Vestel Servis Çankaya

Kızılay Demirdöküm Servisi

Kızılay Demirdöküm Servisi ekiplerimiz Ankara ilimizin en yoğun yaşam alanlarından birisi Kızılay ve çevresinde Demirdöküm kombi, klima, kazan ve şofbenlerde sorun yaşayan herkese hızlı ve garantili hizmet sunmaktadır. Isıtma ve soğutma sistemleri olarak bildiğimiz bu cihazlar normal şartlarda gayet verimli bir şekilde çalışırlar.

Kızılay Demirdöküm Servisi
Kızılay Demirdöküm Servisi

Ancak bunun için yıllık bakımlarının mutlaka aksatılmanda yapılması gerekir. Eğer parça eskimesi gibi bir durum olmuş ise orijinal parça ile cihazınızın parçası değiştirilmelidir. Hem yıllık bakım hem de parça değişimi gibi işlemler uzman teknisyenlerimiz tarafından yapılmaktadır.

İso 9001 belgeli firmamız özellikle günün her saati rahat bir şekilde ulaşılabilir oluşu ile de fark yaratmaktadır. Ankara için tek numaramızdan Kızılay sakinleri bizlere rahat bir şekilde ulaşıp cihazlarına bakım yaptırabiliyor.

TSE standartlarında hizmet sunan firmamız teknisyenleri gezici servis araçları ile hareket ettiğinden hiçbir şekilde zaman sorunu yaşatmıyorlar. Cihazlarınıza isterseniz yerinde isterseniz donanımlı atölyemizde bakıyor, kontrollerini sağlıyor, onarımlarını gerçekleştiriyoruz.

25 yıldır Demirdöküm marka cihazlar konusunda çalışan firmamız bu alanda uzman teknisyenleri ve Kızılay Demirdöküm Servisi kalitesi ile yoluna devam etmektedir.

Kombi, klima, şofben ve kazanlarla ilgili günlük olarak pek çok arıza kaydı alabiliyoruz. Örneğin kombilerin dış gövdesinde aşırı ısınma problemi ile karşı karşıya gelebiliyoruz. Kombilerdeki bu aşırı ısınma problemi genellikle radyatörle alakalıdır.

Kombi Servisi

Sıcak suyu açtığınızda radyatörler haddinden fazla ısınıyorsa üç yollu vanada bir tıkanıklık ya da arıza söz konusu olabilir. Üç yollu vanadaki mil hareketsiz kaldığında musluğa gitmesi gereken su kalorifer hattına gitmekte bu da aşırı ısınma durumunu tetiklemektedir.

Kızılay Demirdöküm Servisi kombi teknisyenlerimiz öncelikle kontrolleri sağlayacak ve arızanın kaynağını bularak doğru yöntemle onarımını gerçekleştirecektir.

Kombinizde zamanla oluşan tıkanma ve ısıtmama sorunu, profesyonel elemanlarımızın müdahalesi ile anında çözüme kavuşmaktayız. Kombinizde yer alan alt yapı sorunları ve tesisat işlemleri için Kızılay demirdöküm servisi hizmetinizde. Kombinizde yaşanan belirsiz arıza sorunlarının sebepleri de demirdöküm servisi tarafından ortaya çıkarılmakta ve gerekli çözümler üretilmektedir. 

Kombinizde ısı yalıtım sistemlerinde meydana gelen küçük çaplı sorunlar zamanla büyük sorunlara sebebiyet verebilmekte demirdöküm servisi olarak kombinizi gerekli taramadan  geçirerek önlemlerinizi sizin yerinize almaktayız.

Kızılay Demirdöküm Servisi olarak kombinizde meydana gelen her türlü işlem için deneyimli servis elemanlarımız ile irtibata geçebilirsiniz.

