Mamak Bosch Sevisi

Ankara ilinin Mamak ilçesinin her bir mahalle cadde sokağına 7/24 hizmet vermekteyiz. Sizlerin de Bosch marklı cihazlarınız da sorunlar gözüküyorsa aşağıda ki talimatları okuyunuz okumanıza rağmen sonuç vermiyorsa v firmalarımızla yani Mamak Bosch Servisi ile iletişim sağlayınız.

Mamak Bosch Beyaz Eşya Arızaları

Mamak Bosch Servisi olarak sizlere giderebileceğiniz basit ankastre ocak arızaları ve çözümlerini sunmaktayız;

 1. Bosch ankastre ocak çalışmıyorsa ilk olarak sigortanızı kontrol ediniz.
 2. Bosch ankastre ocak Ateşlenme ve kıvılcım çıkmıyorsa akım yoktur fişin prize takılı olduğunu kontrol ediniz.
 3. Bosch ankastre ocaktan Gaz gelmiyorsa muhtemelen ana gaz vanası kapalıdır ya da gaz borusu eğilmiş olabilir.
 4. Bosch ankastre ocağınızın Gözleri düzgün yanmıyorsa ya da hiç yanmıyorsa gözlerinin parçalarını temizleyin, ocağınızın gözleri ıslak ise havlu yardımı ile kurutun, gaz vanası kapalı ise açın

Mamak Bosch Klima Arızaları

Mamak Bosch Servisi olarak siz değerli müşterilerimize Bosch klimalarınızda karşılaşabileceğiniz bazı arızaları ve bu arızaların çözümlerini sunmaktayız.

Günümüz de hem evlerimiz de hem de iş yerlerimizde bulunduğu ortama ısı ve soğukluk yaymakta olan klimalarımız oldukça konforludur. Fakat maalesef ki zamanında bakımını yaptırmadığımız için klimalarımızda arızalanmalar görülebiliyor

Karşılaşabileceğiniz klima sorunları;

 • Örneğin klimanın içerisin de yer almakta olan sigortanın atması ya da kapalı olması sorunuyla karşılaşırsanız klimanın gaz veren vanası kapanmış olabilir klimanız böyle bir durum da iken çalıştırırsanız ikaz verir uyarı yerinde kırmızı ışık yanıp söner.
 • Klimanızın iç ünite oda ısı sensörü arızalı ise bunun sebebi Bosch klima iç dış ünite ara kablosu kopuk ya da bağlı değildir.
 • Klimanızın dış ünite devreye girmiyorsa yapmanız gereken, Klimanızınkumandaayarı yanlış olabilir. Yapmanız gereken klima kumanda sıcak ayarına bakmanız olacaktır.

Bosch Kombi Arızaları

Eğer sizlerin de kombisi patlamalı yanıyorsa;

 • Bosch kombileriniz yanmak üzereyken birkaç saniye geç yanıyorsa içerisin de gaz birikmesi olur bu nedenle şiddetti bir yanma olacağından gaz ve akmak ayarlarının kontrolleri gerekmektedir.
 • Bosch kombilerinize yıllık periyodik bakımı yapılması gereklidir.

Bosch kombiniz su akıtıyorsa;

 • Bosch kombiniz Su basıncı yüksekolabilir.
 • Bosch kombiniz tesisatla ilgili bir sorun olabilir.
 • Bosch kombiniz su doldurma vanası veya genleşme tankında arıza bulunabilir.

Çok büyük sorunlarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer MamakBoschServisifirmamızla iletişime geçerek yardım isteyebilirsiniz.

Mamak Bosch Şofben Arızaları

Mamakkonumunda bulunmakta olan Mamak Bosch Servisi firmamız Boschmarkalı şofbenlerinizin her türlü arızası, bakımı ve montajı ile ilgilenmektedir. Bazı yaptığımız ihmaller arıza olarak görülebilir. Sizlere bunlar hakkında Mamak Bosch firmaları olarak birkaç bilgi vermekteyiz.

