Mamak Klima Servisi

Mamak Klima Servisi

Mamak Klima Servisi, klima konusunda tecrübeli ekibi ile Mamak bölgesindeki her ev ve işyerinin ihtiyacını karşılamaktadır. Birbirinden farklı modellerde, markalarda klimalar zevke göre tercih edilmektedir. Klima konusunda öncelikle alanında uzman bir firmadan destek almanız önerilir. Çünkü klima seçimi oldukça önemlidir. Alacağınız klima uygulayacağınız yere uyumlu olmalıdır.

Ancak bu şekilde tam manası ile verim alabilirsiniz. Nispeten küçük bir evin küçük bir odasına alacağınız klima ile büyük bir salona ya da toplantı odası gibi daha fazla kişinin gelip gittiği yere alacağınız bir klimanın özellikleri farklı olacaktır. Bu sebeple tercih yaparken klimanın özelliklerini iyi anlamanızda fayda olacaktır. Mamak Klima Servisi olarak Mamak sakinlerine klima konusunda her türlü desteği vermekteyiz.

Klima hakkında detaylı bilgi vermekle beraber montaj ve bakımını da yine bizler yapmaktayız. Tercih edeceğiniz klimanın markası ve modeli ne olursa olsun kapsamlı ve garantili teknik desteğinizi sağlamaktayız.

Klimalar pek çok modelde insanların hayatını kolaylaştırıyor. Örneğin portatif dediğimiz mobil klimalar rahat taşınabilen pratik tasarımlı klimalardır. Mamak Klima Servisi olarak şunu belirtelim; sabit sadece tek bir yerden soğutma yapma zorunluluğu bu tip klimalarda yoktur. Bir odadan bir diğerine geçişleri kolaydır. Çünkü altında tekerlekleri vardır. Rahatlıkla taşınabilir. Esnek ve bükülebilen hortumları ile ayrıca ortamda rahat hareket ettirilebilir.

Portatif klimaları üçe ayırmak mümkündür. Tek gövdeli mono blok klima, portatif split ve kondanseri ayrılabilen klimadır. Mono blok klimalar ısının içeriden dışarıya taşınması için boru ağzının duvar ya da pencereden hava ile teması ettirilmesi gereken cihazlardır.

Soğutma sırasında ortaya çıkacak olan nem ise su toplama tankında birikmektedir. Su toplaması ile beraber cihaz çalışmayı durdurur. Tanktaki su boşaltılınca çalışmaya devam eder. Eğer bu işlemi beceremezseniz Mamak Klima Servisi yardıma hazırdır. Kondanseri ayrı olan klima tipinde iç ve dış olmak üzere iki üniteden oluşmaktadır. Ünitelerin bağlantısı kıvrılabilen bir boru sayesinde olur.

Bu tip klimalarda kondanser ayrılarak dış alana asılmaktadır. Kompresör ve evaporatör aynı gövdededir. Portatif split klimalarda ise evaporatör iç üniteyi oluştururken kompresör ve kondansör dış üniteyi oluşturmaktadır. Bu cihazın en önemli farkı gaz borularının kolaylıkla sökülüp takılabilmesidir. Kompresörün iç ünitede yer almasından ötürü aynı seviye güç barındıran split cihazlardan biraz daha fazla gürültülü çalışabilirler.

Ancak genel manada oldukça kullanışlı olduğundan tercih sebebidir. Mamak Klima Servisi olarak klimalara dair aklınızadaki tüm sorulara yanıt veriyoruz. Ankara Mamak’ta klimalara dair en iyi ve kaliteli hizmeti almak istiyorsanız doğru adrestesiniz.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!