Mamak Altus Servisi

Mamak Altus Servisi nokta atışı arıza tespiti ile sizleri arıza açan, baş ağrıtan , canınızı sıkan cihazlarınızın sorunlarından anında kurtarıyor. Ekip çalışmalarında, seri olmak ve en iyi tecrübeye sahip olmak, oldukça önemli bir durumdur. 

Servis elemanları, konusunda uzman olmaları yanında, gerekli eğitimi almış olmaları ve bu eğitimi bitirmiş olmaları gerekir. Mamak Altus Servisi çalışanı elemanlarımız, gerekli eğitimleri bitirmeleri yanında, en iyi tecrübeye sahip kişilerden oluşmaktadır.

Tamirat işlemlerimizde öncelikle arızanız ve işlevini yitirmiş parçanız tespit edilir, sonrasında sizlere ortalama ne kadarlık bir masraf tutacağı hakkında ön bilgi verilir, ancak kabul etmeniz neticesinde işlem başlatılır.

Mamak Altus Servisi çalışanı ustalarımız kafasına göre müdahalede bulunmaz. Genellikle yerinde bitirilen onarımlarımız piyasa şartlarının altında fiyatlandırılır. Gereksiz yere asla parça değişimi yapılmayarak sizlere ek yük bindirilmez. 

Beyaz eşya, klima televizyon ve kombi gibi hayatımızın önemli cihazları, etkili servis hizmeti ile kullanışlı hale gelebilmektedir. Klimalar, büyük salon klimaları ve küçük oda klimaları şeklinde sınıflandırılmaktadır. 

Klima bakımında başarılı ve etkili yöntemleri tercih eden Mamak Altus Servisi ekiplerimiz, en iyi yeri tercih ederek, kurulum yapmaktadır. Yapılan bu kurulumla, klimalar daha verimli çalışmaktadır.

Bunaltıcı sıcak havalar gelmeden, yıllık bakım yapılmalıdır. Bakım esnasında, klimaya ait gaz seçeneği tercih edilmelidir. Diğer bakım işlemleri de, işin uzmanı olan servis elemanlarınca yapılmalıdır.

Ayrıca Mamak altus Servisi olarak çok katlı binalarda kullanılan merkezi sistem klima santralleri ile ilgili de çalışmalarımız mevcuttur. Villa ve apartman tarzı binalarda kullanılan bu sistemler de diğer küçük modellerde olduğu gibi zaman içinde aksaklıklara yol açabilir, gözden geçirilerek temizlik çalışması isteyebilir. 

Mamak Altus Servisi bu anlarda da yanınızdadır. Merkezimizden talepte bulunarak uygun gün ve saat için ekip isteyebilirsiniz.

Isınma ve sıcak kullanım suyu gibi ihtiyaçlar için, kombiler en iyi tercihtir. Günümüzde büyük ilgi gören kombiler, yıllık bakımla mükemmel hale gelmektedir. Gaz kaçağı ve benzeri durumlarda, mutlaka haber verilmelidir.

Bakım işlemleri için, markaya göre parça tercihi yapılmalıdır. 0312 448 00 00 numaralı çağrı numaramızı dilediğiniz an çevirebilir, karşınıza çıkacak olan Mamak Altus Servisi çalışanı müşteri temsilcimizden ekip isteyebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!