Kızılay Buderus Servisi

Kızılay Buderus Servisi, ısıtma sistemleri ister küçük çapta bir yerde olsun ister çok büyük alanlar için olsun hemen her yerde kullanılabilecek kapasitede üretilmektedir. Bu kaliteli cihazları üreten markalardan bir tanesi de yıllardır kullanıcıların güvenini kazanmış olan Buderus olmaktadır.

Kızılay Buderus Servisi
Kızılay Buderus Servisi

Kombi Şofben Kazan Servisi

Buderus marka kombi, şofben ve kazanlar birbirinden farklı kapasitede üretilmekle beraber Kızılay gibi yoğun yaşam alanlarında da sıklıkla tercih edilmektedir. Günün 24 saati aralıksız sıcak su ihtiyacını gidermek isteyenler Buderus şofbenlerden yararlanmaktadır.

Kızılay gibi merkezi bir yerde ise cihazları arızalanan hem ev sakileri hem de esnaf profesyonel bakım ve onarım işlemi için Kızılay Buderus Servisi firmamızdan destek almaktadır.

Müşteri memnuniyeti ile sonuç odaklı yaptığımız çalışmalar ile 25 yıldır Ankara sakinlerinin her daim yanında olmuş bir firmayız. Müdahalelerimizin tamamı servisimizin garantisi kapsamında olup orijinal yedek parçayı hızlı bir şekilde bularak montajını yaparak farkımızı göstermekteyiz.

Kombi, şofben ve kazanlar her ne kadar potansiyeli yüksek cihazlar olsalar da hiç beklenmeyen anlarda bir takım arızalarla kullanıcıların canını sıkabilmektedir.

Böyle durumlarda alanında uzman teknisyenlerimiz ile zaman kaybetmeden müşterilerimizin ihtiyacını karşılamak amacı ile Kızılay Buderus Servisi kalitesi ile hizmetimizi sunuyoruz.

Kombi Servisi

Kombiler özellikle kış ayları gelmeden mutlaka bakımdan geçirilmesi gereken cihazlardır. Özellikle bazı kullanıcılar bu konuda ihmalkar davranabiliyorlar. Ancak ihmal ettiğiniz takdirde cihazınız tam da kış aylarının ortasında sizi yarı yolda bırakabilir.

Kombiler konusunda alacağınız önlemlerin başında yıllık bakım gelmektedir. Ancak bunun haricinde bir takım arızalar karşısında bilinçli olmak faydalı olacaktır.

Örneğin petekleri ısındığı halde sıcak su alamıyor iseniz üç yollu vana dediğimiz parça arızalanmış ya da yön değiştirmiş olabilir. Bu konuda mutlaka uzman desteği almanız gerektiğinden Kızılay Buderus Servisi teknisyenlerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombilerde çok fazla yapılan hatalardan bir tanesi de olur olmadık pek çok zaman reset atma durumudur. Kombinize sürekli reset atmayın ve bunu bir huy haline getirmeyin. Çok fazla yeniden başlatma işlemi ana kartı yakabilir ve bu da size maddi masraf olarak geri dönebilir.

Eğer Buderus kombinizin dış gövdesi çok fazla ısınıyor ise yanma odasının temizliği ihmal edilmiş demektir. En hızlı şekilde bakımı ve temizliği yapılmalıdır. Bu konuda Kızılay Buderus Servisi ekiplerimiz sizlere yardımcı olacaktır.

Kombide su sızdırma durumu yine karşılaştığımız durumlardan bir tanesidir. Eğer kombinizin iç bölgelerinden su sızma durumu var ise mutlaka teknik personelimize danışınız, normal bir durum değildir.

Buderus marka tüm cihazlarınızda olduğu gibi kombilerinizde yaşayacağınız tüm sorunlarda Kızılay Buderus Servisi ekibimizdenuzman desteği almadan herhangi bir müdahalede bulunmamanızı öneriyoruz.