Mamak Vaillant Servisi

Mamak Vaillant Servisi, kombiniz ve şofbeniniz doğru alana doğru bir kapasite ile seçildiğinde yıllarca sizlerin en önemli ihtiyaçlarını karşılayacaktır.

Günümüzde pek çok markanın pek çok model ve kapasitede cihazları bulunmaktadır. En küçük odalı evlerden en geniş mağaza ve işletmelere kadar her alana hem kombi hem de şofben seçenekleri bulunabiliyor.

İnsanların diledikleri anda sıcak su ve ısınma ihtiyacını karşılayabileceği bu cihazlar oldukça kullanışlı bir şekilde öne çıkıyor. Vaillant ise bu tür cihazlarda kalitesini göstermiş cihazlardan bir tanesidir. Vaillant marka kombi ve şofben tercih eden Mamak sakinleri hem yıllık bakım hem de arıza onarım işlemleri için firmamızdan kapsamlı hizmet alabiliyor.

Kombinizi özellikle soğuk kış ayları gelmeden elden geçirmek, kontrollerini sağlamak son derece faydalı olacaktır. Cihazınızı yoğun kullandığınız dönemde sürekli bir sorunla karşılaşmak sizi hem yoracak hem de maddi külfete neden olacaktır.  Kombiniz için her an sizlere parça temin edebilen firmamız sizleri en zor durumlarda yalnız bırakmamaktadır.

Günün 24 saati Vaillant marka hem kombi hem de şofbenlerle ilgili danışmanlık ya da onarım hizmeti alabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizler için daima en önemli unsur olmuştur.

Bu sebeple gece nöbetçi teknisyen hizmetimiz ile Mamak sakinlerini hiçbir suretle mağdur etmemekteyiz. Mamak Vaillant Servisi çağrı merkezimize gelen tüm arıza kayıtlarını değerlendiriyor ve Vaillant kullanıcılarına en hızlı şekilde hizmetimizi götürüyoruz.

Sıcak su sağlanan şofbenler Vaillant markasının farklı modelleri ile hayli kullanışlı bir şekilde evlerde yerini almaktadır. Şofbenler her ne kadar günün her saati sıcak su ihtiyacımızı karşılasa da bu işlemini rahat ve devamlı bir şekilde sürdürebilmesi adına temizliğine, bakımına özen göstermek gerekecektir. Şofbenler yüksek sıcaklık durumlarında arızaya geçerler.

Mesela cihazınızda sıcaklık 75 derecenin üzerinde 10 saniyeden daha uzun süre kalmış ise cihaz kendisini korumaya alma adına kapatır ve arıza kodu düşürür. Su basıncının kontrol edilmesi yükse basınç varsa düşürülmesi düşük basınç varsa su ilavesi ile standartlara çıkarılması gerekir. Bu konuda sizlere Mamak Vaillant Servisi teknisyenimiz yardımcı olacak ve şofbeninizdeki problemi ortadan kaldıracaktır.

Vaillant şofben ve kombilerinizin mutlaka dilinden anlayan ve konuda deneyimli bir ekip tarafından kontrol edilmesi ve müdahalede bulunulması gerekir. Alanında uzman olmayan sertifikasız pek çok sözde teknisyen ile cihazlar çok daha vahim bir duruma düşebiliyor.

Bu sebeple sizlere donanımlı atölyemizde bulunan son teknoloji test cihazları ile yardımcı oluyoruz ve gerekli bakımları yaparak garantili işlem sunuyoruz. Mamak Vaillant Servisi orijinal yedek parça temin ve montajı ile de sizleri hiçbir suretle bekletmeden işlemlerini tamamlamaktadır.

Mamak Vaillant Servisi kombi klima ve şofben cihazlarınıza en kaliteli, en çabuk ve en ekonomik servis hizmeti veren işletmedir.

Vaillant ,güneş enerji sistemleri, ısı pompaları, otomatik kontrol cihazları klimalar, kombiler, doğalgazlı şofbenlerin her türlü bakım ve montajında uzman olan sertifikalı teknisyenleri ile de sizlere kaliteli hizmet sunan Mamak Vaillant Servisi özellikle klima ve kombilerin bakımlarının belirli aralıklarla yapılmasını tavsiye etmektedir.

