Kocaeli Bölge Servisi

Kocaeli Merkez Servisi olarak amacımız siz deerli müşterilerimize gününde, zamanında ve en uygun fiyatlarla yardımcı olabilmektir. Beyaz eşya, klima, kombi, şofben ve televizyon gibi cihazlarınız için etkili ve kalıcı hizmetler sadece firmamız tarafından gerçekleştirilmektedir.

Kocaeli bölgesinin hangi noktasında olduğunuz asla fark etmez, bizler, mobil ekiplerimizle size, evinize veya iş yerinize dakikalar içinde ulaşmaktayız. Servis personellerimiz konusunda tam donanımlı, eğitimlerini tamamlamış ve bizimle çalışmaya elverişli ustalardan oluşmaktadır.

Tamir bakım ve yedek parça ihtiyaçlarınız için hizmet merkezimize dilediğiniz zaman başvurabilirsiniz. Elimizden gelen tüm imkanları seferber edeceğimizden emin olabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak, sorunlarınızı çözmek ve sizi mutlu etmek başlıca görevimizdir.

Tüm ilçeler için oluşturduumuz servis ağı makine düze ile çalışmaktadır. Merkezimize düşen servis talepleriniz en kısa sürede değerlendirmeye elınarak konu ile ilgili ve adresinize en yakın olan birime iletilir. Özellikle kombi arızalarınız ve şofben onarımlarınız için sürekli tetikte beklemekte, personel sayımızı kış dönemlerinde yüksek tutmaktayız.

Çalışmalarımızda her zaman müşteri memnuniyetimiz ön planda gelir. Çünkü kazandığımız ve hoşnut bıraktığımız her müşteri, mutlaka yanında başka müşteriyi de getirecektir. Beyaz eşya sınıfına giren buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kurutma makinesi ve dier eşyalarınız için özel olarak görevlendirdiimiz ekiplerimizden hizmet alabilirsiniz.

Yedek parça temini için de hizmet merkezimiz emrinizdedir. Kombi, şofben, klima veya televizyonlarla ilgili bozulan veya değişim zamanı gelen parçalarınız için bizden destek alabilirsiniz. Oldukca zengin olan parça depomuzda taleplerinizi karşılayacak her türlü malzeme mutlaka vardır.

Mobil pos cihazlarımız marifeti ile uygulanan işlemlerin ödeme konusunda hiç bir zorluk yaşamadan işlem yapmanızı saladığımızı ayrıca belirtmek isteriz. Günümüzde nakit para taşıma durumunun giderek azalması ve müşterilerimizin kartla ödeme istei üzerine bu sistemi devreye soktuk.

Kocaeli Merkez Servisi sizlere her konuda tam destek olarak ağırlığını ve sizlerin yanında olma duygusunu hissettirerek içinizi rahatlatmakta, garantili işlemleri ile de yüzünüzü güldürmektedir. Müdahale ettiğimiz her işlem firmamız tarafından tam 1 yıl garantimiz altındadır. Aynı şekilde deişen parçalar için de söz konsu durum geçerlidir.

Kocaeli Kombi Servisi

Kombi tamiri ustalık ister, tecrübe ister, bilgili olmak, deneyim sahibi olmak b için temelinde yatmaktadır. Bizler, görev verdiimiz her personeli en ince detayına kadar arştırıp, bilgisine güvenip, gerekli testleri ve sınavları ygulayıp daha sonrasında sahaya sürüyoruz.

Bu sebeple de bu güne kadar görev aldıımız her işte istisnasız olarak başarı saladık. Sertifikasız ve belgesiz personel asla bizimle çalışamaz. B durum şofben ürünleri için de geçerlidir. Şofben tamiratı asla şakaya, ihmale ve dikkatsizlie gelmez.

Kombi cihazlarına kıyasla emniyet açısından daha az donanıma sahip olan şofbenlerin kullanımına oldukca fazla dikkat edilmelidir. Bir kere bacalı tabir edilen, eski tip, ortamın havasını kllanarak yanma sağlayan şofben ürünleri terk edilerek yeni nesil, hermetik cihazlara geçiş yapılası şarttır.

Ayrıca hem kombi, hem şofben ürünleri için proe onayı, belediye müracatı ve yetkili servis kontrolü gereklidir. Yetkili servis elemanları, garanti belgenizi onaylayarak, kullanım süresinde oluşabilecek arızalarınız hiç bir ücret demeden işlem yaptırabilme olanağı tanır.

Bu sebeple satın aldığını kombi klima şofben veya televizyon gibi cihazlarınızı asla yetkili servis personellerinin onayı olmadan kullnmaya kalkmayınız. Paranızı garantiye almanızın da en kolay yolu yukarıda bahsettiğimiz hususları ygulamaktır.

