Mamak Beko Servisi

Mamak Beko servisi; Ankara’nın merkezi ve Mamak semtlerindeki cihazlarınızın her türlü tamir, arıza, bakım, temizlik, montaj, kurulum gibi işlemleri için hizmet veren bir firmadır.

Kadınların en büyük yardımcılarından biri olan bulaşık makineleri hijyen ve su tasarrufu sağlayarak en yağlı bulaşıkların bile temizlenmesini sağlamaktadır. Bulaşık makinesi kurutmasının iyi çalışmaması durumunda Mamak Beko Servisi çalışanı profesyonel servis ekibimiz ile iletişime geçmeli ve profesyonel bir şekilde makinenizdeki kurutma probleminin çözümünü sağlamalısınız.

Hem yaz hem de kış mevsiminde, mevsim ayarını değiştirerek kullanabileceğiniz Beko markalı klimaların kullanımı ve bakımı oldukça kolaydır.

Kombinizde tuşların çalışmaması ya da sıcak soğuk ayarını doğru bir şekilde yapamamanız durumunda Mamak Beko servisi ile iletişime geçebilir ve bu problemi oldukça hızlı bir şekilde çözebilirsiniz. Aynı zamanda toz ve kirin tutulduğu klima filtrelerinin belli rutin aralıklar ile temizlenmesi klimanızın sağlıklı ve verimli çalışması için oldukça önemlidir.

Çamaşır makineleri çocuklu kadınların en büyük yardımcılarından biridir. Kıyafetlerin hijyenik ve hesaplı bir şekilde temizlenmesini sağlayan Beko çamaşır makinenizin suyu ısıtamaması; sıcak su rezistansınızın bozulduğu anlamına gelmektedir.

Bu gibi durumlarda el ile müdahale etmek yerine alanında uzman sertifikalı Mamak Beko Servisi çatısı altında görevli servis ekibimiz ile iletişime geçerek sıcak su rezistansınızın değiştirilmesini ya da tamir edilmesini sağlayabilirsiniz.

Her evde bulunan elektronik aletlerden biri olan televizyonunuz için 7-24 servis hizmeti alabilirsiniz. Diğer servislerin aksine elektronik cihazlar ile arıza kontrolü yapan profesyonel Mamak Beko servisi ekibimiz televizyonunuz ile alakalı yaşadığınız her türlü problemi çözmenize yardımcı olacaktır.

Buzdolapları bir evin en uzun süreli kullanılan elektrikli cihazlarından biridir. Kullanım süresi uzun olan Beko buzdolaplarının içindeki rafların kırılması ya da kullanılamayacak hale gelmesi durumunda buzdolabınızın boyutuna uygun cam kestirerek raf yaptırabilirsiniz. Aynı zamanda yedek parça stoğu bulunan Mamak Beko servisi ile iletişime geçerek raf taktırabilirsiniz.

Şofbenler; ani su ısıtıcılarıdır. Elektrik ile çalışan ve genelde banyolarda kullanılan şofbenler aynı klima ve kombiler gibi rutin bakımlara ihtiyaç duymaktadırlar.

Elektrik ve bulunduğu ortamdaki buhar söz konusu olduğu için şofbene elle müdahalede bulunmanız sizin ve tesisatınızın açısından sağlıklı bir karar değildir. Aynı zamanda şofbeninizin doğru çalışmaması ya da arızalanması durumunda herhangi  şofbeni kapatmalı ve Mamak Beko servisi ile iletişime geçmelisiniz.

Kullanımı yaygınlaşan kombi; rutin bir bakıma ihtiyaç duyan elektronik cihazlardandır. Sadece bakım ve temizlik işlemi değil aynı zamanda parça değişimi işlemlerini de Mamak Beko servisi aracılığı ile gerçekleştirebilirsiniz.

Sizler için tamamı orijinal parça stoğu bulunan alanında uzman profesyonel Mamak Beko Servisi çalışanı servis ekibimiz sayesinde kombinizde tekrardan orijinal parçaların kullanılmasını sağlayarak çok daha uzun süreli bir kullanım elde edebilirsiniz. Aynı zamanda kombilerin doğru bir şekilde çalışması için 2 yılda bir su değişikliğinin de yapılması gerekmektedir.