Klima Servisi

Demirdöküm markasının sık tercih edilen bir başka cihazı klimalardır. Ancak klimalarda da bir takım arızalar ile karşılaşabiliyoruz. Klimalarda ortaya çıkan kart yanmalarının nedeni ise devreseldir. Genellikle elektrik şebekesine bağlı olarak ortaya çıkar. Bununla beraber montaj ve ara bağlantılar nedeniyle de kart yanmaları ile karşılaşılabilir.

Klimalarda elektrik yüklenmesine bağlı olarak kart yanması sık karşılaştığımız arızalardandır. Ayrıca bu elektrik yüklenmesi ile mikroçip bilgileri de sıfırlanabilir. Bu da kartın artık kullanımının imkânsız hale geldiğinde işaret eder. Klimanızın kart değişimini orijinal parça dahilinde Kızılay Demirdöküm Servisi ekibimiz sizler için garantili bir şekilde yapmaktadır.

Klimalar çok kullanışlı bir yapıya sahip oldukları için bozulma oranları daha yüksek olabilmekte. Zamanla klimalarınızda elektrik ile ilgili sorun olabilmekte ve klimalarınıza bağlı borularda paslanma meydana gelebilmektedir. Kızılay Demirdöküm Servisi olarak oluşan ya da oluşabilecek tüm sorunlara anında müdahalemizi gerçekleştirmekteyiz.

Kazan Servisi

Ayrıca Demirdöküm şofben ve kazanlarınız için de gerekli yıllık bakım ve onarım işlemleri ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Cihazlarınızda ortaya çıkabilecek her bir sorunda bizleri Ankara için tek numaramızdan arayabilir ve anında profesyonel destek alabilirsiniz. 

Kızılay Demirdöküm Servisi kombiklimaşofben ve kazan sistemleri ile ilgili tüm hizmetler bünyemizde yer almakta. Demirdöküm Servisi olarak, tamir, bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra montaj işlemlerini de gerçekleştirmekteyiz.

Deneyimli servis elemanlarımız ile her türlü üst düzey işlemler tarafımızdan klimanıza uygulanmakta. Klimanıza bağlı bakımsızlıklar daha büyük hasarlar yeratabilmekte.  Profesyonel çalışanlarımız ile tüm hasarlar en aza indirgenmektedir.

Kızılay Demirdöküm Servisi olarak kazan sistemlerinizde meydana gelen her türlü olumsuz durum için bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Kazan sisteminizde meydana gelen çatlaklar ya da kırılmalar alt yapı sorunlarını da beraberinde getirebilmektedir.

Deneyimli servis çalışanlarımız ile kazan sisteminizde çatlak ve kırılmalar onarılmakta ve gerekli geri dönüşüm işlemi anında sağlanmaktadır. Ayrıca kaliteden ödün vermeden hizmetimizi sürdürmekteyiz.

Şofben Servisi

Kızılay Demirdöküm Servisi ile şofbenlerinizde meydana gelen tüm sorunlar için tarafımızla irtibata geçebilirsiniz.  Şofbeniniz düzgün çalışmıyorsa, gerekli sıcak su akımı sağlayamıyorsa, ya da şofbeniniz montaj işlemi gerektiriyorsa servis elemanlarımız gerekli işlemleri gerçekleştiriyor. Tüm işlemleriniz için gönül rahatlığı  içerisinde bizlere güvenebilirsiniz. Demirdöküm Servisi olarak tüm şofben işlemleriniz anında çözüme kavuşuyor.

Şofbeninizde oluşan elektrik kaçağı, ısıtma sorunu ve daha bir çok arıza işlemleri için servis elemanlarımız anında kapınızda. Ayrıca müşteri memnuniyeti esası ile hareket etmekteyiz. Tüm garantili hizmet anlayışını bünyemizde barındırmaktayız.

Zamandan tasarruf ederek hareket ediyoruz. Servisten çıkmayan ürünleriniz, artık sorun olmaktan çıkıyor. Kaliteli servis ekibimiz ile  her türlü sorun çözüme kavuşuyor.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Call Now ButtonTIKLA-ARA!