Mersin Alarko Servisi

Mersin Alarko Servisi, Mersin’de Alarko marka cihaz kullanan herkese 24 saat boyunca garantili bakım hizmeti sunmaktadır. Kombiklimaşofben ve kazan sistemlerinde fark yaratan markalardan birisi olan Alarko hem evlerde hem de işletmelerde kendisine sıklıkla yer bulan markalardan. Bu tür cihazlarda sorun yaşadığınızda Mersin’de sizlere daima kapsamlı hizmet veren bir Alarko servisiniz mevcut.

Kombiler özellikle kış aylarında yoğun bir şekilde kullanılan ve bu kullanım dolayısıyla bakım isteyen cihazlardır. Kombiler konusunda bize gelen şikâyetlerden birisi kombi ses çıkarıyor sorunudur. Kombinin ses yapmasının pek çok nedeni olabilir. Kombinin fan motoru arıza yapmış olabilir.

Kombinin devir daim motorunda bir arıza da söz konusu olabilmektedir. Kombilerin haznesinde hava birikmesi görülebilir ki bu da kombinin ses yapmasını tetiklemektedir. Kombinizdeki sesin kaynağı teknisyenlerimiz kontrolleri ile bulunacaktır.

Bu kontrolleri ise Alarko kombi ürünleri konusunda uzman ekibimiz sizler içi yapmaktadır.  Mersin Alarko Servisi ile kombinize kusursuz bakım yapılmaktadır.

Alarko Şofbenlerle Sıcak Su İhtiyacınızı Anında Karşılayın

Alarko’nun en yoğun kullanılan cihazlarından şofbenler de sorun çıkarabilir. Şofbenin suyu az ısıtması sorunu bizlere sık bir şekilde gelmektedir. Kademe anahtarı şofbenin en önemli parçalarındandır ve bu parçada arıza çıkmış olabilir.

Sviclerden bir tanesi arızalanmış ise su ısınmayabilir. Isıtıcı kireçlenmesi dediğimiz durum da ortaya çıkmış olabilir, kontrol edilmelidir.  Mersin Alarko Servisi teknisyenlerimiz Alarko şofben arızası her ne ise hızlıca bulup onarmaktadır.

Alarko Klimalar İle Yaz Aylarınız Bahar Tadında Geçer

Alarko klimalar özellikle bunaltıcı yaz günlerinde pek çok farklı modelde ihtiyaca yönelik sunuluyor. Klimanın soğutmamasının altında klimada gaz kaçağı olabilmekle beraber klimanın gazı bitmiş de olabilir. Klimanın en önemli parçası kompresörü arızalanmış ise yine verimli bir şekilde soğutma yapmayacaktır.

Alarko klima kompresör değişimi teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır. Mersin Alarko Servisi personelimiz bu konuda sizlere günün her saati yardımcı olmaktadır.

Kazan sistemleri içerisinde pek çok mekanik parça barındırır. Ufak bir parça arızasında tüm sistem etkilenir. Alarko kazanlarda da bazen farklı arızalar görülebiliyor. Brülör çalışıyor ancak hemen arızaya geçme durumu var ise Mersin Alarko Servisi kazan sistemi teknisyenlerimiz gerekli bakımları yaparak sorunu bulacaklardır.

Alarko kazan sitemleri brülör çalıştığı halde cihaz hemen arızaya geçiyorsa pompa yeterli basınçta yakıt basmıyor olabilir.

Kazan sisteminde yakıt süzgeç ve vanaları teknisyenlerimiz tarafından kontrol edilecektir. Cihazın yakıt püskürtme memesi kirlenmiş olabilir. Böyle bir hatayı ortaya çıkarmış olabilir.  Mersin Alarko Servisi olarak Mersin’in her ilçe ve semtinde sizlere gerekli desteği sağlıyoruz.

 

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!