Kızılay Vaillant Servisi

Kızılay Vaillant Servisi, özellikle Kızılay gibi iş merkezleri ve dükkânların yoğun bir şekilde olduğu yerlerde en temel ihtiyaçların karşılanmasını sağlayan kombi ya da şofbenlerin bozulması, arızalanması büyük sorun teşkil etmektedir. Çünkü çoğu kişi işlerini bu cihazlar sayesinde yapıyor ve bu cihazlar sayesinde gelir elde ediyor, hayatına devam ediyor.

Yaşanabilecek en ufak arıza bile bütün günün heba olmasına neden olabiliyor ve insanları oldukça zor duruma sokabiliyor. Bu sebeple yıllardın verdiği deneyim ile Kızılay sakinlerine en hızlı, garantili ve kapsamlı hizmeti sunuyor ve onları yaşayabilecekleri kombi, şofben arızalarından anında kurtarıyoruz.

Sıcak su alamama, ısı problemi yaşama karşımıza pek çok neden dahilinde çıkabilir. Önemli olan vakit kaybetmeden müdahalede bulunmak ve kalıcı çözümler sunmaktır. Elektronik cihaz kullanan genellikle hemen her kullanıcının en bariz şekilde yaşadığı sorunlardan bir tanesi servisin gecikmesidir.

Servis geciktiği takdirde insanlar tüm gün beklemek durumunda kalabiliyorlar. Bu da işlerine olumsuz yansıyor elbette. Müşterilerine değer veren ve onların istek ve taleplerini ön planda tutan firmamız gezici servis araçları ile hiçbir suretle sizleri bekletmemekte ve çözüm odaklı işlemleri ile sizleri Kızılay Vaillant Servisi kalitesi ile zor durumdan kurtarmaktadır.

Vaillant marka kombilerde yaşayabileceğiniz sorunların üstesinden gelme adına profesyonel destek isterseniz günün her saati Kızılay sakinleri için hazır ekibimizle beklemekteyiz. Kombilerde ortaya çıkan arızalar arıza kodu şeklinde kendisini belli etmekte ve kullanıcıyı da bu anlamda bilgilendirmektedir.

Arıza kodunun ne olduğunu tam anlayamayan ve bu konuda bilgi almak isteyen müşterilerimiz Kızılay Vaillant Servisi  olarak bizlere ulaşıyor ve hem bilgi hem de teknik desteği anında alabiliyor. Kombi arıza kodlarından bir tanesi sistem su basıncına dairdir. Eğer sistem su basıncı düşük ise bunu bir arıza kodu ile ekrana düşürmektedir.

Böyle bir arıza kodu görmüş iseniz tesisatta bulunan su değer 1 barın altına düşmüş demektir. Yani sisteminiz yeterli düzeyde suya ihtiyaç duyuyor demektir. Kombinize doldurma musluğu vasıtası ile yeterli derecede suyu basmalısınız. Basınç değerinin 1,5 olduğuna emin olduktan sonra kapatabilirsiniz. İşlemi gerçekleştirdikten sonra ise cihazınızı bir kez resetleyin yani baştan başlatın.

Eğer ki arıza kodu hala yanıyor ise herhangi bir müdahalede bulunmadan Kızılay Vaillant Servisi teknik birimlerimiz ile irtibata geçerek şikâyetinizi belirtebilir ve anında uzman desteği alabilirsiniz. Kızılay ve çevresinde gezici timlerimiz günün her saati hizmet verdiğinden sizlere zaman sorunu yaşatmadan en hızlı ekip aracımızı yollamaktayız.

Kızılay Vaillant Servisi hizmet sektörüne getirdiği yeniliklerle her zaman dikkat çekici olmuştur. Bunların başında kapıda pos cihazı ile ödeme yapmayı ilk örnek olarak gösterebiliriz. 24 saat hazır bekleyen nöbetci ekipler de bir diğer örnektir.

Kombi cihazlarınız başta olmak üzere şofben ve diğer Vaillant markası taşıyan ürünlerinize Ankarailimizin Kızılay ilçesinde seçkin, ekonomik, hızlı ve garantili hizmet sunan firmamız sadece müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaları ile her zaman tercih edilir olmuştur.

Sessiz ve tasarruflu çalışması ile dikkat çeken Vaillant ürünleri sağlam yapısı, kolay olay bozulmayan dayanıklı modelleri ile de Türk müşterilerinin tercihi olmuştur. Satış rakamlarında her zaman üst basamaklarda olan Vaillant bu sebeple de servis hizmetindeki organizasyonu ile de öne çıkmaktadır.

Kızılay bölgesini karış karış tanıyan ekiplerimiz mobil araçları ile kısa süreçlerde adresinize ulaşarak ilk müdahalelerde çabukluğunu ve becerisini göstermiştir. Kızılay Vaillant Servisi kombi yedek parça ihtiyaçlarınızı da anında gideren bir işletmedir.

  Her üründe olduğu gibi zaman zaman bakım esnasında değişmesi gereken parçalar olacaktır, veya arıza durumunda en olmadık parçayı temin etmek için çırpınıp durursunuz. İşe o anda aklınıza ilk gelen servis biz olalım. Hemen konu hakkında kısa bilgi verin, talep ettiğiniz parçayı ayağınıza getirelim.

Kızılay Vaillant Servisi istekelriniz ve talepleriniz için 448 00 00 numaralı hattını sürekli cevap verecek şekilde hazır tutmaktadır. Telefonla soracağınız sorular için veya adres kaydı bıramak için hiç düşünmeden hattımız vasıtası ile ekiplerimize ulaşabilirsiniz.

Vaillant markası müşterilerinin rahatı ve konforu için her türlü önlemi almış olduğundan soğu kış günlerini de, sıca yaz günlerini de kombi veya klimalarımızla rahat geçirebilirsiniz.

Vaillant şofben kullanıcısı olan müşterilerimize de hatırlatmak isteriz ki ; yılda bir defa bakımı yapılan ürününüz sizlere sorunsuz, arızasız, bol sıcak sulu bir dönem geçirtecektir. Bu işlem için de mutlaka bizi arayınız.

Kızılay bölgesindeki Vaillant müşterileri için elinden gelen tüm gayreti göstererek azimle çalışan personellerimiz 7/24 vardiya usulü görev yapmaktadır.

Tatil bayram yılbaşı vs mefhumu olmdan süreli iş başında olan teknisyenlerimiz bu sayede sizlere kesintisiz hizmet sunarak mağduriyetlerinizi hiç zaman kaybetmeden giderebilmektedir. Kızılay Vaillant Servisi sadece o bölgeye değil civar semtlere ve hatta Ankara ilimizin bir çok noktasına hizmet vermektedir.