Mamak Doğsan Servisi

Mamak Doğsan Servisi

Gelişen teknolojiye ayak uydurmayı başaran ve en son teknoloji ile üretilmiş ürünleri ile tanınan markalardan olan Doğsan markası, ürettiği kombiler ile adından söz ettiren bir markadır.

Ürettiği kombiler kaliteli, farklı modelleri bulunan ve Türkiye’de geniş çevrelerce tercih edilen bir üründür. Doğsan markası adıyla üretilen diğer elektrikli ev aletleri de sektörünün ve alanının en iyisi ürünlerdir. Bu nedenle Doğsan her geçen gün yükselen bir marka değerine sahip olan markalardandır. Mamak Doğsan Servisi olar ak biz de bu kaliteli markanın servis işlemlerini çeyrek yüzyıldır başarı ile yürütmekteyiz.            

Doğsan markasının ürettiği kaliteli elektrikli aletlerin bakım ve onarımı için oluşturduğu servis ağı da marka kalitesini ve imajını koruyan ve yücelten niteliktedir. Doğsan servislerinden alınan servis hizmetinden Doğsan ürünlerini kullanan kişilerin memnun kalmaması mümkün değildir.             

Mamak Doğsan Servisi, Doğsan markasının kalite ve marka imajını yüceltmek ve büyütmek için kurulan servis ağının bir parçası olarak Ankara’nın Mamak ilçesinde faaliyet göstermektedir. Garantili ve ücretli servis hizmetlerinin en ideal şekilde verildiği ve müşteri memnuniyetinin esas alındığı servis hizmeti ile Mamak Doğsan Servisi, tüm Doğsan ürünlerini kısa sürede ve en iyi şekilde tamir etmekte, bakımını yapmakta ve yeniden işler hale getirmektedir.

adminsrvsm1705

Bir Cevap Yazın

Call Now ButtonTIKLA-ARA!