Mamak Beko Servisi kalitesine güvenerek tercih ettiğiniz, aynı zamanda severek kullandığınız Bekomarkalı ürünleri kullanan Mamak sakinlerine  yaşadığı tüm sorunlarda yardımcı olmak ve yaşadıkları sıkıntılara hızlı çözümler getirmek için hizmet vermektedir. 

Klima Kombi beyaz eşya şofben televizyon gibi cihazlarınız zamanla arıza belirtisi gödterebilir ve performans kaybı yaşayabılir. İlla ki arıza olması gerekmez, bazı dönemlerde tüm cihazlarda olduğu gibi Beko ürünlerinde de bakım gereksinimi doğabilir. İşte bu anlarda Mamak Beko Servisi göreve hazırdır.

O dönemlerde sağda solda servis aramaya çıkmayın, 0312 448 00 00 numaralı hattımızı arayarak Mamak Beko Servisi bünyesinden ekip çağırınız.

Beko markalı beyaz eşya, televizyon, küçük ev aleti gibi ürünlerinizin teknik servis hizmeti Mamak Beko Servisi isimli işletmemiz tarafından gerçekleştirilmekte ve ürünlerinizi ilk gün ki gibi kullanmanız sağlanmaktadır.

Ürünlerin ilk kurulumu gibi konularda ise Beko Yetkili Servisi  ile iletişime geçerek garanti başlangıçlarınızı yaptırmalısınız. Bu işlem çok önem taşımaktadır; şöyle ki garanti süreleri içinde oluşabilecek tüm arızalarınıza ücretsiz müdahalede bulunulur.

Yine parça değişimleri de ücretsizdir. Beko , tüm Türkiye de kurmuş olduğu yaygın servis ağı ile sizleri ihtiyaç anında yanlız bırakmaz.

Yedek parça değişiminde orijinal parçalar kullanan Mamak Beko Servisi ürünlerinizi daha uzun süre ve güvenle kullanabileceksiniz. Teknik servis süresince ürünleriniz ve süreçle ilgili ekibimizin bilgilendirmeleri sayesinde ürünlerinizle ilgili endişe duymayacak ve yaşadığınız sorunun asıl nedenini anında öğrenebileceksiniz.

Mamak Beko Servisi hizmetlerinde görevli hızlı ekiplerimiz ile günlerce beklemek zorunda kalmayacak, yaşadığınız soruna göre en hızlı hizmeti alacaksınız. Beko ürünlerini tercih eden milyonlarca müşterimiz gibi Mamak bölgesi sakinleri olan sizler de bizim içim oldukca kıymetlisiniz.

Mamak Beko Servisi zengin yedek parça deposu ile de başta mamak olmak üzere tüm Ankara iline yardımcı olmaktadır. Beko markalı klima ve soğurma cihazlarınızın da bakımı, gaz değişimi, montajı, taşıması gibi işlemler Mamak Beko Servisi tarafından gerçekleştirilmekte ve ürünlerinizi en iyi şekilde kullanmanız sağlanmaktadır.

Teknik servisimize ürünlerinizle ilgili herhangi bir sorun yaşadığınızda ya da ürünlerinizle ilgili sorularınız olduğunda istediğiniz zaman ulaşabilir ve yaşadığınız problemlere etkili çözümlere anında sahip olabilirsiniz. Mobil gezici ekiplerimiz günün her saati çağrılarınıza derhal ulaşabilmek için hazır bekletilmektedir.

Mamak Beko Servisi hemen hemen her evde bulunan ve beyaz eşya sınıfına giren Beko markalı buzdolabı, çamaşır makinesi ve bulaşık makinesi ile ilgili yaşadığınız tüm sorunlara anında müdahale edebilecek kapasitededir.

Yeterli miktardaki ekip sayımız sayesinde  seri şekilde adresinize yölenen teknisyenlerimiz, çözüm gerektiren işlerinizi anında gerçekleştirmektedir. Mobil pos cihazlarımız ile de işlem sonunda ödemeniz gereken üsreti kredi kartınız ile de gerçekleştirebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!