Mamak Ariston Servisi

Mamak bölgesinde hizmet veren Mamak Ariston Servisi, Ariston markasına sahip buzdolabıçamaşır makinası ve bulaşık makinası gibi beyaz eşyalarınız, termosifon, ısıtıcı-soğutucu ya dakombi ve klima gibi tüm ürünleriniz için teknik destek, bakım-onarım, kurulum ve montaj gibi konularda uzun yıllara dayanan tecrübesi ile siz müşterilerine yardımcı olmaktadır.

Modern çağın gereksinlmlerinin başında gelen adı geçen ürünler yaşatımızı kolaylaştırmanın yanı sıra üst seviyede konfor da katmaktadır. Ancak ters giden bir şeyler olup da arıza ile karşılaştığımızda ne denli önemli ve yeri doldurulamaz cihazlar olduğunu anlarız.

Tan o anda illa ki teknik destek ihtiyacınız doğacaktır. Bunu en iyi kapatan firma olarak Mamak Ariston Servisi adı ile siz değerli Mamak sakinlerine aralıksız ve hızlı servis desteği vermekteyiz. Tek yapmanız gereken şey telefonunuzun başına geçip 0312 448 00 00 numaralı müşteri iletişim hattımızı aramak olacaktır.

Mamak Ariston Servisi çalışanları soracağınız her soruya sakin ve kesin cevaplar verecek olan personellerimiz size yardımcı olacaktır. Aristonürününüzün küçük sorunlarını telefon vasıtası ile izah ederek sonlandıracağımız gibi, eğer bunda başarısız olduysak ve müdahale gerektiren bir durum söz konusuysa ilgili personellerimiz vasıtası ile sizlere anında ulaşım sağlan

Duruma ve arızaya bağlı olarak yerinde ya da servise götürülerek ürünlerinizin tamiri yapılmaktadır. Servis hizmeti sırasında kullandığımız tüm yedek parçalar orjinaldir ve yapılan işlem 1 yıl süre ile firmamız garantisi altındadır.  Ortalama olarak her 5 yılda bir kombi ve şofben gibi ısıtıcılarınızı revizyon yaptırmak için bize vermelisiniz.

Sık kullanımdan ve kalitesiz, şehir suyundan doğan  kireçlenmeler, paslanmalar ve tortu oluşımları Mamak Ariston Servisi tarafından bu işlemle giderilecek ve ürününüzün ömrü uzatılacaktır. A dan Z ye tüm parçaları elden geçirilerek kimyasal temizliği yapılan ve conta sensör gibi parçaları değiştirilecek olan kombiniz ilk günkü sağlıklı yapısına kavuşacak ve daha uzun yıllar sizlere hizmet edecektir.       

Personelimiz işinde uzman, deneyimli ve eğitimli, firmamız sertifikalıdır. Sertifikasız firmalara ve tecrübesiz personele ürünlerinizi teslim etmemenizi tavsiye ederiz. Kombi şofben ve klima gibi periyodik bakımın çalışma verimini attırdığını parantez içinde belirtmek isteriz.

Mamak Ariston Servisi olarak tavsiyemiz tüm eşyalarınızı kullanım kılavuzunda belirtilen uyarılara göre kullanmanızı ve mekanınızda gaz kokusu duymanız gibi acil durumlarda gazınızı hemen keserek ortamı havalandırarak bizi aramanızı rica ederiz.

Ariston markalı ürünleriniz için servis desteğine ihtiyaç duyduğunuz anda firmamızı arayarak arıza kaydınızı oluşturabilirsiniz. Firmamız hızlı, kesintisiz, kaliteli hizmet anlayışı ve işinin ehli personel kadrosuyla siz müşterilerimizin her türlü sorununu en kısa zamanda giderecektir. 

Kombi ve şofben cihazlarınızda regülatör kullanmanızı öneririz. Akım dengeleyen bu cihaz elektronik aksamın zarar görmesini önler. Maliyeti düşük olmasına rağmen işlevi ve faydası büyüktür. 

Beyaz eşya tamiratlarınız için modern cihazlarla ve en yeni tekniklerle hizmet sunan Mamak Ariston Servisi isimli firmamız montaj ve yer değişimi, nakliye gibi konulada da arlıksız olarak yardımcı olmaktadır. Eğer yedek parça ihtiyacınız varsa hemen bize iletiniz.

Kapınıza kadar ileteceğimiz malzemelerinizi isterseniz ofislerimize gelerek de temin edebilirsiniz. En iyi olma amacını kurulduğu ilk günden beri taşıyan ve bu çizgisinden asla dışarı çıkmayan Mamak Ariston Servisi isimli işletmemiz çalışma şevkini ve işine olan aşkını hep taze tutmuştur..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!