Kızılay Lambert Servisi

Kızılay Lambert servisi sayesinde ev, iş yeri, okul, sanayi, kurum ve kuruluşlardaki kombilerinizin bakımlarını yaptırabilirsiniz.

Sadece bakım hizmeti değil aynı zamanda arıza, kurulum, montaj, temizleme gibi kombilerin rutin olarak ihtiyaç duyduğu birçok hizmete Kızılay Lambert servisi sayesinde ulaşabilirsiniz.

Kombinizin kullanımı sırasında sık sık basınç düşmesi problemi yaşıyorsanız genleşme tankınız ile alakalı bir problem söz konusudur. Genleşme tankı; basıncın ayarlanmasını sağlamaktadır. Kızılay Lambert servisi ekibi sizler için basınç ayarlaması da yapmaktadır.

Basıncı sabit ve ayarlanmış olan kombi çok daha verimli ve tasarruflu çalışmaktadır. Ancak genleşme tankının arızalanması basınç düşmesine sebep olmaktadır. Bu sebeple herhangi bir müdahalede bulunmadan derhal Kızılay Lambert servisi ile iletişime geçilmeli ve problemin çözülmesi sağlanmalıdır.

Genleşme tankınızın kullanım süresinin dolduğunu kombinizin altındaki borudan gelen su ile anlayabilirsiniz. Lambert markalı kombinizin altında bulunan ağzı açık boru genleşme tankının kullanılabilirlik durumu konusunda sizi bilgilendirmektedir.

Bu ağzı açık borudan su gelmesi genleşme tankınızı değiştimeniz gerektiği anlamına gelmektedir. Kızılay Lambert servisi ile iletişime geçerek genleşme tankınızın değişimini profesyonel bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Kombilerin ev içinde kullanımı genellikle mutfaktadır. Mutfak dolaplarından bir tanesi Lambert kombinin sığacağı büyüklüklerde yapılmaktadır. Ancak kombinizin kurulumunu yaptığınız mutfak dolabının tamamı ile kapalı olmaması gerekmektedir.

Tamamı kapalı olan mutfak dolabı acil bir durumda kombi kullanımını zorlaştırmaktadır. Bu sebeple kolay ulaşılabilir bir yerde kombi kurulumunun Kızılay Lambert servisi ekibine gerçekleştirilmesi acil durumlar için son derece önemlidir.

Sadece kombi bakım, temizlik ya da arıza hizmeti değil, aynı zamanda montaj ve kurulum hizmeti de veren Kızılay Lambert servisi ile iletişime geçerek kombinizin kurulum işlemlerini de gerçekleştirebilirsiniz.

Ayrıca kombinizi çok daha tasarruflu bir şekilde kullanabileceğiniz oda termostatının montajını da yine Kızılay Lambert servisi ile gerçekleştirebilirsiniz.

Kızılay Lambert servisi aracılığı ile kurulumunu gerçekleştirebileceğiniz oda termostatının bulunduğu yer oldukça önemlidir. Oda termostatının en doğru kullanımı oda içinde, camdan ve kapıdan uzak halde olmasıdır.

Ancak oda termostatının doğru kurulumu için alanında uzman ekibimiz Kızılay Lambert servisi ile iletişime geçmeniz en sağlıklı yöntem olacaktır.

Sizler için 7-24 hizmet veren ekibimizile dilediğiniz zaman iletişime geçerek her türlü kombi probleminizi çözebilirsiniz. Aynı zamanda orijinal parça değişimi de sağlayan alanında uzman ekibimiz sayesinde kombinizde hesaplı ve orijinal parçaların tekrardan monte edilmesini sağlayabilirsiniz.

Kombilerin rutin bakımı, arızası, parça değişimi, temizliği, montajı, kurulumu ve daha birçok işlemi için Kızılay Lambert servisi ekibini çağrı merkezimizden arayabilir ya da bize mail atabilirsiniz.

En hızlı dönüşü ve en hızlı çözümün garantisini veren Kızılay Lambert servisi sayesinde beklemeden kombinizin işlemlerini yaptırabilirsiniz. İnternet sitemizi ziyaret ederek çağrı merkezi numaramızı ve mail adresimizi bir tık ile öğrenebilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!