Mamak Regal Servisi

Mamak Regalservisi; Ankara’nın Mamak ilçesindeki elektronik cihazların bakım, tamir, onarım, parça değişimi, kurulum ve montaj gibi işlemlerini yapmaktadır. Yılın 365 günü hizmet vermekte olan Mamak Regal servisi ile günün her saati iletişime geçebilirsiniz.

Regal çamaşır makinelerini kullanarak kıyafetlerinizin zarar görmeden temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Çamaşır makinelerinde kaliteli deterjan ve yumuşatıcı kullanımı son derece önemlidir. Çamaşır makinesi kullanımında tassarruf sağlanması için az birikmiş çamaşırların bekletilmesi ve makinenin her seferinde tam dolu olarak çalıştırılması gerekmektedir.

Aynı zamanda çamaşır makinesinin kullanımı sırasında topraklama hattının bulunması; makinenizi koruyacağı gibi elektrik tesisatınızın da zarar görmemesini sağlar. Mamak Regal servisi ile iletişime geçerek topraklama hattınızı kontrol ettirebilir ve ustalık gerektiren bu hattın onarımını sağlayabilirsiniz.

Klima cihazlarının doğru yere doğru şekilde montaj yapılması da oldukça önemlidir. Mamak Regal servisi ile iletişime geçerek klimanızda sadece bakım ya da tamir işlemi değil kurulum ve montajın da profesyonel bir şekilde yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Klimaların altında herhangi bir elektronik cihazın bulunması klimanızın su akıtması durumunda hem cihaza hem de tesisata zarar verebilir. Bu sebeple Mamak Regal servisi ile görüşerek doğru bir kurulum ve tesisatın kontrolünü sağlayabilirsiniz.

Yiyeceklerimizin uzun süre bozulmadan ve taze bir şekilde kalmasını sağlayan Regal buzdolabı güneş görmeyen bir yerde bulundurmanız cihazın ömrü ve doğru çalışması için oldukça önemlidir. Aynı zamanda ocak ve fırın gibi ısı yayan aletler ile buzdolaplarının yan yana olmaması gerekmektedir.

Buzdolabınızdaki motor çalıştığı halde soğutmama problemi yaşıyorsanız, makinenizin kompresörü bozulmuştur. Bu gibi durumlarda Mamak Regal servisi ile iletişime geçerek kompresörün onarım ya da değişim işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

Regal markalı klimalar nerdeyse her evde severek kullanılan elektronik cihazlardandır. Aynı kombiler gibi belli aralıkla ile klimalar da bakıma ihtiyaç duyarlar. Klimalarınızda kiri ve tozu tutan filtrelerin temizliğini Mamak Regal servisi aracılığı ile yaptırabilirsiniz. Filtrelerdeki toz ve kirin temizlenmesi klimalarınızın çok daha verimli ve sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlamaktadır.

Kadınların mutfaktaki en büyük yardımcılarından biri Regal bulaşık makineleridir. Bulaşık makinalarının A++ olanlarının tercih edilmesi enerji tasarrufu konusunda oldukça yardımcı olacaktır. Aynı zamanda bulaşık makinesi hijyenik ve hızlı bir şekilde en yağlı yiyeceklerin bile temizlenmesini sağlamaktadır.

Temizliği sağlarken elde yıkamaya göre su tasarrufu da sağlayan bulaşık makinenizin herhangi bir arıza yaşaması durumunda Mamak Regal servisi ile iletişime geçerek anında servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Evlerde bir başka demirbaş aletlerden sayılan şofbenlerin ve televizyonunuzun bakımı ve tamiri için de rahatlıkla Mamak Regal servisi ile görüşerek 7-24 her türlü arıza ya da bakım işlemlerini rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Regalmarkalı şofben ve televizyon cihazları için sertifikalı eğitim almış olan uzman ve güler yüzlü ekibimiz sayesinde her türlü probleminizin çözümünü en hızlı ve en hesaplı şekilde sağlayabilirsiniz.

Yeni bir klima alırken, bu konuda uzman olan ve pratik çözümler üreten servis elemanlarını tercih etmelisiniz. Klimayı kurmak istediğiniz mekânda yapılan araştırma ile Mamak regal servisi çalışanı elemanlarımız, en iyi noktaya klimayı kurmaktadırlar.

Kombilerin kurma işlemleri ise, daha farklıdır. Proje, kombi kurulumunda zorunludur. Projenin onaylanması ile birlikte, kombi kurulumu gerçekleşmektedir.

Bakım işlemleri, her zaman için zamanında yapılmalıdır. Aksi halde, kışın ortasında kombisiz kalabilirsiniz. Yaz aylarında bunaltıcı sıcaklar gelmeden, klima bakımını yaptırmalısınız. Bakım işlemi için, işin uzmanı firmamızın çalışanlarını arayabilirsiniz. En kısa zamanda adresinize gelen ekiplerimiz, oldukça başarılı sonuçlar vermektedir.

Klima, Televizyon elektronik ve beyaz eşya gibi önemli cihazlarımız, özel yöntemlerle Mamak Ragal Servisi tarafından bakıma tabi tutulmalıdır. Kombilerde, yeni nesil yoğuşmalı özelliğe sahip olanlar tercih edilmelidir. Kombilerin bakım işlemlerinde, suyun ısınması, kullanım suyunun ısınması gibi etkenler, öncelikle kontrol edilmektedir.

Gaz çıkışını sağlayan fan ve peteklere suyun pompalanması gibi özellikler de tek tek test edilmektedir. Bütün servis hizmetlerimizde, müşterimizin onayını esas almaktayız. Yedek parça konusunda markaya göre tercih yapılmaktadır.

Parçaya göre yapılan tercihlerde, yan sanayi kullanılmamaktadır. Mamak Regal Servisi zengin yedek parça deposu ile siz değerli bölge sakinlerinin emrindedir.