Mamak Alarko Servisi

Mamak Alarko Servisi sem halkı tarafından sevilen , aranan ve en çok tercih edilen işletme olmayı her zaman başarmıştır. Kombi ve şofben ürünlerinizin bakım, yedek parça ve montaj işlerini firmamıza güven içinde yaptırabilirsiniz. Ayrıca klima ile ilgili de tüm işlemlerinizi yine bizimle iletişime geçerek çözümetebilirsiniz. 

Mamak Alarko Servisi
Mamak Alarko Servisi

Alarko kazan ve brulör sistemlerinizle ilgili tüm aksaklıkları özel olarak oluşturduğumuz birime ileterek anında sorunlarınızı noktalayabilirsiniz. Hidrofor yedek parçası da temin edebileceğiniz sevisimiz sadece mamak bölgesine değil civar ilçelere de eksiksiz servis hizmeti ulaştırmaktadır.

Isıtma ve soğutma sistemleri için klimalar ve kombiler gerekli ürünlerdir. Dünya`nın seçkin firması Alarko ise sizlere zengin ürün gamı arasından alışveriş yapma imkanı tanımaktadır. Servis hizmetlerinde lider konumda bulunan adresimiz, Mamak Alarko servisi talepleriniz de 7 gün 24 saat boyunca yanınızdadır.

Mamak Alarko Kombi Servisi

Mamak Alarko Kombi Servisi ile Alarko kombiniz ilk günkü gibi. Doğru ve kullanım niteliğine uygun bir kombi ile dilediğiniz sonuçlar almanız kolaylaşacaktır. Kombileri sorunsuz çalıştırmak için havalandırmak gerektiğini, bakımlarını aksatmadan yaptırmayı ve kılavuz verilerini de bilmeyi ihmal etmemelisiniz.

Hızlı, zamanında adresinize gelen Mamak Alarko Servisi  aynı zamanda siz müşterilerine yedek parça almanız gerektiğinde bunların tamamen orjinal olmasını da önermektedir.

Daha iyi bir tasarruf etmek ve düşük enerji ile maksimum sonuçlara sahip olmanın seçeneği ise kesinlikle yoğuşmalı kombiler olmalıdır. Tedarik ettiğiniz kombi ya da klimalar için doğru montaj çok değerlidir.

Mamak Alarko Klima Servisi

Bunu ancak profesyonel kişilerin yapması gerektiği gerçeğini de unutmamalısınız. Klimaların gaz değerleri, kompresör problemleri ile karşılaşmama durumları ve daha fazlası ancak cihazınızı yakından tanımakla mümkündür.

İşinin uzmanı kadrolara süreci emanet ederseniz makul bütçeler ile garantili servis olanağından da yararlanabilirsiniz.

Mamak Alarko Servisi markanın adına yakışır bir hizmet sunmak için tam ve eksiksiz olarak organize olmuştur. Bu sayede çağrılarınıza anında karşılık vererek minimum sürelerde yanınıza ulaşmayı başarmıştır.

Hizmet merkezimize 0312 448 00 00 numaralı sabit hattımızdan veya 0552 860 00 00 numaralı mobil hattımızdan dilediğiniz gün ve saatte ulaşarak destek isteyebilir, servis randevusu oluşturabilirsiniz. Kapıda ödeme kolaylığı sağlamak için mobil pos cihazlarımızı da her ekibimize entegre ederek sizlere rakiplerimizden farklı bir hizmet sunduğumuzu da belirtmek isteriz.

Mamak Alarko Servisi ile Alarko marka cihazlarınızdan tam performans alır, gerektiğinde hızlı müdahale ile beklemeden hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Kazan, kombi, şofben ve klimalar günlük konforun sağlanması açısından son derece önemlidir. Bu tip cihazlar yıllık bakımlar dahilinde herhangi bir sorun çıkarmazken bakımları ertelendiğinde ileride çok daha büyük sorun ve masraf çıkarabilmektedir.

Bu sebeple servis olarak müşterilerimizin bu konuda daha hassas ve ilgili olmalarını öneriyoruz. Yıllık bakımlar gayet hızlı bir şekilde yapılmakla beraber teknolojinin son imkânları dahilinde test cihazları kullanıyoruz. Bu anlamda kapsamlı, profesyonel bir hizmet sunuyoruz.

Alarko markası ısıtma ve soğutma sistemleri konusunda lider markalardan bir tanesidir. Ankara ilimizde ise Alarko marka cihazlar konusunda uzman bir ekiple hareket ediyoruz. Ekibimiz Alarko marka cihazlar konusunda deneyimli ve eğitimlidir.

Sertifikalı ekibimiz donanımlı servis araçları ile Mamak ve çevresinde sizlere hızla yardımcı olmaktadır. Kurumsal hizmet anlayışı ile hareket eden ve bu anlayışla müşterilerine sonuç odaklı hizmet sağlayan firmamız yılın her günü, tatil demeden rahatlıkla ulaşılabilmektedir. Mamak Alarko Servisi operasyon merkezimiz bu anlamda tek numarasından arıza kayıtları almaktadır.

Sıcak su almanın en etkili yöntemlerinden bir tanesi şofbenlerdir. Günün 24 saati şofbenlerden sıcak su alabilirsiniz. Ancak bazen elinizde olmayan bir takım arızalar ortaya çıkabiliyor. Rezistans yanması bunlardan bir tanesidir. Rezistans pek çok nedene bağlı olarak yanabilir.

Ayrıca termostat bağlantı klemenslerinin eridiğini de görebiliyoruz. Bu ve benzer durumlar profesyonel müdahale gerektirdiğinden Mamak Alarko Servisi ekiplerimizden şofbeniniz konusunda yardım alabilirsiniz.

Kombiler ise elektrik ve gazın ortaklaşa çalışması ile işlem görürler. Bazı durumlarda gaz-ateşleme arızası ortaya çıkabiliyor ve böyle durumlarda cihazdan performans almak zor olabiliyor.  Kombide yanma oluşmaz ya da dairede gaz kesintisi var ise böyle bir durum ortaya çıkabilir.

Gaz akışının kontrolü sağlanmalı ancak gaz akışında bir sorun yok ise altında yatan neden parça bazlı olabileceğinden Mamak Alarko Servisi teknisyenimiz konu ile ilgili profesyonel müdahalelerde bulunacaktır.

Özellikle bahar ve yaz aylarında yoğun şekilde kullanılan klimalardan da farklı arızalar alabiliyoruz. Klimanın kötü koku yayması bunlardan birisidir.

Koku şikâyetlerinde genellikle yağ gibi, sigara kokusu gibi ağır kokulardan bahsedilmektedir. Ayrıca halı parçacıkları, toz, kâğıt parçaları ve daha pek çok gözle görülmeyen ufak cisimler kokuya neden olmakla beraber ortamdaki insanları rahatsız etmektedir.

Böyle bir durumda klimanızın temizliğini aksatmadan yapmalı ve klimanızın bulunduğu odayı da sık sık havalandırmalısınız. Koku sorunu ortam ile ilgili olduğundan birkaç önlem alarak konunun üstesinden gelebilirsiniz. Ancak daha detaylı bilgi almak isterseniz Mamak Alarko Servisi tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz..

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!