Mamak ECA Servisi

Mamak Eca Servisi, günün 24 saati aralıksız sıcak su alabildiğiniz tek cihazlar kombi ve şofbenlerdir. Birbirinden farklı modelde sizlere sunulan bu cihazlar özellikle teknolojinin de imkânları ile sizlere kusursuz bir hizmet sunmaktadır. Fakat elektronik cihazların çalışma mantığı hiçbir zaman unutulmamalıdır.

Nasıl ki evinizde bir buzdolabı bir müzik seti ya da bilgisayar zamanla bakımı yapılmadığında ortaya sorunlar çıkarabiliyorsa kombi ve şofbenleriniz de ne kadar kaliteli olursa olsun ortaya sorunlar çıkarabilir ve sizi güç durumda bırakabilir. Mamak sakinlerine daima tavsiyemiz kombi ve şofbenlerine yılda iki defa bakım yaptırmalarıdır.

Bakım yaptırma işlemi düşünüldüğü kadar öyle saatler alan bir işlem değildir. Bu sebeple kısa bir zaman ayırarak kombi ve şofbeninizde ileride ortaya çıkabilecek potansiyel arızalardan korunmuş olursunuz. Üstelik Mamak Eca Servisi olarak dilediğiniz gün ve saatte, aksatmadan gecikmeden istediğiniz yere gelerek sizleri bu konuda hiçbir şekilde mağdur etmemekteyiz. Eca marka kombi ve şofbenlerinizden hem ısı hem de sıcak su ihtiyacınızı aralıksız almak adına bu önemlidir.

Kombiniz hiç beklemediğiniz bir anda ortaya bir arıza çıkarabilir. Nihayetinde elektrik, su ve gaz ile çalışan bir cihazdan bahsediyoruz. Önemli olan böyle durumlarda ne gibi tedbirlerin alınabileceğidir. Öncelikle kombinizin bir arıza dahilinde sizleri bilgilendirdiğinin altını çizelim. Kombinizin kullanım kitapçığında tüm arıza kodları belirtilmiştir. Bu arıza kodlarına bakarak sorunun ne olduğunu anlayabilirsiniz ve bu anlamda çok daha hızlı yardım alabilirsiniz.

Karşımıza çıkan bir arıza koduna baktığımızda karşımıza kombi kapalı ancak ateşleme yapmaya devam ediyor sembolü ile bir arıza kaydı alıyoruz. Böyle bir durumda ilk olarak cihazınızı üç kere yeniden başlatmalısınız.

Ancak cihazınız bu yeniden başlatmalar dahilinde arızadan çıkmıyor ise problem iyonizasyondan kaynaklı olabileceğinden parça bakımı şarttır. Eca marka kombinizdeki sorunun net anlaşılması ve doğru yöntem ile onarımının gerçekleştirilebilmesi adına Mamak Eca Servisi merkezimiz ile irtibata geçerek teknik destek talep edebilirsiniz.

Şofbenler Eca markasının son teknolojik hamleler ile ürettiği oldukça kullanışlı cihazlardır. Geçmişten günümüze pek çok Eca marka şofben ile karşılaşmışsınızdır. Şofbenleriniz günün 24 saati sıcak su sağlayarak hemen hemen tüm günlük işlerinizde sizlere gereken desteği sağlayan cihazlardır.

Elbette şofbenler de bir takım arızalar dahilinde arıza kodları ile kullanıcıyı bilgilendirecektir. Örnek vermek gerekirse eşanjörde yüksek sıcaklık arızası alındığında cihazınız aynı zamanda zaten çalışmıyor demektir. Filtrelerde tıkanma var ise böyle bir sorun olabilir ve cihaz kendisini güvene almak için kapatır. Cihazı kapatıp açtığınızda sorun devam ediyorsa Mamak Eca Servisi çağrı merkezimize ulaşarak hızlı bir şekilde teknik destek talebinde bulunabilirsiniz.

Mamak Eca Servisi olarak Eca markasıyla üretilen elektrikli ev aletlerinin ve cihazlarının bakım ve onarım faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Kurulduğumuz günden bugüne kadar başarılı bir şekilde yürüttüğümüz servis faaliyetleri ile sayısız Eca markası cihazın bakım ve onarımını gerçekleştirmiş ve müşterilerimizin memnuniyetini kazanmış bulunmaktayız.

Mamak ECA Servisi çatısı altında görev yapan personellerimiz alanında uzman, tecrübeli ve teknik yönden tüm donanımları bulunduran personellerden oluşmaktadır. Servis faaliyetlerinde tamir ve bakım amacı ile kullanılan tüm aletleri başarılı bir şekilde kullanabilen, arızanın niteliğine göre en etkin müdahaleyi gerçekleştirebilen, bakım hizmetlerinde de gerekli tüm teknik bilgiye sahip olarak Eca markasına ait ürünlerin bakımın başarılı bir şekilde gerçekleştirebilen personelimizin servishizmetleri kurulduğumuz günden beri müşterilerimizin memnuniyetlerinin garantisi olmuştur.

Mamak ECA Servisi hizmetlerini  ücretli ve garantili olarak  dilediğiniz zaman satın alabilir ve cihazlarınızın performansını arttırabilir veya tamiratını yaptırabilirsiniz. Servisimizin internet adresine giriş yaparak verdiğimiz kaliteli servis hizmetlerinden siz de faydalanabilirsiniz. ECA Servisimizin çağrı merkezi sürekli olarak açık olup dilediğiniz zaman ulaşabileceğiniz durumdadır. Güvenilir, doğru, hızlı ve kapsamlı servis hizmetlerini satın almak için servisimizin internet sitesiniz ziyaret edebilir randevu kaydı oluşturabilirsiniz.

ECA markalı ürünlerinizi kullanmak için öncelikle kullanım kılavuzlarını baştan sona dikatlice okumanız gerekmektedir. Uygun ve tam kapasiteli kullanım için bu şarttır. Unutmayın ki ürün arızalarının bir çoğu yanlış kullanımdan oluşmaktadır. Mamak ECA Servisi ürün kullanımı için de sizlere destek olmakta ve ister telefonla, isterseniz de yanınıza çağırarak tüm kullanım bilgilerini personellerimiz vasıtası ile öğrenebilirsiniz. Garanti belgelerini de imzalatarak belirli bir süreç için cihazınızı güvence altına alabilir, bu dönemde oluşabilecek arızaları üzretsiz olarak tamir ettirebilirsiniz. 

Mamak Eca Servisi kombi bakımı, şofben tamiri ve yedek parça gibi ihtiyaçlarınızı karşılamak için yaklaşık çeyrek yüzyıl önce kurulmuştur. Bu güne kadar geçen dönemde hep kendisini geliştirerek mükemmel seviyeye ulaşmıştır. Teknolojik çalışmaya önem veren Mamak ECA Servisi tüm yenilikleri ve sektörel gelişimleri ilk olarak bünyesine katan firmalardan olmuştur. ECA kombi ve şofben gibi doğalgaz ile çalışan ürünlerinizin mutlaka proje çizdirilerek kullanılması ve garantisinin başlatılarak güvenli kullanımı gerçekleştirilmelidir. 

Servisimiz sizlere 448 00 00 numaralı hattımız vasıtası ile destek olmaktadır. Arzu ettiğiniz gün ve saat için randevu almanız neticesinde ilgili personellerimiz tam vaktinde yanınızda olarak sorununuzu çözüme kavuşturacaktır. Her zaman en iyiyi sunmak için çaba gösteren uzman teknisyenlerimiz tüm enerjisini sizleri memnun etmek için harcamaktadır.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!