Mamak Daikin Servisi

Klima sektörünün devlerinden olan Daikin kalitesiyle uyumlu bir klima servisi veriyoruz. Daikin marka klimalarınızda oluşabilecek en ufak bir parça değişimi bile orijinal parçayla değiştirilir. 

Mamak Daikin Servisi
Mamak Daikin Servisi

Mamak Daikin servisi, klimalarınızın montajı için güler yüzlü ve müşteri memnuniyeti merkezli iş yapan profesyonel ekibiyle ortam analizi yaparak klimaların takılacağı yeri belirler. Doğru bir şekilde montajı yapılan klimalardan daha fazla randıman alabilirsiniz.

Daikin marka klimanızda bir arıza mı oluştu? Hiç telaşlanmadan müşteri temsilcimizden randevu alabilir ve kısa bir sürede servis hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kış aylarında klimaların çok kullanılmamasından kaynaklı kompresörde gaz bitmiş olabilir. Bu gazın muhakkak orijinal olanıyla değiştirilmesi gerekir. Herhangi bir parça değişimi söz konusu olduğunda orijinal parçayı rahatlıkla bulabileceğiniz parça depomuz mevcuttur.

Daikin marka klimanızdan memnunsunuz ancak bakım mı yaptırmak istiyorsunuz? İşte en doğru bakımı siz müşterilerimiz için bizler sunuyoruz.

 Mamak Daikin Servisi bünyesinde görev yapan sertifikalı elemanlarımızla senede bir ya da iki defa düzenli bir şekilde klima bakımınızı yaparak cihazınızın yüksek randımanda çalışmasını kolaylaştırır. Faturalarınız azalır ve bakterilerin çoğalmasına neden olan hava dolaşımı giderilmiş olur.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!