Kızılay Hotpoint Servisi

Kızılay Hotpoint servisi sayesinde günün her saati ister evinizde ister işyerinizde bulunan Hotpoint Beyaz eşya cihazlarınızın tamir, bakım ve onarım işlemleri profesyonel şekilde yapılmaktadır.

Bulaşık makinenizin sepetlerinde zamanla paslanmalar olabilir. Çünkü bu ekipmanlar yoğun şekilde sıcak ve soğuk su altında çalışmaktadır. Bu nedenle paslanmalar yaşanmaktadır.

Bu gibi durumlar tamir ve onarım ile giderilemediğinden mutlaka yenisi ile değiştirilmesi gerekmektedir. İşte tam bu noktada işinde profesyonel olan Kızılay Hotpoint servisi devreye girmektedir. Kuracağınız iletişim ile sorununuz anında ve orijinal parça ile değiştirilmektedir.

Beyaz eşyalarından önemli olan bir diğer ürün ise çamaşır makineleridir. Çamaşır makineleri kullanılırken mutlaka tam doluluk oranı dikkate alınarak kullanılmalıdır. Ne az çamaşır nede kapasitesinden fazla çamaşır konularak kullanılmamalıdır.

Kızılay Hotpoint servisi olarak tavsiyemiz tam doluluk oranı ile çalıştırılmasıdır. Ayrıca, çamaşır makinelerinizde mutlaka kaliteli deterjan ve kaliteli yumuşatıcı kullanılmalıdır.

Çamaşır makineleri evinizde veya iş yerlerinizde konumlandırılırken mutlaka nemden uzak ortamlarda konumlandırılmalıdır. Eğer mecburiyetten banyoya konulmuş ise cihazınız, ıslanmamasına özen gösterilmelidir. Çünkü ıslanan ve nemli ortamda bulunan cihazlar zaman içerisinde çürümeye maruz kalırlar.

Yiyeceklerimizin bozulmadan uzun süre kalmasını sağlayan buzdolapları evlerimizde ve işyerlerimizde olmazsa olmazlarımızdandır. Bu cihazları kullanırken kapaklarına nazik davranmamız gerekmektedir.

Aksi taktirde kapaklarda arıza meydana gelerek içerisinde bulunan gıdaların bozulması durumu ortaya çıkacaktır. Bu tip arızalarınızda Kızılay Hotpoint servisi olarak kapaklarınız orijinali ile değiştirilmektedir.

Yoğun şekilde karlı ve güneş ışınlarının az göründüğü yerlerde kullanılan kurutma cihazları da zaman zaman istenmeyen arızalar ortaya çıkarmaktadır. Kurutma makinesi arızalarınızda da Kızılay Hotpoint servisi ile iletişime geçerek sorunlarınızın hemen çözülmesini sağlayabilirsiniz.

Beyaz eşya sınıfının önemli ürünlerinden olan bulaşık makinesi ve çamaşır makinesinin ara sıra boş bir şekilde çalıştırılması gerekmektedir. Boş çalıştırılması makinenizin verimli bir şekilde çalışması ve ömrünün uzun vadeli olması için Kızılay Hotpoint servisi tarafından önerilmektedir.

Çamaşır makinelerinde ve bulaşık makinelerinde ön panel kısımlarında bulunan komut ve program düğmeleri bazen içeri kaçabilir. Bu durumlarda eğer dışarı çekemiyorsanız, çok fazla elle müdahalede bulunmadan ve arızayı çoğaltmadan Kızılay Hotpoint servisi ile irtibata geçmeniz sorununuzun çözümü için yeterli olacaktır.

Kızılay Hotpoint servisi olarak bünyemizde bulunan her türlü alet ve ekipmanlar son teknoloji ve kalifiye ürünlerdir. Özellikle arıza tespitleri için kullanılan elektronik cihazlar sürekli olarak güncellenmekte ve düzenli olarak kalibrasyonları yapılmaktadır.

Ayrıca Kızılay Hotpoint servisi olarak yapacağımız tüm işlemler için müşterilerimize önceden fiyat bilgilendirmesi yapılmakta ve sürpriz masraflar ile karşılaşmaları önlenmektedir.

Kızılay Hotpoint servisi alanında uzman ve profesyonel çalışanları ile iletişime geçerek her türlü beyaz eşya probleminizin hızlı bir şekilde çözülmesini sağlayabilirsiniz. İşlem öncesinde makinenizin arızası hakkında bilgi vererek önceden masraf bilgilendirmesi alabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!