Mamak Profilo Servisi

Mamak Profilo Servisi

Teknolojinin gelişme göstermesi ile birlikte üretilen ürünler son derece pratik olmakta ve hayatı kolaylaştırmaktadır. Bu aletlerin kolaylıkları olsa da bakımı ve onarımı gereklidir. Kusursuz bir hizmet sunan Profilo, elektronik ev aletleri kuruluşlarının en başında yer almaktadır.

 Mamak Profilo servisi bu ürünlerin güvenle kullanılması için çalışmaktadır. Kuruluşumuz tüm profilo ürünlerinin bakımını, yıllık kontrollerini ve onarımlarını yapmaktadır. Ürünler alındığı zaman çeşitli bilgilere sahip olunması gerekmektedir. Ürünler ilk alındığı zaman kullanım dili farklı olacaktır.

Bunun çözümü için hazır olarak beklemekteyiz. Ayrıca ürünlerin kitapçığı mutlaka okunmalıdır. Yapılacak herhangi bir yanlış işlem ürünün bozulmasına yol açabilir. Bu ürünlerin montaj işlemleri de özenle yapılmalıdır.

Mamak Profilo Servisi buzdolabı, çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, klimalar, fırınlar ve tüm ürünler bizler tarafından kontrol edilmektedir. Ayrıca tüm bu ürünlerin yıllık bakımları ve kontrolleri bizler tarafından herhangi bir ekstra ücret talep edilmeden gerçekleştirilmektedir.

Ürün aldıktan sonra garanti başlangıcı olması için profilo yetkili servisi ile görüşülmesi gerekmektedir. Duyulan  servis ihtiyacının ardından, yazılmış olan telefon numaralarından 7 gün 24 saat ulaşım sağlanmaktadır. 

Mamak Profilo Servisi sizi üzmeyen, canınızı sıkmayan fiyat politikası ile her türlü onarım bakım ve yedek parça işiniz için hazır beklemektedir. Lütfen çağrı merkezimizden randevu alınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!