Mamak Arçelik Servisi

Mamak Arçelik Servisi yüksek başarı grafiği, ve kusursunz tamiratları ile ve aynı zamanda yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm işlemlerini mükemmel seviyesinde tamamlamaktadır. Ve kombi klima şofben televizyon ve beyaz eşya ürünlerinize ekonomik fiyatlı müdahalelerde bulunarak sizleri son derece mutlu etmektedir.

İş modeli olarak hızlı ve güvenilir hizmet sunmayı amaçlayan, Mamak Arçelik Servisi deneyimli kadro ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Mamak Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Arçelik markası buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi, ankastre setleri, fırın ve birçok küçük ev aletine de sahiptir.

Bütün bu ürünlerde zaman içerisinde sorunlar çıkabilir ve bazı cihazların ise bakıma ihtiyaç duyulabilir. Bu noktada alanında eğitim görmüş, profesyonel teknik servisi ile hizmet sunmaktayız.

Hızlı, güvenilir ve çözüm odaklı hizmetimiz ile insanların mağduriyetini en kısa sürede ortadan kaldırıyoruz.

Küçük ev aletleri veya beyaz eşyalar, her teknolojik cihaz kılavuzuna uygun bir şekilde kullanılmalıdır.

Küçük cihazlar kullanılırken, uzun süre onları açık bırakmak, parçaların zarar görmesine neden olacak çarpma, düşme gibi durumlardan sakınmak gerekir.

Her cihaz belli zaman aralıklarla bakıma ihtiyaç duyar. Yapılan onarım ve bakım sürecinden sonra, cihazlar eski performansına kavuştuktan sonra, kullanım ömrü de uzar.

Beyaz eşyaların ise taşınması ve montajı büyük rol oynar. Taşınma ve montaj sırasında yapılan yanlış bir uygulama, parçaların bozulmasına neden olabilir.

Uzman kişiler tarafından uygulanan tamir ise en kaliteli şekilde sonuç verecektir. Örneğin çamaşır makinenizi taşımadan önce kazanın yerinden oynamasını önleyen, sallanmasını engelleyen aparatı mutlaka takmalı veya taktırmalısınız.

Mamak Arçelik Televizyon Servisi

Yine aynı şekilde Arçelik markalı televizyon ünitenizi muhafazalı olarak taşımalı, hatta eğer bulabiliyorsanız kendi kutusunun içinde ve sarsmadan taşımalısınız.

Mamak Arçelik Kombi Servisi

Arçelik kombi ürününüzün arıza lambası yanıyorsa ve çalışmıyorsa resetlemeyi deneyebilirsiniz.

Birkaç kez yapmayı deneyebileceğiniz bu işlemi sık sık tekrarlamayınız, ana kart diye tabir ettiğimiz program kartını takabilir, hoş olmayan ve masraflı durumlarla karşılaşabilirsiniz.

Bazen aşırı ısınmadan dolayı da yanabilen bu lambalar size kombi cihazında bir arıza olduğunu haber vermektedir. Bu durumda hemen bizi aramalı, yani Mamak Arçelik Servisi ile iletişime geçerek randevu kaydı bırakmalısınız.

Mamak Arçelik Şofben Servisi

Arçelik şofben ürünleriniz için de özel olarak görevlendirdiğimiz ekiplerimizle sizlere hizmetin en kalitelisini sunmaktayız.

Aynı şekilde klima montajı, bakımı ve arıza giderilmesi gibi konularda da hemen irtibata geçebilir, engin tecrübelerimizden faydalanarak işlemlerinizi kolayca yaptırabilirsiniz.

0312 448 00 00 numaralı hattımız vasıtası ile de Arçelik markası taşıyan tüm ürünleriniz için yedek parça temin edebilir, aklınıza takılan soruları sorabilir hatta servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!