Kızılay Ferroli Servisi

Kızılay Ferroli Servisi yıllardır ürettiği kombi ve şofbenler ile insanların ısınma ve sıcak su ihtiyacını gideren Ferroli markası konusunda siz Kızılay sakinlerine günün 24 saati aralıksız hizmet veren köklü bir firmadır.

Kızılay Ferroli Servisi
Kızılay Ferroli Servisi

 Ankara gibi büyük bir şehirde Ferroli markası sık bir şekilde tercih edildiğinden teknik destek talebi de bir o kadar fazla olmaktadır. Bazı zamanlar sizin dışınızda ve elinizde olmayan sebeplerle bu tip cihazlar arızalanabilirler.

Bu arızalar elektrik bazlı ya da parça bazlı olabilir. Sorun ne olursa olsun hızlı bir şekilde çözülmesi gerekir. Kızılay sakinleri için daima çözümün bir parçası olmaktayız.

Kombi Servisi

Kombiler konusunda farklı arıza çeşitleri karşımıza çıkmaktadır. Radyatörün üstü sıcak olduğu halde alt kısımlarının soğuk olması durumu da karşılaştığımız arıza kayıtlarından bir tanesidir. Bu durum karşımıza genellikle filtre ve petek tıkanıklıklarında çıkmaktadır.

Filtre, petek ve boru temizliği ile bu gibi bir sorundan kurulmak mümkündür. Kızılay Ferroli Servisi olarak yıllık bakım kapsamında temizlik işlemlerini de başarılı bir şekilde yerine getirmekteyiz.

Kombilerde istenen verimde ısı alınamamasının bir diğer nedeni de musluk ve kalorifer hattına giden suyu ayrıştıran üç yollu vananın arızalanması durumudur. Üç yollu vana arızalandığı takdirde ya kalorifer hattına giden suda ya da musluk suyunda aşırı ısınma görülecektir.

Bu da cihazı etkileyecektir. Böyle bir durumda Kızılay Ferroli Servisi olarak sizlere hızlı bir şekilde yardım elimizi uzatıyor ve sorunu hızlı bir şekilde ortadan kaldırıyoruz.

Şofben Servisi

Ferroli marka şofbenler de yoğun bir şekilde tercih edilmektedir. Eğer cihazınız devreye girmiyor ise sorun voltaj değerlerinde olabilir. Cihazınızın voltajı ölçülmeli ve 195-253 V arasında olduğundan emin olunmalıdır.

Eğer voltaj sabit tutulamıyor ve değerlerin dışına çıkıyor ise regülatör takviyesi ile sorun çözülecektir. Bu konuda Kızılay Ferroli Servisi ekibimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Ferroli marka kombi ve şofbenlerinizin lontrol ve bakımları son teknoloji cihazlarla yapıldığı için herhangi bir atlama ya da eksik bırakma gibi bir durum söz konusu olamaz.

Arızanın türüne göre en doğru yöntemle müdahale eden firmamız yetkilileri bir daha bu sorunu yaşamamanız adına işlem sonunda firma garantisini de vermektedir. 

Ankara Ferroli Servisi ekiplerimiz Kızılay ve çevresinde tüm gün gezici servis araçları ile hizmet verdiğinden sizlere herhangi bir şekilde zaman kaybı yaşatmıyoruz.

Size en yakın servis aracımızı gönderiyoruz ve cihazınızdaki sorun ister küçük ister büyük olsun hızla müdahalede bulunuyoruz. Ankara için tek numaramızdan bizlere günün 24 saati rahatlıkla ulaşabilir ve garantili teknik destek servisimizden yararlanabilirsiniz.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!