Kızılay Kombi Servisi

Kızılay Kombi Servisi Ankara’da her marka kombiye verdiği bakım ve onarım hizmetleri ile adından söz ettirmiş servisimiz alanında uzman personele sahip İso 9001 belgeli bir servistir. Kombiler günümüzde en sık kullandığımız cihazlardır. Kombi bakım ve onarım servisi ile Kızılay Kombi Servisi köklü geçmişi ve sürekli kendini yenileyen dinamik yapısı ile kombi kullanıcılarına her daim destek oluyor.

Günlük yaşamda kombilere dair ortaya pek çok arıza çıkabilir. Bu marka ile ilgili değildir, bu tip cihazların çalışma prensipleri aynı olduğundan içerisindeki aksamlar ve elektronik devrelerde sorun çıkması gibi durumlarla sık bir şekilde karşılaşıyoruz. Kombiler özellikle son yıllarda ev ve işyerlerimizden eksik olmayan cihazlardır. Kombilerde meydana gelebilecek bazı problemler ise önceden önlem alınarak önüne geçilebilecek niteliktedir. Bu sebeple Kızılay Kombi Servisi olarak sizlere kombi yıllık bakımını yaptırmanızı öneriyoruz.  

Kombinin ısı vermemesi en sık karşılaştığımız sorunlardan bir tanesidir. Kombinin termostatı düşük derecede kalmış ise cihazda ısı verme beklenemez. Böyle bir durumda kaloriferden yeterli verim alamamanız da doğal olacaktır. Dönüş hattındaki filtrede bir tıkanıklık var ise giderilmelidir. Kombinizde bu tıkanıklık ile dilediğiniz verimde bir performans alamazsınız. Bu gibi durumlarda filtreleri, petekleri ve bunlarla beraber boru hatlarını Kızılay Kombi Servisi olarak başarılı bir şekilde temizliyoruz.

Ayrıca kombinizde ısı alamadığınızda vanaların kapalı olmadığından da emin olmalısınız. Kombi hattında hem giriş hem de çıkış vanaları vardır. Bunların ikisinin de açık olmasına dikkat ediniz. Ancak kombinizden hala istediğiniz ısıyı alamıyorsanız Kızılay Kombi Servisi ekiplerimizden destek alabilirsiniz. Eğer sorun çözülmeyecek ciddi bir durum ise Kızılay Kombi Servisi teknisyenlerimizle irtibata geçiniz.

Tam donanımlı gezici servisler ile hangi mahallede olursanız olun anında gelmektedirler. Meydana gelmiş arıza hakkında ekiplerimiz sizi detaylı bir şekilde bilgilendireceklerdir. Ankara’nın merkezi Kızılay’da tek numaramız dahilinde bize rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Ankara bölge merkez servisi olduğumuzdan Kızılay Kombi Servisi dendiğinde her yere rahatlıkla ulaşabilmekteyiz. Ankara Kızılay’da hangi mahalle olduğu fark etmeksizin vakit kaybetmeden onarımınızı başarılı bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Kombinizi uzun vadede hiçbir sorun yaşamadan kullanmaya devam edebiliyorsunuz.

Ankara’nın kalbi Kızılay’da ister ev ister işyeri olsun her platformda servis işlemlerimizi garantili bir şekilde yapıyoruz. Kızılay Kombi Servisi olarak ayrıca cihazınızın markası ne olursa olsun orijinal yedek parça kullanıyoruz. Bu anlamda cihazınızada herhangi bir uyum sorunu yaşatmıyoruz. Haftanın her günü dilediğiniz saatte Ankara’nın en geniş hizmet ağına sahip Kızılay Kombi Servisimize ulaşabilirsiniz.