Kızılay Protherm Servisi

Kızılay Protherm Servisi, ısıtma sistemleri günümüzde her platforma göre üretiliyor ve oldukça kullanışlı bir şekilde hem evlerde hem de işletmelerde yerini alıyor.

Ancak bu cihazların bakımı ve onarımı çok daha başka bir konudur. Kombi, şofben ve kazanlarınızdan sıcak su ve ısı adına tam performans alıyor olabilirsiniz ancak ortaya beklenmeyen bir arıza çıktığında ise mutlaka servisinize hızlı bir şekilde erişebilmeli, anında yardım alabilmelisiniz.

Kızılay gibi Ankara ilimizin en kalabalık yoğun bir yerinde ısıtma sistemlerinin ne denli yoğun bir şekilde kullanıldığı düşünülürse teknik desteğin de bir o kadar hızlı alınması gereken bir gereksinim olduğu açıktır. Bu anlamda ekiplerimiz sizlere en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır.

Sıcak su alamıyor ya da ısınamıyorsanız, cihazlarınızın ciddi bir şekilde bakımdan geçmesi gerekir. Bazen hiç beklenmedik anlarda cihazlarınız arızaya geçebilir ve zor durumda kalabilirsiniz. Böyle durumlarla karşılaşmamak adına yıllık bakımları aksatmamanız son derece önemlidir.

Kızılay Protherm Servisi teknisyenlerimiz arzu ettiğiniz takdirde sizlere dilediğiniz gün ve saatte yıllık bakım hizmetini başarılı bir şekilde sunmaktadır. Üstelik orijinal yedek parça desteği ve garantisi ile tam anlamı ile cihazınız için gereken tüm hizmet sağlanmış olmaktadır.

Protherm markasının en yoğun kullanılan cihazlarından bir tanesi özellikle kışları ısınma adına büyük fayda sağlayan kombilerdir. Kombiler, ortama uygun bir şekilde seçildiği takdirde oldukça verimli çalışmaktadır.

Kombilerde ortaya çıkabilecek arızalar rutin olmakla beraber bu arızalar konusunda az da olsa bilgili olmak işinize yarayabilir. Arıza kodları zaten sizlere ortaya çıkacak bir arızada bilgi vermektedir. Bu sayede en azından teknik birimlerle konuşurken konuyu daha net aktarabilirsiniz.

Kombilerle ilgili dikkat edilmesi gereken şeylerden bir tanesi regülatör kullanımı ile ilgilidir. Eğer cihazınızda sürekli bir elektrik dalgalanması yaşıyorsanız ana kartın yanmaması adına regülatör kullanabilirsiniz.

Böylece Protherm kombiniz dengeli bir çalışma sergileyecektir. Regülatör kullanımı ise Kızılay Protherm Servisi uzman ekibimiz tarafından sizlere detaylı bir şekilde anlatılacaktır.

Kombinizde bir ses sorunu yaşıyor iseniz fan ya da pompada bir arıza ortaya çıkmış olabilir. Hem fanın hem de pompanın gerekli kontrolleri Kızılay Protherm Servisi teknisyenimiz tarafından yapılacak şayet ortaya bir arıza çıkmış ise onarımı gerçekleştirilecektir.

Protherm marka kombiniz gibi şofben ya da kazanınızda yaşayacağınız her tür teknik arızada tek numaramızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

Günün 24 saati Kızılay ve çevresinde aktif olarak hizmet veren gezici servis araçlarımızı arıza kaydınız dahilinde derhal adresinize yönlendiriyor ve kapsamlı bakım hizmeti sağlıyoruz.

Kapıda nakit ya da kartla ödeme yapabileceğiniz servisimiz sizlere müdahale sonrasında bir yıllık Kızılay Protherm Servisi bakım garantisi vermektedir. Bu anlamda bir yıl içerisinde cihazın parçasında yaşayacağınız her tür arızada ücretsiz orijinal parça sağlamaktayız ve servis ücreti talep etmemekteyiz.