Mamak Baymak Servisi

 Kombi Klima & Şofben servisi olarak Mamak Baymak Servisi yanı başınızda. Her türlü kombi arızasında ve kombi ile alakalı herhangi bir durumda arayabileceğiniz en güvenli adrestir.  Baymak marka kombinizin her türlü arızasının giderilmesi , bakımı ve yedek parça ihtiyacı için için bizler ile iletişime geçebilirsiniz.

Mamak Baymak Servisi
Mamak Baymak Servisi

Kombi Servisi

Kombiler sürekli çalışan cihazlar olduğu ve doğal gaz ile çalıştıkları için her yıl bakımlarının yapılması gerekmektedir. Kombi bakımının uzman ve deneyimli kişilerce yapılması gerekmektedir. 

Kombi bakımı sırasında yüzeysel değil derinlemesine bir bakım yapılmalıdır. Baymak marka kombinizin garanti süresinde ücretsiz tamiri yapılmaktadır.

Garanti süresi sona eren kombileriniz için güvenilir ve kaliteli tek adres Mamak Baymak Servisi dir. Kombileriniz arıza yaptığı takdirde en kısa sürede arızası çözüme kavuşturulur. Değiştirilmesi gereken bir parça olması durumunda  gereken parça mutlaka orjinal olanı ile değiştirilmelidir. Kombi içerisinde kullanılabilecek yan sanayi ürünler ciddi sorunlara yol açabilir.

Kombinizi kullanırken bazen voltaj yükselmeleri nedeni ile arızalarla karşılaşabilirsiniz. Eğer elektrikler kesilmiş ise şalteri kapatmayı ihmal etmemelisiniz. Elektrikler geldiğinde ise Baymak kombinizi hemen açmayın ve bir 10 dakika kadar bekleyin.

Eğer kombinizi açtığınızda bir ikaz lambası yanıyor ise cihazınızı baştan başlatın. Aklınıza takılan ve anlayamadığınız bir nokta olduğu takdirde ise Mamak Baymak Servisi operasyon merkezimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

Şofben Servisi

Mamak Baymak Servisi şofben ile ilgili başınızı ağrıtan sorunları da en kısa sürede giderir ve ürününüü huzur ve güven içinde kullanmanızı sağlar. Tamirat işlemlerinde orjinal parça kullanımının ne derece önem arz ettiğini bilen servisimiz bu konuda azami hassasiyet göstererek fabrika üretimi olmayan, yan sanayi ve ne olduğu bilinmeyen parçaları asla kullanmaz.

Şofben gibi ani su ısıtıcılarının çelik baca ile kullanılması da büyük önem taşır ve bu bacaların her bakımda kontrol edilerek sağlamlığı kontrol edilmesi asla göz ardı edilmemelidir.

Baymak markasının yoğun bir şekilde tercih edilen cihazlarından bir tanesi şofbenlerdir. Şofbeniniz eğer çalışmayı durdurmuş ise bunun altında ya gaz ile ya da elektrik ile ilgili bir durum vardır.

Gaz bağlantıları kontrol edilmelidir. Ayrıca çakmak kısmında bir arıza söz konusu olabilir. Gaz memesi tıkanması bir diğer ihtimaldir. Meme değişimi eğer gerekiyorsa Mamak Baymak Servisi ekibimiz tarafından yapılacaktır.

Klima Servisi

Mamak Baymak Servisi klima ile ilgili üzücü durumlar yaşamanız halınde veya yıllık bakımlarını yaptırmak istediğinizde ilk olarak başvuracağınız kapıdır. 448 00 00 numaralı hattımız bu durumlarda arama yapmanız için gereken numaradır. Klima montajı , söküm işlemleri , yedek parça ihtiyacı , nakil , yedek parça gibi konularda da hemen bizimle temas kurabilirsiniz.

Mamak Baymak Servisi ile çalışıyor ve hizmetlerinden faydalanıyorsanız şanslısınız demektir. İşinde hızı ve titizliği ile tanınan firmamız sizleri memnun etmek ve sorunlarınızı sonlandırmak için var gücü ile çalışmaktadır. 

Hem evlerde hem de işletmelerde kullanılan klimalar sıcak ve soğuk hava kapasiteli çalışmakta ve ortamı iklimlendirmektedir. Klimalar konusunda bizlere gelen arıza çeşitlerinden bir tanesi gürültülü çalışma üzerinedir. Klimanız gürültülü çalışıyor ise filtreleri kirlenmiş olabilmekle beraber kompresörden kaynaklı bir arıza da ortaya çıkmış olabilir.

Klimanızın montaj sırasında aksamları iyi bir şekilde oturtulmamış ise gevşeyen vidalar nedeniyle bir gürültü oluşuyor olabilir. Dış ünitenin bu anlamda kontrolleri sağlanmalıdır. Mamak Baymak Servisi klima teknik birimimiz bu konuda sizlere gerekli yardımı sağlayacaktır. 

Mamak bölgesi sakinleri ile yıllar içinde pozitif olarak geliştirdiğimiz ilişkilerimiz olumlu neticeler almamıza , yani müşteri portföyümüzü kabartmamıza yol açmış, bölgenin en çok aranan ve sevilen servisi olmamızı sağlamıştır. Uygun fiyat politikası ile de dikkat çeken işletmemiz bu konuda titiz davranarak her zaman müşterilerinin çıkarını gözeten taraf olmuştur.

Mamak Baymak Servisi ülkemizde en sık tercih edilen kombi, kazan, klima ve şofben markalarından bir tanesi olan Baymak cihazlarının yıllık bakımlarını, kontrol ve temizliklerini kapsamlı bir şekilde yapan şehrimizin en köklü firmasıdır.

Baymak konusunda sertifikalı uzman birimlerimiz sizlere gerekli olan tüm desteği sağlamaktadır. Gerektiği takdirde orijinal Baymak yedek parça temini de sağlayarak cihazınızın ilk günkü performansına kavuşmasına yardımcı olmaktadır.

Kombi, kazan, şofben ve klimalar günlük olarak en yoğun kullanılan cihazlardır. Sıcak su ve ısınma gibi ihtiyaçları karşılayan bu cihazlar herhangi bir şekilde arızalandığında ya da durduğunda günlük işler de aksamaktadır.

Özellikle popülasyonun fazla olduğu alanlardaki işletmeler bu tip cihazları en sık kullanan firmalar olmaktadır. Bu sebeple müşterilerimizin kesintisiz ihtiyaçlarını karşılamaları adına gerekli tüm bakım ve onarım hizmetini Mamak Baymak Servisi olarak Mamak sakinlerine sunmaktayız.

Kazan Servisi

Kazanlarda karşımıza yoğunlukla ısı vermeme problemi çıkmaktadır. Eğer kazanınız normal bir şekilde çalışıyor ancak istenen ısıya ulaşmıyor ise yakıt besleme süresini artırmalısınız.

Bu işlemden sonra 1-2 saat kadar beklemeli ve durumu gözlemlemelisiniz. Ancak hala dilediğiniz ısıyı vermiyor ise Mamak Baymak Servisi teknisyenimiz gerekli kontrolleri gerçekleştirecek ve sorunu anlayarak doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!