Mamak Ferroli Servisi

Mamak Ferroli Servisi olarak sizlerin severek ve beğenerek kullandığı Ferroli markalı kombiklimaşofben, brulör ve kazan sistemlerinize etkili, hızlı güvenilir ve ekonomik tamir hizmeti sunuyoruz.

Mamak Ferroli Servisi
Mamak Ferroli Servisi

Klima şofben ve kombiler, modern yaşamların önemli bir unsurudur. Yaşamı kolaylaştıran bu ürünlerin sorunsuz biçimde çalışabilmesi için yılda bir kez mutlaka bakımlarının yapılması gerekmektedir.

Mamak Ferroli Servisi ile çalışmak bir ayrıcalıktır, tüm işlemlerinde yüksek başarı oranını yakalayan servisimiz memnuniyet verici işlemleri ile silerin takdirini almayı her zaman başarmıştır.

Ekonomik kullanım , düşük gaz tüketimi ve arıza yaşamadan kaliteli kullanımın anahtarı olan bakımlar, Ferroli ürününüzün uzun yıllar  sorunsuz kullanımının da anahtarıdır. Küçük maliyetlerle yapılacak olan bakımlar sağlık sorunu yaşamanızı da engeller ve güvenli kullanım elde etmenizi sağlar..

Bir İtalyan markası olan Ferroli, ısıtma ve soğutma sistemleri denildiğinde akla gelen ilk markalardan biri. Başarılı ve kaliteli ürünlere sahip olan firma, ülkemizde de en çok tercih edilen markalardan biri olmuş durumda. Biz de bu başarılı markanın Mamak bölgesine hizmet sunan kolu olan Mamak Ferroli Servisi ismi ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Kombi Servisi

Özellikle son yıllarda kombilerde tasarlanan yenilikleri başarı ile uygulayan Ferroli, yoğuşmalı kombi konusunda en güvenilir markalardan… Günümüzde eski üretim bacalı kombilerin kullanımı artık güncelliğini yitirdi. Bu kombiler yerine yoğuşmalı kombileri kullanmak sağlık ve güvenlik açısından çok daha uygun. 

Ferroli marka kombiniz çalışıyor ancak dilediğiniz miktarda ısıtma yapmıyor ise kombinizin termostat derecesinin düşük olup olmadığı kontrol edilmelidir. Kalorifer dönüş hattı filtresi tıkanmış ise cihazınızdan verimli ısı almanız mümkün olmayacaktır.

Petek ve boru hattının bilinçli bir şekilde temizlenmesi gerekecektir. Yıllık bakımları aksatıldığı takdirde bu tip sorunlarla sık bir şekilde karşılaşmaktayız. Mamak Ferroli Servisi ekiplerimizden ister yıllık bakım olsun ister acil onarım hizmeti olsun dilediğiniz hizmeti hızlı bir şekilde alabilirsiniz.

Mamak Ferroli Servisi olarak hizmet sunan firmamız, Ferroli marka kombilerin ve klimaların bakım ve montajında sizlere hizmet sunmaktadır. Hizmetlerimiz arasında klima ve kombilerin taşınma sırasında güvenle nakledilmesi ve kurulumu bulunmaktadır. 

Mamak Ferroli Servisi çalışanı olan sertifikalı uzmanlarımız tarafından yapılan işlemlerde kurulumdan önce keşif ve proje çizimi hizmetleri de mevcuttur. Bu profesyonel ekibimizle sizlere sunduğumuz hizmetler, sağlığınız ve güvenliğiniz içindir…

Klima Servisi

Mamak Ferroli Servisi klima montajı, bakımı, tamiri ve yedek parça ihtiyaçlarınız için de etkili ve kalıcı çözümler üretmektedir. Hizmetlerimizi sizin memnuniyetiniz üzerine kurduğumuzu da ayrıca belirtmek isteriz.

