Mamak Hotpoint Servisi

Mamak Hotpoint servisi işinde profesyonel bir ekip ile çalışmaktadır ve yeni almış olduğunuz Hotpoint marka beyaz eşya cihazlarınızın kurulumunu da aynı zamanda gerçekleştirerek müşterilerine doğru kullanım ile ilgili bilgi vermektedir.

Tüm beyaz eşya cihazlarınızın tamir bakım ve periyodik kontrolleri Mamak Hotpoint servisi tarafından yapılmakta ve sorunlarınız kısa sürede çözüme kavuşturulmaktadır.

Ayrıca, yapmış olduğumuz tüm tamir ve bakım onarım işlerinde kullandığımız tüm yedek parçalar orijinal Hotpoint parçalarıdır. Mamak Hotpoint servisi olarak kesinlikle yapmış olduğumuz tüm işlerde çin malı ve kalitesiz yedek parça veya çıkma parça kullanılmamaktadır.

Mamak Hotpoint servisi bünyesindeki tüm çalışanlarımız Hotpoint marka beyaz eşya cihazları ile ilgili gerekli her türlü bilgi ve donanıma sahiptir ve gerekli tüm eğitimleri almıştır.

Mamak Hotpoint servisi olarak mamak semtinin tamamına haftanın her günü aralıksız hizmet vermekteyiz. Tüm beyaz eşya cihazlarınızın tamir, bakım, montaj, demontaj ve kurulum hizmetleri tarafımızdan garantili olarak yapılmaktadır.

Beyaz eşya cihazı olan Hotpoint marka buzdolaplarının bazen raf sorunları olduğu görünmektedir. Bazen modeline göre piyasada bu raflar bulunmaz ve temin edilemez. Bu gibi durumlarda parçasını bulamadığınız rafların yerine herhangi bir camcıdan kırılmayacak kalınlıkta cam kestirerek kullanabilirsiniz.

Mamak Hotpoint servisi olarak tavsiye edeceğimiz bir diğer konu ise mutfağınızda kesinlikle fırınlı ocağınız ile buzdolabınızı yan yana koymamanızdır. Çünkü biri ateş ve ısı ile diğeri de gaz ve soğuk ile çalıştığından birbirini bozabilir ve arıza çıkartabilirler.

Buzdolaplarından yiyecek alırken kapağı uzun süre açık tutmamak gerekir. Bu durum genelde evlerimizde çokça yapılan bir yanlıştır. Çünkü hem enerji kaybına hem de cihazınızın arızalanmasına sebebiyet verebilir.

Çamaşır makineleri özellikle sıkma esnasında yüksek devire geçerler, bu durumda makinenizde hareket etme ve yürüme gibi durumlar var ise ya amortisörler arızalanmış, ya da zemin bozuk anlamı taşımaktadır.

Ayrıca, çamaşır makineniz hiç durmadan aralıksız 5 saat çalışıyor ise program kartı arızalanmış demektir. Bu tip durumlarda kesinlikle müdahale etmeyin ve derhal Mamak Hotpoint servisi ile irtibata geçerek randevu alın. Konusunda uzman çalışanlarımız hemen sizinle irtibata geçerek bulunduğunuz konumda sorununuzu çözecektir.

Ayrıca, Mamak Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz kesinlikle çamaşırlarınızı birikmeden yıkamamanız, çünkü az olan çamaşırlarınız yıkandığı zaman makineniz kapasitesinin altında çalışacak ve bu da enerji sarfiyatınızı arttıracaktır.

Çamaşır makinelerinizin kullanım ömrünün uzun olmasını ve verimli çalışmasını istiyorsanız Mamak Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz mutlaka kaliteli deterjan ve kaliteli yumuşatıcı kullanmanızdır.

Hotpoin marka tüm beyaz eşya cihazlarınızın her türlü sorununda yanınızda olan Mamak Hotpoint servisi hem evinizde hem de işyeriniz de arızalara müdahale etmektedir.

Ancak, atölyeye götürülmesi gereken durum hasıl olursa müşteri onayı alınarak bu işlem yapılmaktadır. Müşteri onayı alınmadan ve bilgisi olmadan servisimiz kesinlikle hiçbir ürüne müdahalede bulunmamaktadır.   

Kalite ile sunduğumuz Mamak Hotpoint servisi eğitimli ve alanında uzman olan teknik personeli ile çalışmaktayız. Bunun birçok avantajı var. Yapılan onarım, tamir ve bakım gibi önemli işlemler hem kısa süre içerisinde gerçekleşiyor hem de güvenilir bir sonuca ulaşılıyor.

Cihazların bakımı ve onarımı dışında ise, montajı da oldukça önemlidir. Bazı cihazların doğru yapılmayan montaj işlemi, bazı parçaların zarar görmesine neden oluyor ve ciddi maliyetlere sebebiyet veriyor. Bu tür sorunlara yol açmamak adına eğitimli ve profesyonel personeller tarafından bu işlemler yapılmalıdır.

Hotpoint markasına ait birçok ürün bulunuyor. Cihaz ne olursa olsun, cihazı kullanım kılavuzu incelenmeli ve doğru bir şekilde kullanılmalıdır. Bu detaylar sıkça göz ardı ediliyor.

Oysa doğru bilgiler ışığında kullanılan cihazların ömrü her zaman uzun olacaktır. Unutulmaması gereken detay ise, cihazların montajını doğru yerde yapılmasıdır.

Çamaşır makinesi, ankastre, bulaşık makinesi, klima gibi cihazlar her evde ve iş yerinde bulunuyor. Bu cihazların bakımı ve arızaları Mamak Hotpoint Servisi tarafından titizlikle yapılmalı ve bu işlem ihmal edilmemelidir. Güvenilir, kaliteli ekip sayesinde yaşanan sorun kısa sürede tespit ediliyor ve orijinal parçalar kullanılarak sorun gideriliyor.