Şofbeninizin suyu neden iyi ısıtmaz?

 • Şofbene enerji gelmiyor olabilir.
 • Kamede anahtarı arızalı olabilir.
 • Su basıncını basmakta olan sivic arızalı olabilir.
 • Termostat arızalı olabilir.
 • Isıtma yeri arızalı olabilir.
 • Şofben için de akın taşıyan kablolar kopmuş ya da çıkmış olabilir.

Mamak Bosch Servisi bölge halkına hizmet etiiği yaklaşık 30 yıldan bu yana aynı çizgide çalışmış, kombi klima şofben ve beyaz eşya ürünlerinize en mükemmel servis hizmetini sunmayı başarmıştır.Uzun zamandan beri sektörde yer alan Mamak Bosch Servisi titiz ve kaliteli hizmeti ile ön plana çıkmaktadır. 

Mamak bölgesi ve çevresinde bulunan Bosch markasına ait bütün cihazların onarımı ve bakımı itina ile yapmaktayız. Bosch Servisi bünyesinde çalışan uzman kişiler tarafından yapılan her işlem kısa süre içerisinde sonuç vererek, müşterilerin mağduriyetini de ortadan kaldırıyor.

Bosch beyaz eşyalar insanların hayatını büyük ölçüde kolaylaştırıyor. Buzdolabı gibi önemli bir cihazına arızalanması sonucunda yiyecekler de bozulabilir. Bunun için hızlı ve zaman kaybetmeden servis talebinde bulunmak gerekir.

Buzdolabı cihazının gerekli incelemeleri tarafımızca kısa zaman içerisinde yapılıyor ve cihazın daha sağlıklı ve verimli çalışması sağlanıyor. Buzdolabıçamaşır makinesi ve bulaşık makinesi gibi klima cihazlarınızın da bozulması veya sorun çıkarması insanları mağdur eder. Bu mağduriyeti en kısa zamanda ortadan kaldırıyoruz.

Mamak Bosch Servisi olarak kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışımız ile müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak en iyisini sizler sunuyoruz. Bütün arıza yağan, sorun açan Bosch markalı cihazlar ustalarımız tarafından detaylı bir şekilde inceleniyor ve orijinal parçalar tamir sırasında kullanılarak cihazlarınız eski performanslarına kavuşturuluyor.

Tamirin yapılmasında en önemli detay ise, sorunu net bir şekilde belirlemek ve ona yönelik çözümü hızlı bir şekilde sunmaktır. Bunun yanı sıra ekonomik çalışmak da önemlidir.

Günümüz şartlarında hiç hesapta olmayan tamir işlemlerinin aniden ortaya çıkması aile bütçemizi sarsabilir. Mamak Bosch Servisi tüm bunları göz önünde bulundurarak tamiratlarını minimum düzeyde tamamlamayı amaçlamaktadır.

Bosch çamaşır makinesi buzdolabı bulaşık makinesi gibi beyaz eşya sınıfına giren cihazlar ustalarımızın hünerli elleri tarafından anında onarılmaktadır. Tamiratlarda çabuk iş bitirmenin yanında kesin sonuca ulaşmak ve arızayı kesin bir biçimde bitirmek de önemlidir. 

Mamak Bosch Servisi çatısı altında çalışan tüm personeller yeterli deneyim ve tecrübeye sahip olduğu için oldukca başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Mamak Bosch Servisi klima ünitelerinizin her türlü servis ihtiyacı için de görev yapmaktadır. Klima montajı, bakımı, tamiri veya yedek parça ihtiyacı için hemen servis merkezimiz ile iletişime geçiniz.

0312 448 00 00 numaralı müşteri danışma hattımız 24 saat görev yapmaktadır. Hattın ucundaki arkadaşlarımız Bosch markalı cihazlarınızın her türlü servis ihtiyacı için kayıt açıp, personel yönlendirmesi yapacaktır.