Mamak İndesit Servisi

Mamak İndesit Servisi

Mamak indesit servisi, indesit marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorunları için uzun yıllar önce mamak semtinde kurulmuş olan bir teknik servistir. Her tülü sorununuz için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz durumunda konusunda uzman personellerimiz size hızlı şekilde yardımcı olacaktır.

İndesit marka beyaz eşya cihazlarınızın her türlü yedek parçası raf, çekmece, tutamak, ayak, amortisör gibi. Stoklu çalıştığımızdan anında temin edebilirsiniz.

Mamak semtinin her noktasına hizmet götürmek için gezici servis hizmetini hayata geçiren Mamak indesit servisi, her geçen gün müşteri portföyünü de arttırmaktadır.

Buzdolabının altından su gelmesi, bulaşık makinelerinde yıkanan bulaşıkların lekeli çıkması, çamaşır makinelerinin kapaklarının açılmaması gibi daha pek çok sorun için servisimiz ile bağlantıya geçmeniz yapacağınız en doğru davranış olacaktır.

Beyaz eşya cihazlarınıza konusunda uzman olmayan hiç kimseye müdahale ettirmemeniz Mamak indesit servisi olarak tavsiyemizdir. Aksi takdirde sorunlarınız dahada büyüyebilir ve cihazınızın garantisi iptal olabilir.

Çamaşır makinenizin deterjan alma kapağı açılmıyorsa, ön kapakta kırılma durumu varsa, cihazlarınız için topraklama hattı bulunmuyorsa, bütün bu sorunlarınız için mutlaka Mamak indesit servisi çağrı merkezimiz ile bağlantıya geçmeniz sorununuzun çözümü için önemlidir.

İndesit marka beyaz eşyacihazlarınızın tamir bakım ve onarımları için mamak semtinde çok geniş bir servis ağı kurarak çalışmalarımız yıllardır devam etmektedir. Bölgenin en köklü firması olan Mamak indesit servisi müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmuştur.

Çalışanlarımız indesit marka beyaz eşya cihazları konusunda tam donanımlı ve tecrübeli personellerdir. Yıllardır vermiş olduğumuz hizmetlerin neticesinde müşterilerimiz tarafından her zaman takdir edilmişizdir. Bu durum indesit markasına ne kadar hakim olduğumuzun göstergesidir.

Buzdolabı cihazları bazen üst kısmı soğutmakla beraber alt kısımlarında soğutma yapmamaktadır. Bu arıza genelde kompresör arızasıdır. Kompresörün tamiri veya değiştirilmesi için mutlaka teknik servisimiz ile bağlantıya geçmeniz gerekmektedir.

Ayrıca buzdolaplarınızın buzluk kısımlarına da fazla yükleme yapmamak gerekir. Fazla miktarda kapasitesinin üstünde gıda konulduğu zaman buzdolabınızın derin dondurucusundan sağlıklı verim alamazsınız.

Bulaşık makinesi cihazlarında rastlanılan en sık sorunlardan bir tanesi de su giriş valfi arızasıdır. Pompa motorunun devre dışında kalması da su giriş valfi arızası meydana getirebilir.  

Çamaşır makinelerinde ise yıkadıktan sonra su boşaltmama sorunu yaşanabilir. Bunun gibi tüm arızalar cihazlara genel bakım gerektiğinin işaretidir.

Beyaz eşya cihazlarına yıllık olarak düzenli şekilde bakım yapılırsa arıza ve sorun ile karşılaşma ihtimali minimuma indirilmiş olur. Tüm bakım ve onarım durumları için çağrı merkezimiz ile iletişime geçmeniz orunlarınızın çözümü için yeterlidir.

Yaklaşık 25 yıldır beyaz eşyaların tamir bakım ve onarımını yapan Mamak indesit servisi, yaptığı tüm işlemlerde orijinal yedek parça kullanmaktadır. Ayrıca kurumsal hizmet anlayışını da benimseyen firmamız TSE ve ISO9001 belgelerini de bünyesinde bulundurmaktadır.

İndesit beyaz eşya üretiminde belki ismi ülkemizde çok fazla duyulmamış olabilir, ancak uzun ömürlü kombi ve beyaz eşyanız olsun istiyorsanız kesinlikle tercih edilmesi gereken dünya çapında bir markadır. 

Mamak İndesit Servisi beyaz eşya ile ilgili tüm sorunlarınızı aynı gün ve ekonomik fiyatlı çalışmaları ile sonlandırmaktadır.

Mamak indesit servisi tüm müşterilerin şikâyet ve taleplerini bizzat giderek yerinde inceliyor, tamirat gerekli durumlarda servis garantisiyle götürüp parça değişimi olması gerekiyorsa, orijinal parça montajı yaparak aldığınız günkü gibi randımanlı sorunsuz ve garanti kapsamında ürünü size teslim ediyor.

Ankara’nın ilçesinde bulunan özel servis çok geniş bir bölgeye hizmet vermektedir. Donanımlı teknik kadrosu, özel cihazlarla arıza tespiti yapıp sorunu teknik olarak en kısa sürede çözmektedir. Müşteri memnuniyeti ilkesi ile hizmet veren Mamak indesit servisi bir telefon kadar uzağınızda.

Klima ve kombilerinizin yıllık bakımı sağlık ve ürünün ömrü açısından son derece önemlidir. Yıllık bakım yaptırmak konusunda müşterilerimizin de aynı hassasiyeti göstermelerini istiyoruz.

Mamak İndesit Servisi olarak belirtmek isteriz ki özellikle kombi ve klima gibi ürünlerin kullanımı sağlık ve güvenlik açısından son derece önemlidir. Bundan dolayı beyaz eşya gibi dayanıklı tüketim ürünlerinin arıza ve bakımları söz konusu olduğunda servis dışında hiç kimseyle bağlantı kurmayınız.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!