Güleryüzlü çalışanlarımız Ferroli markalı ürünlerinizin her türlü sorununu ve sizlerin şikayetini dikkatli ve titiz bir şekilde eğilen uzman teknisyenlerimiz hızlı bir şekilde bakım veya onarım işlemine geçerek sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz biçimde ürününüzü teslim eder.

Mamak Ferroli Servisi kombi tamiri ve bakımı, şofben tamiri, klima montajı gibi işleriniz için özel oluşturulan birimleri ile sizlere anında hizmet ulaştırmaktadır. 0312 448 00 00 numaralı çağrı kabul hattımız 24 saat hizmetinizdedir.

Dilediğiniz saat ve günde arayarak Mamak Ferroli Servisi ile iletişime geçerek servis çağırabilirsiniz.Kaydınızı alan mişteri temsilcilerimiz şikayetinizi anında ilgili birime ileterek sorununuzu anında sonlandıracaktır.

Mamak Ferroli Servisi ekiplerimiz yıllardır Mamak sakinlerine Ferroli marka kombi ve şofbenler konusunda gerekli tüm desteği kapsamlı bir şekilde vermektedir. Alanında uzman teknisyenlerimiz Ferroli marka kombi ve şofbenler konusunda gerekli tüm eğitimleri almış personelden oluşmaktadır.

Kombi ve şofbenler ister evlerde olsun ister işletmelerde olsun ısınma ve sıcak su ihtiyacımızı kapsamlı bir şekilde karşılamamıza yardımcı olan cihazlardır. Ferroli ise bu tür cihazlarda kendisini ispat etmiş geniş bir kitle tarafından tercih edilen bir markadır.

Mamak sakinleri tarafından da yoğun bir şekilde tercih edilen Ferroli marka kombi ve şofbenler yıllık bakımları dahilinde gayet verimli bir şekilde çalışmaktadır. Ancak bazen elektrik, parça ya da üretim hatasından kaynaklı bir takım beklenmeyen arızalar kendisini gösterebilir.

Böyle durumlarda Mamak Ferroli Servisi olarak sizlere vakit kaybettirmeden hızla yetişiyor ve sorununuzu hızlı bir şekilde çözüyoruz. Üstelik herhangi bir parça problemi yaşandığında donanımlı atölyemizden sizler için orijinal Ferroli yedek parça temin ediyor ve montaj işlemlerini gerçekleştirerek işlemlerimizi sonlandırıyoruz.

Şofben Servisi

Şofbenler konusunda sıklıkla karşımıza çıkan arızalardan bazılarını sıralamak gerekirse; rezistans ve termostat bağlantı klemenslerinin erimesi, rezistans yanması, emniyet sviclerinin erimesi, bağlantı kablolarının erimesi, kademe anahtarının yanması gibi arızaları listeleyebiliriz. Bu arızalar mutlaka uzman kontrolünden geçmesi gereken parçalar nedeni ile çıktığından herhangi bir müdahalede bulunmadan Mamak Ferroli Servisi ekiplerimizden yardım istemenizi öneriyoruz.

İso 9001 belgeli firmamızdan günün 24 saati aralıksız hizmet alabilirsiniz. Ankara Mamak sakinleri uzman kadromuzdan herhangi bir vakit sorunu yaşamadan anında yardım alabiliyorlar. Gece gündüz demeden gezici servis birimlerimiz sizlere hızlı bir şekilde yetişmekte ve sorununuzu hızlı bir şekilde ortanda kaldırmaktadır. Mamak Ferroli Servisi Ankara için tek numaramızdan çağrı merkezimize günün istediğiniz saati ulaşabilirsiniz.

Müşteri memnuniyetini daima ön planda tutan firmamız uygun fiyat politikası ve kapıda nakit ya da kredi kartı ödeme seçenekleri ile daima yardımcı olmaktadır. Mamak Ferroli birimlerimiz herhangi bir arıza kaydı ile sizlere en yakın servis aracını gönderiyor ve sizleri bekletmende bakım işlemlerinizi garantili bir şekilde tamamlıyor.