Mamak Protherm Servisi

Mamak Protherm Servisi, her ne kadar kaliteli bir ısıtma sistem cihazınız olsa dahi sizlere her daim destek olacak, her daim ulaşabileceğiniz alanında uzman bir servisiniz de olmalıdır. Günümüzün en büyük problemlerinden birisi de servisin vaktinde gelmemesidir.

Bu konuda dert yanan pek çok kişi bulunuyor. Özellikle yoğun bir günde ortaya çıkabilecek kombi, şofben ya da kazan arızası insanların acil müdahale beklemesine neden olmaktadır.

Bu sebeple Mamak sakinlerinin beklentileri doğrultusunda hızlı ve garantili hizmet verme ilkesi ile hareket ediyoruz. 25 yıllık bir deneyim ile Mamak Protherm Servisi olarak kombi, şofben ve kazanlarda meydana çıkabilecek her türlü arızayı yerinde, garantili ve ekonomik bir şekilde ortanda kaldırıyoruz.

Personelimizin tamamı Protherm marka cihazlar konusunda gerekli eğitimi almış kişilerdir. Sertifikalı ekibimiz sizlere sadece tek bir telefon uzaklığındadır. Önemli olan cihazlarınızın yılda iki defa genel bakımının düzgün bir şekilde yapılmasıdır.

Böylelikle herhangi bir olumsuz durumla karşılaşmazsınız. Ayrıca parçaların da elden geçmesi gerekir ki eğer eskiyen ya da işlevini yerine getiremeyen parçalar var ise mutlaka yenisi ile değiştirilmelidir.

Sizlere donanımlı atölyemizden orijinal Protherm yedek parça temin etmekteyiz. Ayrıca herhangi bir müdahalemizde sizlere bir yıllık Mamak Protherm Servisi garantisi vermekteyiz.

Bu süre zarfında herhangi bir parça bozulması yaşarsanız sizlere orijinal yeni parça temin etmekle beraber herhangi bir servis ücreti de talep etmemekteyiz.

Protherm marka kombiler özellikle soğuk kış günlerinde oldukça kullanışlı olduklarından tercih edilmektedir. Kombilerin bakımları uzman kadromuz tarafından yapılmakta ve kışa hazırlanmaktadır.

Kombilerde klasik bir takım arızalarla karşılaşabiliyoruz. Bunlardan bir tanesi kombinin çalıştığı halde ısı vermemesidir.

Kombinizin termostat derecesi düşük ise böyle bir sorun ortaya çıkmış olabilir. Ayrıca kalorifer dönüş hattındaki filtre tıkanmış ise mutlaka temizlenmelidir.

Petek giriş ve çıkışlarındaki vanalar kapalı ise açılmalıdır. Ayrıca petek ve boru hattı temizliği de yapılmalıdır. Bu konuda sizlere Mamak Protherm Servisi uzman ekibimiz yardımcı olacaktır.

Kombilerde karşımıza çıkabilecek bir diğer sorunda patlamalı yanma problemidir. Kombiniz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanıyor ise içeride bir gaz birikmesi söz konusudur.

Birkaç saniye bekleme sonrasında şiddetli bir harlama ile yanma görüyorsanız gaz ve çakmak ayarları bozulmuş demektir. Yıllık bakımlar çerçevesinde gaz ve çakmak ayarlarını sizler için yapmaktayız.

Protherm marka kombi, şofben ve kazanlarda yaşayacağınız her tür sorunda Mamak Protherm Servisi teknik birimlerimizden yardım alabilirsiniz.

Gezici servis araçlarımız Mamak ve çevresinde günün 24 saati aktif olarak görev başındadır. Bizlere ulaşıp arıza kaydı oluşturduğunuz anda vakit kaybetmeden sizlere ulaşmaktayız.

Mamak Protherm Servisi teknolojik anlamda kendisini sürekli geliştiren, yeni keşiflerin ve buluşların takipcisi olan, bunları da bünyesinde ilk uygulayan firmaların başında gelir. 

Kombi tamiratlarının başarılı temsilcisi olan firmamız Ankara ilimizin şirin ilçelerinden olan mamak bölgesinde ilk kurulduğu günden bu yana üzerine aldığı vazifeyi en iyi şekilde tamamlamıştır.  Protherm markası Türkiye’de önemli bir çevre tarafından tercih edilen markalardandır.

Ürettiği kaliteli kombi ürünleri sayesinde her geçen gün daha iyi bir marka imajı oluşturmaya başlayan markanın sürekli artan olumlu imajının en önemli sebebi ürettiği cihazlardaki yüksek kalite, uzun ömürlülük ve çok fonksiyonluluktur. Mamak Protherm Servisi olarak biz de bu markanın adına yakışır bir çalışma temposu ile sizlere hizmet etmekteyiz.

Protherm markasının kalite ve eşsiz olması sadece ürünlerinin kalitesi ve özellikleri ile sınırlı olmayıp servis hizmetlerinde de görülmektedir. Protherm markası ev eşyası veya elektrikli ev aletine sahip olan kişilerin bu ürünlerin tamir ve bakımın herhangi bir tereddüt ve çekinceye kapılmadan protherm özel servislerinde yaptırmaları mümkündür.             

Mamak Protherm Servisi, Ankara’da faaliyet gösteren ve protherm markasına ait ürünlerin bakım ve onarımını en iyi şekilde gerçekleştiren servislerdendir.

Marka kalitesi ve imajını yukarıya doğru çeken bir servis anlayışı ve hizmeti ile müşterilerinin beğenisini toplayan Mamak Protherm Servisi, tüm protherm ürünlerini garantili ve ücretli olarak tamir etmekte ve gerekli bakımlarını yapmaktadır. 

Mamak Protherm Servisi, uzman ve tecrübeli kadrosu, profesyonel yönetim ekibi ile Mamak Protherm Servisi, müşterilerinin cihazlarını güvenilir servis hizmeti ile yüzleri gülerek uğurlamak için beklemektedir.

Protherm ürünleri alım kolaylığı yani uygun fiyatları ile tüketicilerimizin tercih sebebinin başında gelmektedir. Fakat ucuz olması kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Üstün alman markası olan ürünlerimiz sağlam yapısı ve uzun yıllar kullanım ömrü ile de satış basamaklarının en üst sıralarında yer almaktadır.

Bizler de servis hizmetlerimizi eksiksiz olarak yerine getirerek markaya tam destek vermekteyiz.Mamak Protherm Servisi ile çalışmak ayrıcalıktır.

Bu ayrıcalıklardan sizler de yararlanmak isterseniz ve mutlu müşterilerimiz arasına katılmayı düşünürseniz hemen servis merkezimizden randevu alabilirsiniz.