Kızılay ECA Servisi

Kızılay Eca Servisi, Ankara ilimizin en kalabalık ve iş merkezleri açısından en önemli yaşam alanlarından bir tanesi hiç şüphesiz Kızılay olmaktadır. Şehrin göbeği diyebileceğimiz Kızılay ve çevresinde insan trafiği yoğun bir şekilde akmaktadır. Özellikle işletmelerin yoğun olduğu bu yaşam merkezinde sıcak su, ısı ihtiyaçları hem kişilerin kendileri hem de müşteri açısından eksiksiz bir şekilde sağlanmalıdır.

Eca markası ise hem şofben hem de kombileri ile büyük bir ihtiyacı karşılamaktadır. Teknolojinin de geldiği nokta ile günümüzde aralıksız bir şekilde sıcak su almak mümkündür. Ancak elbette cihazlarınızın belirli bir ömrü olduğu, gerekli bakımlar yapılmaz ise ömrünü erkenden tamamlayabildiği unutulmamalıdır.

Ankara ilimizde 25 yılı aşkın bir süredir alanında profesyonel ekibimiz ile her türlü Eca marka model kombi ve şofbenin bakım, onarım işlemlerini yapmaktayız. Önemli olan arızayı doğru bir şekilde tespit edip doğru bir yöntem ile arızanın üstesinden gelinmesidir.

Alanında uzman Eca teknisyenlerimiz sizlere bu anlamda kusursuz bir hizmet sunarak sorununuzu hızlı bir şekilde ortadan kaldırmaktadır. Özellikle beklemek istemeyenler, zamanı kıymetli olanlar için Kızılay Eca Servisi gezici servis araçları ile sizlere zaman kaybettirmeden yardımcı oluyor.

Kombiler her ne kadar kaliteli cihazlar olsalar da pek çok nedenden dolayı arızalar ortaya çıkabilir. Bilindiği gibi kombinizin çalışması için öncelikle alev oluşumuna ihtiyaç duyacaktır. Ancak bazen kombiden kaynaklı bir takım sorunlar nedeni ile alev oluşumu ortaya çıkmaz ve bu da cihazınızdan verim alamamanıza neden olur.

Paneldeki ekrana alev oluşum sorunu kodu düşmüş ise ilk önce yapmanız gereken cihazınızın reset tuşundan basarak yeniden başlatmak olacaktır. Eğer bu yeniden başlatma neticesinde alev sorunu düzelmez ise birkaç kez daha bu işlemi yineleyin. Ancak sonuç alamazsanız altında yatan sebep İyonizasyon elektrodunda, anakartta veya gaz valfinde ortaya çıkmış bir arıza olabileceğinden Kızılay Eca Servisi ekiplerimizden konu dahilinde yardım alabilirsiniz.

Anında sıcak su almak isteyen ve bu konuda kesinti yaşamak istemeyen herkes Eca markasının birbirinden kullanışlı şofbenlerini tercih ediyor. Souç itibarı ile köklü bir firma olmasından ötürü Eca bu kadar rağbet görmesi normaldir. Ancak ortaya çıkabilecek beklenmedik bir arızada da tetikte olmakta fayda olacaktır.

Örneğin şofbenlerde karşımıza çıkan arıza durumlarından bir tanesi fan sorunudur. Bu tarz bir arıza kodu önünüze düşerse hermetik şofbeninizin atık gaz yolunda bir problem olduğu anlaşılmalıdır. Ancak elbette sadece fan değil ana kart gibi parçalarda da bir sorun ortaya çıkmış olabileceğinden Kızılay Eca Servisi uzman personelimizden konu ile ilgili yardım istemeniz faydalı olacaktır.

Kızılay Eca Servisi teknisyenleri kombi tamir uzmanıdır. Bunun yanı sıra Eca markalı şofben cihazlarınızın da bütün sorunlarını profesyonel işlere imza atan personelleri ile çözümlemekte, size keyifle kullanacağınız zaman dilimleri yaratmaktadır.

Eca markası ülkemizin bilinen, sevilen ve köklü firmalarından birsidir. Son derece dayanıklı, ekonomik kullanımlı ve bol yedek parçalı ürünleri ile sadece Ankara halkının değil, tüm türkiyedeki doğalgaz kullanıcılarının göz bebeğidir. 

Eca markası şofben ve kombi imalatı ile dikkat çekmektedir. Satış anlamında rakipleri ile arasında çok büyük farklar vardır. Kızılay Eca Servisi de bu yüksek satış nedeni ile doğan servis açığını kapatmak için kurulmuştur. Düzenli çalışan ekipleri, engin iş bilgisine sahip ustaları ve makine düzeni ile çalışması ile kendini ispatlamış ve ön plana çıkmıştır.

Doğalgaz cihazları dikkatli kullanım ister. En ufak dikkatsizlik veya hata telafisi mümkün olmayan, ağır sonuçlar doğurabilir. Bu sebeple biz diyoruz ki mutlaka ve mutlaka kullanım kurallarına ve talimatlarına uyunuz, burada yazan maddeleri bir bir uygulayınız. Eca markası ne kadar dayanıklı ve emniyetli cihaz üretirse üretsin insan hataları yüzünden olumsuzluklar yaşandığını söyleyebiliriz. 

Kızılay Eaca Servisi doğru ve olması gerektiği gibi kombi ve şofben kullanımı için teknisyenleri vasıtası ile sizlere destek olmaktadır. Bir önemli husus da garanti başlangıçlarıdır. Bu çalışma sizi ve cihazı yaşanabilecek tüm problemlerden ilk başta kurtarmaktadır. Proje çizimi, montaj ve gaz bağlantılarının yapılmasından sonra Eca teknisyenleri tarafından yapılacak olan garanti başlangıçları kombi ve şofben cihazınızı koruma altına alır, size de huzurlu ve sorunsuz bir kullanım sağlar.

Kızılay Eca Servisi ile 448 00 00 numaralı hat üzerenden ulaşabilir, adres kaydı bırakabilir, eğer gerekiyorsa teknik konularda danışmanlık hizmeti alabilirsiniz. Etkili ve kalıcı çözümler üretmekte oldukca usta olan Eca servisleri Ankara ilinin tün noktalarına yayılmışlardır.

İhtiyaç anında ve daha sonrasında destek alabilmek için lütfen telefonumuzu kaydediniz. Gece veya gündüz, tatil günleri veya bayram zamanlarında hiç tereddüt etmeden arayarak kombi ve şofben ile ilgili tüm sorunlarınızı iletebilirsiniz. Kaliteden asla ödün vermeyen servis yapısı ile ve müşteri memnuniyeti odak noktalı hizmet anlayışı ile Kızılay Eca Servisi daima sizlerin emrindedir.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!