlara sunulmaktadır. Her ihtiyacı karşılayacak, her zevke hitap edecek bu ürünler ile pratik çözümlere kavuşmak mümkün olmaktadır.

Arçelik Beyaz Eşya Kullanımında Dikkat Edilecek Detaylar

Ancak her elektrikli cihazda olduğu gibi Arçelik beyaz eşya ürünlerinde de gerekli yıllık bakımların yapılması gerekir. Bunu ise yıllardır Arçelik ürünleri konusunda uzmanlaşmış kadrosu ile Mersin Arçelik Servisi sizler için yapmaktadır.

Beyaz eşyalar konusunda pek çok arıza kaydı gün içerisinde alabilmekteyiz. Çamaşır makinesi su kaçırma, buzdolabı soğutmamakurutma makinesi ses çıkarma, bulaşık makinesi iyi yıkamama gibi pek çok arızayı ortadan kaldırıyoruz. Arçelik her ne kadar beyaz eşya konusunda rüştünü ispatlamış olsa dahi neticede elektrik bazlı pek çok arıza hiç beklenmeyen anlarda kendisini gösterebiliyor.

Arçelik’in birbirinden farklı modelleri ile kullanıcılara sunduğu cihaz türlerinden birisi de klimalardır. Klimalar yıllık bakımları dahilinde bahar ve yaz aylarında sorun çıkarmayan cihazlardır. Klima konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi klima gazı çabuk bitiyor şeklindedir.

Klima gaz sızıntısı dediğimiz bu durum muhtemelen borulardan kaynaklıdır. Borudaki çatlağın tespit edilip gaz sızıntısının önlenmesi ve gerekiyorsa yeniden klima gaz dolumu yapılması gerekir. Mersin Arçelik Servisi klima teknisyenlerimiz klimanızda gerekli müdahaleleri gerçekleştireceklerdir.

Sıcak Su İhtiyaçlarınız İçin Arçelik Şofbenler

Şofbenler sıcak su sağlama açısından oldukça verimlidir. Ancak bazı durumlarda şofbenler bazı arızalar ortaya çıkarabilmektedir. Mesela şofbenin çalışıp aniden durduğuna dair bazı şikâyetler almaktayız. Şofben diyafram yırtığı, baca sensör arızası, termokulp hasarı gibi durumlar bu durumu tetikleyebilir.

Kaynağını bulup hızlı bir şekilde onarmak gerekir. Arçelik şofben konusunda uzman ekibimiz arıza kaynağını bularak doğru yöntemle onarımı gerçekleştireceklerdir.

Arçelik’in hem evlerde hem işletmelerde sık bir şekilde kullanılan cihazlarından televizyonlarda da arızalar ortaya çıkabilir. Örneğin ekranın yarısı gösteriyor yarısı göstermiyor ise bunun nedeni t-con kart arızası olabilir.

T-con kart arızası tamiri mümkün bir arızadır. Mersin Arçelik Servisi teknisyenlerimiz Arçelik marka televizyonunuzdaki bu sorunun kaynağını hızlı bir şekilde bulup hızlı, garantili ve hesaplı bir şekilde onaracaktır.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!