Mersin Altus Servisi

Mersin Altus Servisi, beyaz eşya, şofben, klima ve televizyon ürünlerinde fark yaratan Altus markasının Mersin’daki en geniş hizmet birimidir. Bakım, onarım ve yedek parça temini gibi işlemleri sizler için yapan firmamız sadece tek bir telefonla yanınızda olmaktadır.

Beyaz eşyalar günlük olarak yoğun bir şekilde kullanılmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinesi, kurutma makinesi, bulaşık makinesi gibi cihazlarınız firmamız tarafından gerekli kontrolleri yapılarak sizlere sorunsuz hizmet vermektedir. Mersin şehrimizin her ilçe ve semtinde hizmetlerimizi aralıksız sürdürmekteyiz.

Altus  markasının en yoğun kullanılan beyaz eşyalarından bir tanesi de çamaşır makineleridir. Çamaşır makineniz iyi yıkamıyor ise sorun kireçlenmeden kaynaklanıyor olabilir. Çamaşır makineniz için kireç çözücü desteği kullanmayı ihmal etmemelisiniz. Doğru programda çamaşırlarınızı yıkamanız da son derece önemlidir. Altus çamaşır makinenizde ortaya çıkabilecek her türlü sorunda Mersin Altus Servisi teknik destek birimimizi arayabilirsiniz.

Kurutma makineniz eğer programı çok uzun tutuyor ise çamaşırlarınızı yoğun bir şekilde yerleştirmişsiniz demektir. Makineye çamaşır haddinden fazla doldurursanız cihazınız hem verimli kurutmayacaktır hem de kazan döngüsünde sorunlar yaşayacaktır. Bu sebeple cihazınızın kapasitesinin üstünde doldurmamaya özen göstermelisiniz.

Buzdolaplarında ise kompresör arızası ile cihazınızın soğutmaması sorunu yaşanabilir. Ayrıca buzdolabında karlanma, buzlanma gibi şikâyetleri de sık bir şekilde almaktayız. Buzdolabı buzluktaki karlanmanın ana nedeni içeriye sıcak hava sızmasıdır.

Kapı açık kaldığında genellikle buzdolabı içerisine sıcak hava girebilir. Bu da karlanmaya neden olur. Karlanmanın bir diğer sebebi de gaz kaçağıdır. Gaz kaçağını Mersin Altus Servisi ekiplerimiz hızlı bir şekilde bularak onarımını gerçekleştirmektedir.

Bahar ve yaz aylarının sık kullanılan cihazlarından bir tanesi klimalardır. Altus marka klimalar oldukça kullanışlı olmakla beraber bahar ayları gelmeden mutlaka temizliği yapılması gereken cihazlardır. Klimalar iç ve dış ünite olarak iki ana bölümden oluşur.

İç ünite çalışmasına rağmen dış üniteden verim alınamıyorsa cihazınızdan performans alamazsınız. Klima bağlantı noktaları ve ana kartı kontrol edilmelidir. Mersin Altus Servisi klima birimlerimiz sizlere gerekli her türlü teknik desteği sağlamaktadır.

Altus şofbenlerde ise yeterli derecede sıcak su gelmemesi gibi şikâyetlerle karşı karşıya gelebiliyoruz. Şofben iyi derecede ısıtmıyor ise öncelikle gaz ve elektrik akışında bir sorun olmadığından emin olmalısınız. Sonrasında cihazınızın ON-OFF düğmesinden cihazınızı sıfırlayarak yeniden başlatmalısınız.

Ancak yine de anlam veremediğiniz bir durum olursa Mersin Altus Servisi teknik ekiplerimize başvurabilirsiniz. Mersin’da her ilçe ve semtte yürüttüğü çalışmalar ile sizlere kusursuz hizmet vermeyi amaçlayan servisimize günün her saati ulaşabilirsiniz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!