Mamak Demirdöküm Servisi

Mamak Demirdöküm Servisi Demirdöküm marka tüm cihazlarına tam kapasite bakımını yapan, garantili onarım sağlayan köklü bir firmadır. 25 yıllık Demirdöküm tecrübesi ile firmamız cihazlar konusunda uzman profesyonel bir ekip ile hareket etmektedir.

Mamak Demirdöküm Servisi
Mamak Demirdöküm Servisi

Tecrübeli ve sertifikalı personelimiz ile Demirdöküm cihazlarınıza sonuç odaklı müdahalede bulunuyor ve sorun kalmadığından emin oluyoruz.

Şofben Servisi

Demirdöküm markasının kesintisiz sıcak su sağladığı bir diğer cihazı da şofbenleridir. Şofbenlerde de kimi zaman bazı arızalarla karşılaşabiliyoruz. Şofbenin ateşleme grubunda ateşleme olmuyor ise nedenine bakmak gerekir.

Şofben elektronik kart ve fan gibi parçaları arızalanmış olabilir, kontrol edilmelidir. Eğer baca dışarıdan gelen bir pislik ile tıkanmış ise yine bu sorunla karşılaşılabilir. Mamak Demirdöküm Servisi ekiplerimiz yerinde bakım hizmeti sağlayarak sizi bu sorundan anında kurtarmaktadır.

Kombi Servisi

Demirdöküm markasının yıllardır en çok kullanılan cihazlarından bir tanesi kombilerdir. Kombilerin su kaçırmasına dair pek çok günlük şikâyet alabiliyoruz. Kombinin su sızdırması pek çok nedenden ortaya çıkabilir. Mesela devre basıncı 1,5 barın üzerinde ise ya da kombinizin su doldurma vanası arızalı ise böyle bir sorunla karşılaşmak mümkün olabilir.

Bunun yanında kombinizin genleşme tankında bir arıza, delinme söz konusu olabilir. Radyatörlerin hava alma yerinden su basıncını düşürerek cihazınızı standart hale getirebilirsiniz. Ancak su kaçırma olayı devam ediyorsa Mamak Demirdöküm Servisi teknisyenlerimiz vakit kaybetmeden sizlere yardımcı olacaktır.

Klima Servisi

Özellikle yaz aylarında yoğun bir şekilde kullanılan klimalar bahar ayları gelmeden mutlaka yıllık bakımları yaptırılmalıdır. Klima konusunda aldığımız şikâyetlerden birisi klima ısıtmadayken oda sıcaklığı istenen seviyeye ulaşmıyor durumudur. Bunun için öncelikle fan hızının artırılması denenmelidir.

Hava akış yönü aşağı doğru ise kumanda ile bunu değiştirin ve yukarı doğru ayarlayın. Ancak yine de sonuç alınamaz ise kapsamlı bir bakım için Mamak Demirdöküm Servisi operasyon merkezimize ulaşabilirsiniz.

Kazan Servisi

Demirdöküm kazanlar ise merkezi ısıtma sistemleri konusunda en yoğun tercih edilen cihazlardır. Kazan istenen ısıya ulaşmıyor tarzında şikâyetler karşımıza çıkabiliyor. Kazan istenen ısıya ulaşmıyor ise kazan yakıt besleme süresini artırmalısınız.

Ortama 1-2 saat sonra yeniden denediğinizde istediğiniz ısıya ulaşmış olacaktır. Ancak sonuç alamazsanız uzman desteği almak adına vakit kaybetmeden Mamak Demirdöküm Servisi çağrı merkezimizi arayın.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışmalar yürüten ve Mamak sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet veren firmamız uygun fiyat politikası ve kapıda hem nakit hem de kredi kartı seçenekleri ile yardımcı olmaktadır. Gezici servis araçlarımızla Mamak ve çevresinde günün her saati teknik anlamda desteğimizi aralıksız bir şekilde sürdürmekteyiz.

Mamak Demirdöküm Servisi günümüzde her hevde ve her iş yerinde kullandığımız kombi klima şofben gibi ısınma ve soğutma amaçlı görev yapan dayanıklı tüketim mallarınıza garantili ve hızlı servis hizmeti sağlamaktadır.

Takım ruhu ile çalışan personellerimiz Mamak bölgesini avcunun içi gibi bilen , zeki , çevik ve bilgili personellerden oluşmaktadır. Tam donanımlı ve eksiksiz ekipmanları ile servis hizmetini en kaliteli şekilde sunan mobil ekiplerimiz arızalarınız için hızır gibi yetişmekte ve en kısa yoldan müdahale ederek bir an önce sonlandırmaktadır.

Kombi ve klima almak denildiğinde akla gelen ender markalardan birisi Demirdöküm olmaktadır. Bu firmaya ait ürünler için acil gerek duyduğunuz Mamak demirdöküm servisi içinde seçiminizi deneyimli adresimiz ile yapabilirsiniz.

Aldığınız modele dair kullanım özelliklerini çıkan talimat kılavuzu ile okumak bilgi sahibi olmanız açısından değerlidir. Servis garanti başlangıcı ve neleri kapsadığını da böylece analiz edeceksiniz.

Servis kurulumu için adresinize gelen firmamız, ücretsiz keşif yaparak montaj sürecini sertifikalı personeli ile noktalayacaktır.

İşinin ehli uzman kadrolarımız hali hazırda kullandığınız bu markaya ait kombi ve klimalar için gerekli olursa % 100 gerçek yedek parça teminini de sağlamaktadır. Ürünlerinizin uzun sene kullanımını başarmak isteyen sizler düzenli bir bakım desteği almayı da asla aklınızdan çıkarmamalısınız.

Havalandırma, doğru gaz kullanımı, olası gaz sızmalarına karşı alınacak tedbirler gibi konu başlıklarında da içinize sinen neticelere ulaşmalısınız.

Her ne amaçla kullanacak olursanız olun sizin için en uygun klima veya kombi modellerini seçmeden önce araştırma yapmalısınız. Bu durum, pişman olmayacağınız geri dönüşleri almanız açısından atılması gereken bir adımdır.

Mamak Demirdöküm Servisi ortamda gaz kokusu duyduğunuz taktirde hemen kapı ve pencereleri açarak hava sirkülasyonu yapmanızı , asla çakmak elektrik prizi gibi ürünlere dokunmamanızı , alo 187 yi arayarak veya servisimizle 0312 448 00 00 numaralı telefon vasıtası ile iletişime geçerek ekip çağırmanızı tavsiye etmektedir.

Burnumuz tarafından hissedilmesi zor olan doğalgaz , içine sarımsak esansı katılarak anlaşılır hale getirilmiştir. Genelde mutfaklarda kullandığımız kombilerimizin sık sık kontrol edilerek gaz kaçak tespiti yaptırılması da şarttır.

Sizler de hizmetin en hızlısına ve en kalitelisine , bunun yanı sıra en ekonomiğine ulaşmak isterseniz hemen bizi arayarak operasyon merkezimize kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Nöbetci teknik ekibimiz en kısa süreçte sizlerin yanında olarak koşulsuz desteğini sunacaktır. Mamak Demirdöküm Servisi sektörel anlamda gelişim ve atılım içerisinde olan , müşteri dostu , hizmet kalitesinde rakipsiz , güven içinde irtibat kurabileceğiniz bir işletmedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!