Mamak Süsler Servisi

Süsler kombi üretiminde her geçen gün adından daha çok söz ettiren yaygın pazarlama ve servis ağı ile müşterilerine ve almayı düşünenlere güven telkin eden bir marka olmaya devam ediyor. Ankara ve ilçelerinde yaygın olarak faaliyet gösteren servis ağlarından birisi olan Mamak Süsler Servisi, Süsler markasının bu kalite konumlandırma ve marka imajı oluşturma çabalarına önemli ve büyük oranda katkı yapan, servis hizmetleri alanında da lider ve öncü olan ender servislerden birisidir.         

Mamak Süsler Servisi, kombi ve diğer elektrikli ev aletlerinin bakım ve onarım hizmetlerini en iyi koşul ve şartlarda gerçekleştiren bir servistir. Süsler markasının elektrikli cihazlarını ve kombilerini garanti kapsamında tamir ve bakımını gerçekleştirmekle birlikte ücretli olarak da servis hizmeti vermektedir.

Bakım ve onarımını gerçekleştirdiği tüm Süsler marka cihazların parça değişimi konusunda da uzman personeli ile gerekli parçayı temin etme ve montajını gerçekleştirmekte ve böylece ideal bir yedek parça firması işlevi de görmektedir. Mamak Süsler Servisi ile iletişime geçerek randevu alabilir ve servis hizmetlerini sektörün en iyi servisinden satın alabilirsiniz.