Bu sayede bu ürünlerin kullanımı sırasında oluşabilecek arızaların önüne geçilecek ve daha güvenli bir kullanım elde edilecektir.

 Kombi ve Klimalarda Genel Bakımın Önemi

Vaillant klimalarda belli zamanlarda yapılan bakımla, klimanın filtrelerinin temizliği sağlanmaktadır. Çünkü klimalar çalıştıklarında içinde havada bulunan parçacıkları, tozu filtresine toplamaktadır.

Mamak Vaillant Servisi tarafından belli aralıklarla bu filtre temizlenmezse, klima bulunduğu ortama zararlı partiküller yaymaya başlar. Bu durum da astım başta olmak üzere solunum yolu enfeksiyonlarına neden olur. Kombi cihazlarında ise belirli aralıklarla bazı parçalar yenilenmeli ve gaz borularının kontrol edilmesi gerekmektedir.

Ekonomik kullanım ve kaliteli çalışma gerçekleşmesi için Vaillant kombi ve klimalarınızın her sene en az 1 defa bakımdan geçirilmesi gerekir. Mamak Vaillant Servisi özel oluşturduğu birimleri ile sadece bakım yapmak için görevlendirilen personellere sahiptir. Yaz sıcakları yaşanmadan klima, kış soğukları başlamadan da kombi bakımlarınızı yaptırınız, bu sayede arıza veya problem yaşamadan huzurlu bir dönem geçirirsiniz.

 Kombi ve Klimaların Montajı

Mamak Vaillant Servisi klima ve kombi montajında da ustalığını gösteren çalışmalara imza atmıştır.İnsan sağlığını doğrudan ilgilendiren bu ürünlerin montajı, mutlaka bu konuda uzman bir ekibe yaptırılmalıdır. Sizlere güvenilir hizmetler sunan ekibimiz, Vaillant kombi ve klimaların ve diğer bütün Vaillant ürünlerinin bakım, onarım ve montajını yapan, teknik servistir. 

Vaillant markası kalitesini her zaman ispatlamıştır, ve bu sayede de yüksek satış grafikleri yakalamıştır. Satış sonrası kombi klima ve şofbenlerinizin işinin ehli kişilere montajının yapılması oldukca büyük önem arz eder. Mamak Vaillant Servisi bir telefonla sizi bu işten de kurtaracaktır.

Şofben ve kombi çalışan ortamda gaz kokusu duyarsanız hemen apartman girişinde bulunan doğalgaz sayacınızın bağlı olduğu gaz vanasını kapatınız. Ardından acilen Mamak Vaillant Servisi ile iletişime geçerek durumun önemini belirterek servis talep ediniz. Diğer bir işleminiz de kapı ve pancereleri açarak ortamdaki gazın sirküle edilerek temz hava girmesini sağlayınız.

Bu esnada asla kibrit çakmak gibi ateşleyici ürünlere dokunmayınız ve hatta prizlerinizi bile kullanmayıp lambalarınızı yakmayınız. Servis merkezimizden gelecek olan ekiplerimiz gaz kokusunun sebebini tespit ederek sorununuzu çözecektir.

Mamak Vaillant Servisi satın aldığınız ürünlerinizi garantisini başlatmadan kullanmamanızı tavsiye eder. Özellikle kombi cihazlarınızın projelerinin çizilmesi ve belediyeden onaylatılması şarttır. Anca bu sayede Vaillant Yetkili Servisi garanti belgenizi onaylayacaktır.

Aksi taktirde garantiniz başlamaz, ürününüz güvence altına alınmaz. Klima montajlarında da uygun yer seçimi ve ortama uygun kapasiteli cihaz seçimi önemlidir. Şofben montajlarında da proje şarttır ve en önemlisi kalorifer ve petek tesisatını da uzman bir tesisatcıya yaptırmak gerekir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!