Kocaeli Merkez Servisi olarak bir diğer konu da kullanım kılavuzlarını dikkatlice okuyarak orada yazan her maddeyi tek tek uygulamaktır. Uzun soluklu kullanımın tek yolu budur. Unutmayınız ki karşılaştığımız arıza durumlarının büyük bir çoğunluğunu müşterilerimizin yanlış müdahaleleri salamaktadır.

Öncelikle cihazı iyi tanımak, ekonomik ve sorunsuz kullanımı öğrenmek ve ondan sonra verim almaya calışmak gerekmektedir. Bir de ürünün kullanılacağı ortama uygun cihaz seçmek gerekir. B hususta firma personellerimiz tam destek sağlamaktadır.

Kocaeli Klima Servisi

Klima konusuna değinecek olursak; iş yerimizde görevli personellerimiz monta, bakım, onarım ve diğer işlemleriniz için her zaman görev almaya hazırdır. Özellikle ilkbahar aylarında kullanmaya başlamadan önce klima bakımı yaptırmak şarttır. Verimli çalışma ve sıcak yaz aylarını bahar tadında geçirmenin anahtarı klima bakımlarıdır.

Klima gaz dolumu da hayati önem taşır. Bu işlem için kullanmakta olduğumuz malzeme kesinlikle orinal ve cihazınıza tam uyumlu gazlardan oluşmaktadır. Çinmalı veya merdiven altı üretilen klima gazlarını asla gihazınıza doldurtmayınız. Ucuz olduunu düşündüğünüz ve kar edeceğinizi sandıınız bu işlem ilerleyen zamanlarda klimanızı kullanılmaz hale getirecektir.

Firma olarak biz en verimli sonucu almak için hiç bir fedakarlıktan kaçınmamaktayız. Bunun için de ürünlerinize zara verecek hiç bir uygulamada bulunmamaktayız. İnsan sağlığının önemini bildiimiz için bu prensibimizden de asla vazgeçmemekteyiz.

Çağrı merkezimiz 24 saat açıktır. İlgili personellerimiz mesai saatleri içinde veya dışında sizinle görüşerek sorunlarınıza yardımcı olabilmektedir. Telefon yolu ile de bir çok sorunu çözebildiğimizi hatırlatmak isteriz. Servis çağımadan önce teknik personellerimizi dilemek, tavsiyelerine uymak sizin için faydalı olabilir.

KOCAELİ BEYAZ EŞYA SERVİSİ

Kocaeli Beyaz Eşyal Servisi olarak kullanmakta olduğunuz her markalı tüm beyaz eşyalarınızın bakımı , tamiri ve arıza giderilmesi konusunda haftanın 7 günü hizmetinizdeyiz..Çamaşır makinası ,bulaşık makinası ve buzdolabı arızalarınızda hiç çekinmeden bize başvurabilirsiniz.Soracağınız sorulara en kısa sürede yanıt alabileceğiniz servisimizden , randevu kaydı da bırakarak destek alabilirsiniz…Yapacağımız tamirat ve kullanacağımız malzemeler tam 1 yıl servis güvencemiz altındadır…Aynı parçanın 1 yıl içinde arızalanması durumunda hiçbir ücret talep edilmeden parçanız yenilenmektedir…

 KOCAELİ TELEVİZYON SERVİSİ

Kocaeli Televizyon Servisi olarak Tüplü, Plazma, Led  ve Lcd televizyonlarınızın tamir bakım ve onarım işlerini itina ile yapmaktayız. Televizyonunuzun arızalanması durumunda endişe etmeyin. Servisimizi arayarak alacağınız randevunuzun neticesinde teknisyenlerimiz adresinize gelerek cihazınızı kontrol edeceklerdir.Bazı durumlarda televizyonunuzu atölyemizde onarmamız gerekebilir ,bu gibi durumlarda servis elemanınız izninizi alarak cihazı atölyemize getirerek onarımını burada gerçekleştirecektir.

Bütün tamir cihazlarını yanlarında taşıma ihtimali olmayan teknisyenlerimiz servisimizde yapacağı kontroller neticesinde arızanızı gidererek ve son test işlemini yaparak çalışır vaziyette tekrar evinize teslim ederek cihazı kuracaktır…Tüm bağlantılarını ve ayarlarını yapıp cihazı size teslim ettikten sonra sizin yapmanız gereken televizyonunuzun karşısına geçik keyifle izlemek olacaktır…Kocaeli Televizyon Servisi nden hızlı bir şekilde faydalanmak için hemen randevu alınız…

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!